Treść opublikowana przez alkool
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam Panów wszystkiego dobrego w Nowym Roku życzę i pozdrawiam.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Na nasze drogi idealnie zrobione to audi
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
makaveli widzę ze zmieniłeś pojazd Audi się znudziło?????
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witaj wszystkich serdecznie po długiej przerwie. Tylko nie krzyczeć na mnie Jak wyglądamy ze spotami kiedy się szykuje jakiś spocik. Reniu czemu nie aktualizujesz spoty?? Pozdrawiam wszystkich serdecznie i mam nadzieje ze do zobaczenie. :>
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://www.rajdpolski.pl/
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam wszystkich. Jeżeli planujecie spocik 25.09 to ja odpadam . Będę na Rajdzie Polski
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
witam wszystkich i pozdrawiam :>
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy Audi
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam wszystkich to audi a8 fajna maszyna mimo wieku wydaje się zadbana.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Fajnie macie z tym wyjazdem szkoda ze nie mogę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam wszystkich
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Pewnie ze będę jeździł na spoty fajna sprawa [br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 22:54_________________________________________________manny no samochodzik fajnie śmiga
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Trzeba był dać
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
od Michała i Kasi będzie wiedziała :>[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 21:08_________________________________________________Tak zgadza się
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
fajne zdjęcia [br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 20:40_________________________________________________Reniu to mnie tez czeka zimą quattro heheeh zabawa fajna Trzeba będzie trenować. [br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 20:43_________________________________________________manny90 ty masz dziewczynę z Kruszyna jak tam to pozdrów Teściową przyszłą Zosie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja również dziekuje za spotkanie było bardzo miło.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
podjade do was jak mozna ?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
hmmmmmm zaraz odbiera samochód od mechanika ciekawe czy mi zrobił dobrze ta nieszczelność. juto na spocie chciałby poznać was osobiście. :>
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no cos z data jest nie tak teraz mamy sierpień. Jak będę miał uszczelniony samochód to ja tez sie na jutro pisze. Dam znać jutro. Pozdrawiam wszystkich.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
cześć jak tam spot udał się ???
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ehhh przykro mi ze nie dojechałem prawie zalałem moduł komfortu który wymieniałem cały czas mam nieszczelność od komputera woda mi odstaje się do środka jutro daje do mechanika auto. Mam nadzieje ze będzie już dobrze i będę mógł dojechać na spot bez problemu.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
W Bydgoszczy leje
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam to gdzie dokładnie mam byc ten spot? Broniewskiego czy Motoarena??
-
[ALL B6] Kupno modułu komfortu
Czyli te symbole końcowe które wyszczególniłeś będą pasowały do Audi a4 2,5TDI 180 koników Quatro 2004r?? [br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 13:35_________________________________________________Dobrze już po temacie auto działa moduł komfortu o końcówce symbolu BA działa poprawnie :>
-
[Newbie] Kujawsko-pomorskie
Witam wszystkich z Kujawsko-Pomorskiego :>