Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S_Q_R_V_I

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Mam dwa busy w jednym z nich mam przeglad ważny do poczatku sierpnia , chodzi o to ze juz w dowodzie rejestracyjnym nie ma miejsca na pieczątki przeglądowe , ale mam jeszcze kwit ze stacji kontroli pojazdów tzw przegląd powypadkowy z datą 29.10.2010 , a wiec czy moge niewyrabiac nowego dowodu rejestracyjnego i jedzic z tym kwitem do końca padziernika ? ktoś wie może ? jak drogówka na to się zapatruje ?
  2. :> czekacie na ciąg dalszy wnętrza ?
  3. 17` ET 40 7.5 Nikt sie nie obraził , auta i piękne kobiety to jest to co my lubimy najbardziej right?
  4. Bart skrzynia działa jak nowa po wymianie oleju przeprowadzonej przez Ciebie to lekkie poszarpywanie na niskich obrotach zupełnie ustało
  5. Wewnątrz welurki w kolorze który trudno okreslić ciemny popielaty brąz ? dodatki w kolorze jasnego drewna , zmieniarka w schowku i lodówka ( ale to chyba standard ? )
  6. Mhm tutaj >>>> http://imageshack.us/photo/my-images/62/superjp.jpg/
  7. Generalnie nie jestem zwolennikiem dużych przeróbek , może sie skusze na coming living home i odtwarzacz DVD , autem w 70 % jeżdzi żona i jej wszystko pasuje
  8. B6 stoi poza kadrem po lewej A serio to juz ostatnie zdjęcie wkońcu to moja żona Pzdr od niej dla wszystkich forumowiczów
  9. Ta antena to gps gsm fm , wychodziła w pierwszych latach avanta B6 z seryjnym telefonem , tak mi powiedzieli w ASO Ignaszaka w Kaliszu, jest ori choć dość rzadka i z daleka z nią od myjni automatycznych
  10. A4 AVJ 1.8 T 150KM 2002 180kk multitronic, biegi w kierownicy ,parktronic tył/przód , navi plus PL , telefon ori , pakiet oswietlenie , kolorowy fis , świeży JBL z tyłu , s-line felgi & główny użytkownik rocznik 1984 180 cm 90-60-90 tez bez modów all natural
  11. Mhm , ja z kolei słyszałem ze niektóre dobre środki np. ten motul z linka powyżej nie zapychaja wentyli i niewpowodują problemów z zaklejeniem dziury.Sam niewiem troche mi wadzi do koło to tez ciekawy link > http://www.motofakty.pl/artykul/zestaw_zamiast_kola_zapasowego.html
  12. Moje audi jest zasilane gazem , prawie jak u wszystkich mam zbiornik w miejscu koła zapasowego , mam avanta więc zapas leży sobie wygodnie w bagażniku .. no i zajmuje troche miejsca a bagaznika uzywam czesto.. co myslicie o czymś takim ? >> http://allegro.pl/kompresor-samochodowy-300-psi-12v-promocja-i1654258469.html & http://moto.allegro.pl/wulkanizator-uszczelniacz-opon-motul-tyre-repair-i1643483774.html , na dojazd do wulkanizacji powinno wystarczyć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.