Treść opublikowana przez krystian503394
-
Spoty wrocławskie
działa kolego tylko ta mała odma nad filtrem się rozpadła i jest zaślepiona
-
Spoty wrocławskie
szczuraz jak tam ta odma znalazłeś coś bo masakra dusi go już od 2000
-
Spoty wrocławskie
Panowie szukam prawy i lewy przycisk [elektromagnes] do tylnej klapy jak by kto miał proszę pisać
-
Spoty wrocławskie
to policja była to miałeś szczęście :>
-
Spoty wrocławskie
ja mam kogoś kryształy kuchenne to przywiozę
-
Spoty wrocławskie
Przyjemność po naszej stronie [br]Dopisany: 01 Styczeń 2012, 14:02_________________________________________________ktoś się wybiera oprócz horneta
-
Spoty wrocławskie
pierwszy w nowym roku !!!! ~ Szczuraz
-
Spoty wrocławskie
Życzę wesołych, rodzinnych, pełnych wiary i miłości Świąt Bożego Narodzenia
-
Spoty wrocławskie
dzięki spadam do zobaczenia w niedziele
-
Spoty wrocławskie
napisz jaka nie bądź tym co ryje
-
Spoty wrocławskie
znalazłem i to samo działanie inna beczka przyjąłem słupek na drzwi i dobry lakiernik za rozsądną cenę bo są porysowane
-
Spoty wrocławskie
co to jest Dv pisz po ludzku ja jestem hydraulik a nie mechanik
-
Spoty wrocławskie
SZczuraz masz ten zawór upustowy blow off i ile za niego
-
Spoty wrocławskie
Zamawiam przegub i łożysko [br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 21:57_________________________________________________Panowie coraz więcej ludzi mówi o modyfikator plus to link http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=modyfikator+plus&order=p&change_view=1 , ktoś to używa lub wie coś więcej na ten temat :> :> proszę o wypowiedzi
-
Spoty wrocławskie
jak zamówić części u Toma [br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 21:49_________________________________________________nie mogę go znaleźć
-
Spoty wrocławskie
Odpoczywamy bo do 4
-
Spoty wrocławskie
Panowie ja chcę tam być tylko nie wiem jak te baby bo mam zlot czterech koleżanek żony na flaszkę. Ale zaproponuje by wpaść na parapetówę Jak coś to do zobaczenia.
-
Spoty wrocławskie
Jak nie to ja pogadam w Termo-klimie, u nas jest potrzebny spawacz gazowy. Prześlij cv na [email protected] to go wydrukuję i zaniosę :>
-
Spoty wrocławskie
Obecny
-
Spoty wrocławskie
szyba jest pilkingtona
-
Spoty wrocławskie
Wymieniłem dziś szybę przednią, dałem 430zł a tak spierd.... to że szok Koleś twierdzi że 14 lat to robi na Szybowcowej Omijać szerokim łukiem a jak powiedziałem o reklamacji to się kocur tag zjeżył. Poniedziałek dalsza część negocjacji z dziadem.
-
Spoty wrocławskie
na dobrą ,ale w którym miejscu bo coś bym zjadł
-
Spoty wrocławskie
ok dzięki :>
-
Spoty wrocławskie
To numer 669-899-374 Krystian503394 podklej go pod AUDI ASSISTANCE WROCŁAW
-
Spoty wrocławskie
Panowie polecam Dobrą to jest link http://www.dobrapizza.pl/galeria.html . Bar jest spoko otwarty do ostatniego klienta,polecam zobaczcie link