Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SiMsOneQ

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SiMsOneQ

  1. Witam, mam taki problem, jak zapalam światła długie "na stałe" to gasną wszystkie, nie świeci się nic, co jest niebezpieczne podczas jazdy wieczorami, gdzie po chwili zapalają się normlanie światła mijania wraz z długimi, jeśli natomiast przełączam manetkę do siebie aby na chwilę długie włączyć wszystko działa normalnie, w czym więc zatem może być problem?
  2. muszę sprawdzić u kolegi w innym aucie, może po prostu tak ma być, zapamiętuje mi wszystko temp itd. tylko za każdym razem sama się odpala
  3. czyli coś jest z moim klimatronikiem jest nie tak ...
  4. no dobrze by było jakby ktoś sprawdził, może po prostu tak ma być, ale wydaje mi się, że jednak nie
  5. klimatyzacja ogólnie działa bardzo dobrze, jak było gorąco super chłodziła, teraz ok nagrzewa, zapamiętuje temperaturę, oraz to gdzie ma wiać, czy na nogi itd, jednak jeśli całkiem dam OFF, to mimo to po zgaszeniu silnika i ponownym odpaleniu, bądź przekręceniu stacyjki dalej jest włączona! ... dziwne
  6. no, ale za każdym razem jak zapalasz masz już włączony nawiew bądź klimę w zależności co tam ostatnio używałeś?
  7. no wlaśnie za nawet jesli wyłącze klime/nawiew i zgasze silnik to po ponownym odpaleniu wlacza sie sama klima lub nawiew zalezy czego tam ostatnio uzywalem, podlaczalem vaga ale zabardzo tam nie wiedzialem jak to sprawdzic, bledow nie pokazywal[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 19:56_________________________________________________hm wciąż temat utkwił, byłem pytać u mechanika, mówił, że to wina centralki kilmatronika, coś z nią nie tak, że coś tam może tylko trzeba polutować? ma ktoś o tym pojęcie?
  8. Grupy: 014,018,023 - http://vaglog.rtnet.pl/semko.lukasz_58758.html Grupy: 003,008,011,003,008,011 - http://vaglog.rtnet.pl/semko.lukasz_58759.html Grupy: 003,004 - http://vaglog.rtnet.pl/semko.lukasz_58760.html Grupy: 007,013 - http://vaglog.rtnet.pl/semko.lukasz_58761.html Grupy: 000,010,007 - http://vaglog.rtnet.pl/semko.lukasz_58762.html Grupy: 000,001 - http://vaglog.rtnet.pl/semko.lukasz_58763.html teraz lepiej będzie?
  9. Proszę o analizę moich logów, dodam, że to moja pierwsza próba, więc dokładnie jeszcze nie wiem czy wszystko ok i które grupy, na początek zrobiłem te: http://vaglog.rtnet.pl/semko.lukasz_58695.html Proszę o analizę moich logów, dodam, że to moja pierwsza próba, więc dokładnie jeszcze nie wiem czy wszystko ok i które grupy, więc proszę o wyrozumiałość, na początek zrobiłem te: http://vaglog.rtnet.pl/semko.lukasz_58695.html kolejnym problem są następujące błędy: 2 Znalazłem Błąd: 17916 - ‹Ęiq6Wux¶CNý9,`*dg}>;-˜ďŐ=$mTŞ`e¤ŞTl´<]6K>o3$,v 35-00 - Unknown Error Elaboration 17972 - ŰA7RhoşťA1{r3šc<S®pX\f]ąnůMe/bJRN!ŰNŕBb5íBG,Q rȢĽ@PÚăžđ?CtĚ 35-10 - Unknown Error Elaboration - Intermittent z tego co czytałem chodzi o przepustnicę? wydzielilem i scaliłem bo zrobiles bałagan w temacie kolezanki/Przemo
  10. no ale przecież nie każdy chyba tak ma, więc jakoś musi się dać to wyłączyć
  11. mnie to męczy, no pożyczyłem VAGa i jutro będę coś kombinował,
  12. spoko, ale można wyłączyć to? męczące jest wyłączanie za każdym razem nadmuchu bądź klimy, i po ponownym rozruchu znowu to samo, mam już kabelek, jutro się za to jakoś zabiorę
  13. muszę właśnie zamówić sobie VAG-a, mógł sobie po prostu ktoś tak ustawić wcześniej czy raczej mało prawdopodobne? Mam tylko dylemat jaki VAG ...
  14. Witam, mam następującą sprawę, za każdym razem jak zapalam silnik klimatyzacja włącza mi się sama, można to jakoś wyłączyć, żeby przy zapalaniu silnika, nie był obciążony sprężarką tylko ja sam zadecyduje kiedy ją włączę, a tak za każdym razem muszę ją wyłączać.
  15. Witam wszystkich, mam nadzieje, że moja przygoda z A4 będzie długa i pełna sukcesów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.