Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

flatron12

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, Od dłuższego czasu borykam się z dziwnym dźwiękiem wydobywającym się w czasie puszczania sprzęgła (głównie na biegu wstecznym) jest on słyszalny na dołączonym filmiku, ewentualnie proszę zrobić głośniej :). Czy ktoś może doradzić jaka jest jego przyczyna? Sprzęgło do wymiany ? Poduszki pod silnikiem ? Przy zmianie biegów np z 2 na 3 jest taki metaliczny dźwięk jak gdyby właśnie zużytych poduszek (podpowiedź mechanika), dodatkowo w dni poniżej 0st, czuć duże wibracje jadąc VID_20200323_222839.mp4 VID_20200323_222839.mp4 samochodem przy obrotach 1700-2100. Mam nadzieję że ktoś pomoże rozwiązać mi ten problem. Przebieg 305tys, ja mam auto od 230, sprzęgła ani dwumasy nie ruszałem. Pozdrawiam ! VID_20200323_222839.mp4 VID_20200323_222839.mp4 VID_20200323_222839.mp4
  2. flatron12 odpowiedział(a) na flatron12 temat w 2.4
  3. flatron12 opublikował(a) temat w 2.4
    Witam, czy ktos wie co to za "pompka" znajduje sie pod zamocowaną cewką z przodu auta? Idzie do niej wąż z powietrzem. Do czego służy? Jakis numer części? Pozdrawiam. Ps. Część zaznaczona na zdjęciu. Dziękuję za pomoc.
  4. naprawiłem starą, znalazłem firmę która zajmuję się "zalewaniem" poliuretanem takich elementów.
  5. flatron12 odpowiedział(a) na darek1974 temat w 2.4
    miałem podobnie, "nowe" kable do świec okazały się felerne i miały przebicie.. polecam je sprawdzić
  6. ps. drgania kierownicy i głośniejsza praca silnika są prawdopodobnie spowodowane przez instalacje LPG. kiedy przełączam na benzynę wszystko wraca do normy
  7. Dziś mechanik stwierdził ze to padająca skrzynia... Czyżby było aż tak źle?
  8. Ktoś zna przyczynę?
  9. Witam. Ostatnio zakładałem tu temat w sprawie poduszki skrzyni biegów bo na zimnym silniku biegi zmieniając dawały charakterystyczny stukot, jak silnik sie zagrzał było ok. Poduszka zmieniona a stukanie nadal pozostało na dodatek doszła głośniejsza praca silnika przy wiekszych obrotach i drganie kierownicą. Lewarek nie drży, tylko przy dodaniu gazu np na 4 biegu kołysze sie przód tył. Wyczytałem w Internecie że przyczyną mogą być poduszki silnika lub przeguby we wnętrze. Poduszki wydają się ok bo silnikiem nie telepie a na postoju auto zachowuje się normalnie. Dorzucam filmik przegubów czy ktoś może ocenić czy są sprawne? Gdzie szukać przyczyny... received_2067979670088908_s01.mp4
  10. Spojrzalem na internecie i faktycznie, taka od automatu wygląda dokładnie tak samo, czytałem gdzieś ze w tym roczniku co ja mam audi coś kombinowało z tymi poduszkami. W każdym bądź razie, skrzynia działa a poduszka wygląda na taką samą, zamówię i porownam z tą starą. Jak będzie ok, montuje
  11. Nie mam żadnego zdjęcia niestety, a poduszkę mam tylko jedną więc.. Silniki 2,4 w quattro NIESTETY nie wychodziły w tym modelu..
  12. Mhm.. Ale aż tak "łatwo" wymienić skrzynie z automatu na manual? Chyba nieeeee, czytałem na forum o podobnym problemiem tylko człowiek mial silnik 1.8 6 biegów
  13. 8E0 399 151 D 8E0 399 151 C Niestety dwóch pozostałych nie moge odczytać bo mam tylko ich zdjęcie, numer jest taki sam tylko litery na końcu są inne.
  14. Dzięki za szybką reakcje z waszej strony. Tak jak napisał Majkel_majki też się dałem nabrać na dopasowanie części.. Idę zaraz coś pokombinować z tą nową poduszką choć obawiam sie że jest po prostu za miekka. Podobno jest firma która zajmuje sie zalewaniem od nowa części metalowo-gumowych, myślę że do nich tez warto się odezwać.
  15. Witam. Od pewnego czasu ciężko zaczęły wchodzić biegi, auto dziwnie buczało podczas przyspieszania i było czuć mocne drgania na karoserii. Z racji, że poduszki silnika wymieniłem na ori podejrzenie padło na poduchę skrzyni. Zamówiłem nową ze sklepu po nr. i podczas rozbiórki niespodzianka! Co w ogóle się nie pokrywa z poduszką którą zakupiłem... Jakoś ją zamontowałem, lecz obydwie mają różną wysokość, różnica około 1-2cm i teraz jak dam gazu na jedynce do oporu to skrzynia gdzieś obciera, uderza o ten aluminiowy wspornik pod nią chyba i powoduje okropnie głośne dźwięki. O co tutaj chodzi? Jaka ta poduszka powinna być? Dodam, że wcześniej odczuwalne wibracje ustały całkowicie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.