Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

alkool

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez alkool

  1. Witam Panów wszystkiego dobrego w Nowym Roku życzę i pozdrawiam.
  2. Na nasze drogi idealnie zrobione to audi
  3. makaveli widzę ze zmieniłeś pojazd Audi się znudziło?????
  4. Witaj wszystkich serdecznie po długiej przerwie. Tylko nie krzyczeć na mnie Jak wyglądamy ze spotami kiedy się szykuje jakiś spocik. Reniu czemu nie aktualizujesz spoty?? Pozdrawiam wszystkich serdecznie i mam nadzieje ze do zobaczenie. :>
  5. http://www.rajdpolski.pl/
  6. Witam wszystkich. Jeżeli planujecie spocik 25.09 to ja odpadam . Będę na Rajdzie Polski
  7. witam wszystkich i pozdrawiam :>
  8. Witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy Audi
  9. Witam wszystkich to audi a8 fajna maszyna mimo wieku wydaje się zadbana.
  10. Fajnie macie z tym wyjazdem szkoda ze nie mogę
  11. Witam wszystkich
  12. Pewnie ze będę jeździł na spoty fajna sprawa [br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 22:54_________________________________________________manny no samochodzik fajnie śmiga
  13. Trzeba był dać
  14. od Michała i Kasi będzie wiedziała :>[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 21:08_________________________________________________Tak zgadza się
  15. fajne zdjęcia [br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 20:40_________________________________________________Reniu to mnie tez czeka zimą quattro heheeh zabawa fajna Trzeba będzie trenować. [br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 20:43_________________________________________________manny90 ty masz dziewczynę z Kruszyna jak tam to pozdrów Teściową przyszłą Zosie
  16. Ja również dziekuje za spotkanie było bardzo miło.
  17. podjade do was jak mozna ?
  18. hmmmmmm zaraz odbiera samochód od mechanika ciekawe czy mi zrobił dobrze ta nieszczelność. juto na spocie chciałby poznać was osobiście. :>
  19. no cos z data jest nie tak teraz mamy sierpień. Jak będę miał uszczelniony samochód to ja tez sie na jutro pisze. Dam znać jutro. Pozdrawiam wszystkich.
  20. cześć jak tam spot udał się ???
  21. ehhh przykro mi ze nie dojechałem prawie zalałem moduł komfortu który wymieniałem cały czas mam nieszczelność od komputera woda mi odstaje się do środka jutro daje do mechanika auto. Mam nadzieje ze będzie już dobrze i będę mógł dojechać na spot bez problemu.
  22. W Bydgoszczy leje
  23. Witam to gdzie dokładnie mam byc ten spot? Broniewskiego czy Motoarena??
  24. Czyli te symbole końcowe które wyszczególniłeś będą pasowały do Audi a4 2,5TDI 180 koników Quatro 2004r?? [br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 13:35_________________________________________________Dobrze już po temacie auto działa moduł komfortu o końcówce symbolu BA działa poprawnie :>
  25. alkool odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Kujawsko-pomorskie
    Witam wszystkich z Kujawsko-Pomorskiego :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.