Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lysy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dzięki, chociaż ktoś cos napisze!!!
  2. Witam mam pytanko VAG wyświetlił mi takie błedy i nie wiem co one oznaczją może toś pomoże VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 8D0 927 156 AG Component and/or Version: AG5 01V 2.5lTDI RdW 9114 Software Coding: 00000 Work Shop Code: WSC 00003 2 Faults Found: 18265 - Load Signal: Error Message from ECU P1857 - 35-10 - - - Intermittent 16955 - Brake Switch (F): Implausible Signal P0571 - 35-10 - - - Intermittent Z góry dzięki
  3. czy ten czujnik ma być gdzieś podłączony ?? czy tylko zamocowany? jak tak to gdzie bo wyglada na to że sie urwał[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 18:21_________________________________________________ok pordziłem sobie etka temat można zamknąć!!!
  4. Witam, nie wiem czy w dobrym temacie to pisze ale do rzeczy byłem zmuszony wymienić osłone dolą silnika i zauważyłem że zwisa mi jakiś przewó/kabelek taki jak na zdjęciu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/17104391db48b133.html ponadto VAG pokazuje błedy w grupie 01 1 Fault Found: 00741 - Brake Pedal Monitoring 27-00 - Implausible Signal oraz w grupie 02 1 Fault Found: 16955 - Brake Switch (F): Implausible Signal P0571 - 35-10 - - - Intermittent czy to wszystko jest ze sobą powiązane? Pozdrawiam
  5. Witam, ma prosbe czy ktoś może mi powiedziec cooznaczają błedy w grupie 01 1 Fault Found: 00741 - Brake Pedal Monitoring 27-00 - Implausible Signal oraz w grupie 02 1 Fault Found: 16955 - Brake Switch (F): Implausible Signal P0571 - 35-10 - - - Intermittent ponadto zmuszony byłem odkrecić dolna osłone silnika i wypada jakiś kabelek z wtyczką zaokrągloną i nie wiem od czego on jest czy w związku z tymi błędami może to być przewód który informuje zużytych hamulacha?? Jutro wrzuce foto tego kableka. Jeżeli tak to gdzie go sie podpina http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/17104391db48b133.html oto ten kabelek Pozdrawiam
  6. Witam, mam pytanie z jakiej grupy zrobić logi aby sprawdzić świece żarowe i kat wtrysku (problem taki że wydaje mi sie że dość długo musze kręcić autko zanim odpali) więc podejrzewam świece lub kat wtrysku. Chodzi o autko brata passat B5 98r. 1,9TDi (niestety wybrał coś gorszego:) ) Acha i czy wystarczą tylko logi statyczne aby określić co jest nie tak? Pozdrawiam
  7. Witam, musze dokonać wymiany zaworu N75 zakupiłem w serwisie ten zaworek ale jak się okazało u mnie jest inna wtyczka niż ta w zakupionym ponownie uderzyłem do serwisu a tam dano mi końcówke z przewodami i 2 gumeczki zdjęcie poniżej. Co ja biedny mam z tym zrobić ? Pomocy !!! Proszę o udzielenie informacji jak dziecku gdyż dopiero zaczynam zabawy z autem w stylu "ZRÓB TO SAM" Link do posiadanych części. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7703e9730f6b990e.html Z góry dzięki za pomoc.
  8. lysy odpowiedział(a) na lysy temat w Audi A4 B5
    czy ta literka B ma duże znaczenie bo większość np na allegro jest A?
  9. lysy opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, mam prośbe czy ktoś może mi podać jaki zawór N75 musze kupić bo z tego co wiem są różne w zależności od silnika. Jaki numer katalogowy? Z góry dzięki. Pozdrawiam
  10. Wielki dzieki za te informacje jutro wrzuce logi z grupy 002 i 008 dodatkowo może coś jeszcze dojdzie do wymiany Pozdrawiam i jeszcze raz dzieki za pomoc
  11. Witam, poniżej linki. Bardzo prosze o analize autko traci moc stawiam na N75 lub przepływomierz tylko nie wiem które? może coś da sie z tego wywnioskować. Z góry wielkie dzięki Statyczne Grupa 000 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e52541933c78bb35.html Grupa 003 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/62400730f175f008.html Grupa 004 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4e52d3c6a0d35f35.html Grupa 011 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a67d90d4ffddab13.html Dynamiczne Grupa 000 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/69527fde15c7ba69.html Grupa 003 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1e4e7db08ebf0f97.html Grupa 004 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f9b2e8defd22e43e.html Grupa 011 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d73796b8db0ff2e8.html Dzięki za pomoc
  12. Ok dzieki za info !!! A może ktoś sie pokusi na analize tych statycznych? Z góry dzięki myśle że w sobote powtórze logi dynamiczne wg udzielonej wskazówki.
  13. Witam, poniżej wrzucam logi statyczne (są to moje pierwsze logi więc mamnadzieje że dobrze zrobione jeżeli nie to prosze o wskazówki co jest nie tak) do tych logów dochodzi błąd 0575 (chyba coś z zaworem N75). Genralne objawy to brak mocy no i pedkość max 160km/h nie wiem tylko gdzie problem wspomniany zawór czy może przepływomierz. No i najważniejsze próbowałem zrobić również logi dynamiczne no i nie wyszło. Np. w grupie 003 wszystko komputerek ładnie pokazuje wiec jade i wszistko jest ok do momentu osiągnięcia 1500 obrotów w tym momencie we wszystkich okienkach z danymi wyskakuje ERROR lub jakis inny dziwny napis i podobnie dzieje sie w innych grupach ? co robie nie tak ? Aha czy podczas logowania to normalne że miga kontrolka od świec żarowych? Ok czas na logi statyczne z góry dzieki za analize Grupa 000 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e52541933c78bb35.html Grupa 003 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/62400730f175f008.html Grupa 004 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4e52d3c6a0d35f35.html Grupa 011 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a67d90d4ffddab13.html
  14. Panowie wielkie dzięki za podpowiedzi pomogło wszystko działa jak nalezy!! jeszcze raz wielkie dzięki, pozdrawiam.
  15. Witam, do tej pory korzytsałem z tego programiku jak w temacie pod XP i wszystko było ok ale po zmianie laptopa z zagadkową VISTĄ nie moge sie połaczyć port ustawione a każda próba uruchomienia jakiegokolwiek modułu poza Opcjami kończy sie komunikatem typu "Program zakonczył swoje działenie Windows sprawdza przyczyne" coś w tym stylu. W każdym bądź razie program kończy swoje działenie. Czy można to jakość przeskoczyć bez konieczności zmiany systemu? Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.