Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MARiOLiNi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MARiOLiNi

  1. Kilka minut po północy kolega z B5 pod KFC, smacznego
  2. powaliło Cie? :decayed: :decayed: Anbitny się znalazł... :polew: :polew:
  3. Mnie dzisiaj też nie będzie. Jestem w Krakowie, znowu zapisuję się na uczelnię :polew:
  4. Mam cytować bo nie chce Ci się czytać? Koszt Autoszyby to chyba 20zł, więc nie ma co się czepiać. Chcesz ori szybę to robisz z AC.
  5. 2 lata temu jak byłem we Włoszech Tiesto miał koncert na plaży
  6. Początkiem roku wymieniłem szybę z PZU Autoszyba. Zgłoszenie do PZU, pytają w jakim mieście mi pasuje, mówię Kraków. Na drugi dzień telefon z Jaan Autoglass (niedaleko Bonarki), termin na następny dzień. Szyba wymieniona, nic nie płaciłem. Oryginalnej nie dają Ja miałem strzał z kamienia, mały odprysk z jednym pęknięciem na około 20cm. Jeśli dobrze pamiętam, możesz sam wybrać warsztat, jeśli do zdarzenia doszło za granicą i dalej tam jesteś. Płacisz sam, potem wracają. W Polsce musisz najpierw zgłosić szkodę, następnie kierują Cię do Jaan Autoglass.
  7. dobrze że nie w nałezu A skuwacza dzisiaj nie miałem w plecaku :gwizdanie:
  8. Dzięki za spota! Pod domem zerwałem łańcuch jak zacząłem ustawiać zawieszenie :gwizdanie:
  9. Weekend suszarki, fotoradary w Mikołajkach i okolicach były cały czas porozkładane, nawet w polu gdzie bym się nigdy nie spodziewał
  10. Ostatnim razem sarnę upolowałem chyba z 4 lata temu (jeszcze Octavią), jedno mocowanie lampy pękło, sarna chwilę się potrzepała i padła, otworzyłem bagażnik i zabrałem do domu, smaczna była :> Tej mi się nie udało trafić: sarna na Równicy - Ustroń Tylko 2 razy nie chciałem trafić zwierzyny, raz dzika, raz łani (była wielkości konia) :gwizdanie: Sorry za OT
  11. http://wiadomosci.ox.pl/wiadomosc,12934,dzwon-w-ustroniu.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.