Treść opublikowana przez krystian503394
-
Spoty wrocławskie
Na browary nie mogę bo mam roczek u brata w Nysie ale postaram się na 18 być w Niedziele
-
Spoty wrocławskie
Witam z tej strony Krystian. Spotkanie o 18 na parkingu Orbity jest aktualne
-
LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści
Polecam firmę Sparko we Wrocławiu Dają dwa lata gwarancji bez limitu kilometrów Wszystko jest najwyższej jakości BRC nic nie lata luzem polecam. Mój znajomy mi polecił on tam już trzy auta robił i jest zadowolony,12 lat na rynku mi montowali do a4 1,8T 180km i nie ma żadnych szarpań jest ok
-
Ile oleju do mojego silnika w Audi?
Witam miałem wcześniej 1,9TDI z 1998r to wlewałem jej tak 4,3 litra i to był idealny stan. Teraz na dniach wymienię w Audi A4 1,8T 180km, to napisze jak poszło i ile wlałem pozdrawiam. Wymieniam na Elf Competition STI 10w40 autko zagazowałem tydzień temu jak myślicie to dobry olej
-
[ALL B5] [B5 1,8T 180km 1999r] Problem z wyświetlaczem FIS
Szkoda, ale trudno chyba wyśle. Dzięki za szybką odpowiedź [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 17:13_________________________________________________Znalazłem warsztat we Wrocławiu na przeciwko basenu Redeko ale koleś chce 400zł, trochę drogo.
-
[ALL B5] [B5 1,8T 180km 1999r] Problem z wyświetlaczem FIS
znalazłem aukcje ale usługa jest w Zielonej Górze to telefon 513-090-182, i link http://moto.allegro.pl/naprawa-wyswietlacz-fis-audi-vw-skoda-seat-i1654928632.html Cena spoko tylko 100zł Zna ktoś takiego magika z Wrocławia lub okolic bo nie mogę zostać bez autka, z powodu pracy.
-
[ALL B5] [B5 1,8T 180km 1999r] Problem z wyświetlaczem FIS
Witam wszystkich niedawno kupiłem audi i wyświetlacz FIS nie wyświetla się w całości tylko częściowo, trzeba się domyślać co pokazuje. Znajomy powiedział że to piksele i wyświetlacz jest do wymiany. Czy ktoś wie gdzie i w jakiej cenie można to naprawić na terenie Wrocław i okolice. Z góry bardzo dziękuje i czekam na odzew.
-
Nowicjusz - wątek powitalny