Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wooxvip

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. wooxvip opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam podczas jazdy wyświetla mi się komunikat Oil Level sensor defective wcześniej podczas jazdy mogłem sprawdzić poziom oleju teraz jak naciskam nie wchodzi mi wogole w to menu po zgaszeniu silnika zaczyna wentylator chodzić pomocy co to może być silnik to 2.0 tdi caha
  2. Witam Panowie mam problem wczoraj jak wracalem z pracy panel od klimatyzacji od ogrzewania szyb od ogrzewanych siedzen mrugał a dzisiaj juz niestety nie dziala co moze byc??pomocy :(
  3. witam chcialbym sie dowiedziec jakie swiece zarowe do silnika 2.0 TDI CAHA 170 KM https://www.ngk.de/nc/pl/wyszukiwarka-produktow/produktfinder/PKW/GLUEHKERZEN/
  4. ok dzieki poczytalem i sie dowiedzialem ze mam jeszcze bezpieczniki w bagazniku ok dzieki poczytalem i sie dowiedzialem ze mam jeszcze bezpieczniki w bagazniku juz wszytsko chodzi:)
  5. witam mam prosbe kiedys podpialem do gniazda zapalniczki przy popielniczce nawigacje i przestala ona dzialac tzn nie laduje nawigacji wszytskie inne gniazda dzialaja tylko to nie dziala jaka moze byc przyczyna zalezy mi na tym gniezdzie bo czesto jezdze i tylko tam podpinam nawigacje
  6. wlasnie szukalem i nie znalazlem:(
  7. headlight range control headlamp concerter active.range reduced co to za komentarz prosze o pomoc:(
  8. Witam od niedawna jestem posiadaczem a4 b8 niestety jeden z spryskiwaczy od lamp nie wyciaga sie do konca chcialbym sie dowiedziec czy zeby go wymienic trzeba sciagac przedni zderzak czy jest jeszcze jakis inny na to sposob prosze o dorade:(
  9. wooxvip odpowiedział(a) na wooxvip temat w 1.9TDI
    Panowie juz wiem co bylo termostat byl szczelony
  10. wooxvip odpowiedział(a) na wooxvip temat w 1.9TDI
    obydwa mi skacza po przejechaniu nawe nie 100 m:(
  11. wooxvip odpowiedział(a) na wooxvip temat w 1.9TDI
    fis 1 i fis 2 skacze
  12. wooxvip odpowiedział(a) na wooxvip temat w 1.9TDI
    auto normalnie sie zbiera nie kopci autko bylo podpiete bylo pod komputer i nic nie wskazalo:( wszystko ok:(
  13. wooxvip opublikował(a) temat w 1.9TDI
    witam panowie mam prosbe ktory z was moze wiedziec co sie dzieje caly czas odkad mam a4 b6 jakies 2 lata 1.9 tdi awx spalanie mialem 7.2 lub7.3 teraz od kilku dni srednie spalanie mi skacze na komputerze i po przejechaniu kazdego np 100 km zmienia sie i zamiast pokazywac mi tak jak przedtem kolo 7 pokazuje 10:( prosze o pomoc gdyz wybieram sie nad morze nasze polskie a nie chcialbym zeby mi tyle palilo pomocy:(
  14. witam panowie chcialbym sie dowiedziec czy poejda siedzenia + kanapa z avanta do sedana teraz mam z tylu kanape nie dzielona a w avancie jest dzielona chcialbym sie dowiedziec czy podejda prosze o pomoc
  15. wooxvip opublikował(a) temat w Nadwozie i Wnętrze
    Koledzy chce wymienic kosz 1 din na 2 din czy jak u siebie mam teraz klimatronik bez grzanych foteli a kupie klimatronik z grzanymi czy podejda mi wtyczka czy jest jakas inna oraz czy pod concerta III musi byc jakas specjalna kostka?? prosze pomozcie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.