Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MARiOLiNi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MARiOLiNi

  1. najlepsze jest Q7 vs Fiat 500
  2. nie mogę się powstrzymać, muszę napisać: mam ATE klocki + ATE tarcze = mam chu**** hamowanie miałem EBC Red Stuffy i ori tarczę, to było hamowanie, jeszcze do nich wrócę
  3. jest masakrycznie gorąco mega gorąco... niezłe się pokręciło z ta pogoda ;/ najprzyjemniej w piwnicy
  4. Moim zdaniem za***iście by siadły fele nie czarne, nie srebrne, ale grafitowe. Jak u Was temperatura? Mi przed chwilą przez Ustroń pokazywało od 38 do 40,5
  5. zalewałeś spirytusem już wiemy czym za tydzień na spocie częstujesz
  6. jak przywieziesz koleżanki nie pogniewamy sie kotlety na grila
  7. miałeś szczęście, ja nawet im nie proponowałem, bo trzymali jakiegoś c**ja podpitego co nie chciał dmuchać, a z nim kręcił się jeszcze pasażer chodzi o dziewczyny
  8. wiem, od 5-10% zawyżają, podobno jest to prawnie uregulowane
  9. 240 powinien przekroczyć Mój w tipie już dochodzi do 235, a 1,9 od mamy wchodzi na 240 Żartowałem, że będziesz sponsorem... a w piątek to mi wpadło 6pkt
  10. no jak to co....jedziesz pierwszy ....nadajesz tempo :gwizdanie: masz Rns-e wiec prowadzisz jakby to powiedzieć: pojedziesz jako sponsor, jeśli będą suszyć to... :gwizdanie:
  11. Dwóch znajomych miało taką furę. Jeden sprzedał po roku, bo nie umiał tym spokojnie jeździć i narzekał na koszty utrzymania, drugi rozwalił na pierwszym śniegu w ostatnią zimę i też już chyba sprzedał. Kolejna osoba, którą zna kumpel w ciągu pierwszego miesiąca zebrała około 20pkt, wcześniej podobno żadnego nie miała. To radio to chyba z A6
  12. Byłem na AGH na Górnictwie, jestem na UEKu. Projekty w Auto Cad'zie: co chwilę jakieś skrzyżowania, ronda, w c**j kresek... Jeden zdaje prawie wszystko w pierwszych terminach, drugi też prawie tak samo.
  13. dwóch kumpli z mieszkania jest na dziennych na PK matma trudna podobno nawet na zaocznych sporo projektów dostają do zrobienia
  14. Z weselno-biesiadnych dobrze wpadają w ucho mixy: http://www.youtube.com/watch?v=5r_mvey8Yxo http://www.youtube.com/watch?v=vZhFHPdNCuM&feature=related
  15. A Ty Disco Polo to be?
  16. właśnie to chciałem napisać takiego moon walk'a jak on robił, to lepszego nikt nie zrobi
  17. Boys - Figo Fago Weekend - Karolina Weekend - Najarana Anka Skaner- Lato w Kołobrzegu Na mieszkaniu w Krk jestem z maniakami Disco Polo :> Jacek Skubikowski - Lizak [tu chodzi o lizaki ]
  18. Z kim dzisiaj koło południa w W-wie rozmawiałem na światłach?
  19. Pewnie zalało najbliższe skrzyżowanie-światełka pod tunelami (od strony makro). O tym już ostatnio słyszałem...
  20. na radyjku mówili, że w BB znowu tunele zalało
  21. jeb... skrzyneczka, a raczej kosz na śmieci w Skoczowie na Wiślańskiej w ostatnim momencie ktoś mi zawołał na radiu, chyba wyhamowałem
  22. dzisiaj w BB czarny avant B5 na blaszkach SB, klubowe ramki i naklejka na klapie - widziany na Michałowicza za sterami chyba klubowiczka pozdrawiam
  23. przynajmniej podlewać nie trzeba
  24. To tu się robi problem jak znajdą płytki z muzyką lub mapę do navi Po przeanalizowaniu tematu "rozwalonej vectry" już planowałem, że jak nieoznakowani wezmą się z mną łamiąc przepisy (bez swojej sygnalizacji) to przyhamuję tak, aby nie wyhamowali, a potem będę wnosił o mandat dla nich za naruszanie przepisów. Jednak przy takiej akcji musiałbym być mega czysty... Wkurwieni pewnie przeszukaliby mój samochód.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.