-
wooxvip obserwuje zawartość Oil Level sensor defective
-
Oil Level sensor defective
Witam podczas jazdy wyświetla mi się komunikat Oil Level sensor defective wcześniej podczas jazdy mogłem sprawdzić poziom oleju teraz jak naciskam nie wchodzi mi wogole w to menu po zgaszeniu silnika zaczyna wentylator chodzić pomocy co to może być silnik to 2.0 tdi caha
-
brak reakcji panelu od klimatyzacji
Witam Panowie mam problem wczoraj jak wracalem z pracy panel od klimatyzacji od ogrzewania szyb od ogrzewanych siedzen mrugał a dzisiaj juz niestety nie dziala co moze byc??pomocy :(
-
Jakie świece żarowe polecacie do Audi A4 B8 2.0 TDI?
witam chcialbym sie dowiedziec jakie swiece zarowe do silnika 2.0 TDI CAHA 170 KM https://www.ngk.de/nc/pl/wyszukiwarka-produktow/produktfinder/PKW/GLUEHKERZEN/
-
gniazdo zapalniczki przy popielniczce
ok dzieki poczytalem i sie dowiedzialem ze mam jeszcze bezpieczniki w bagazniku ok dzieki poczytalem i sie dowiedzialem ze mam jeszcze bezpieczniki w bagazniku juz wszytsko chodzi:)
-
gniazdo zapalniczki przy popielniczce
witam mam prosbe kiedys podpialem do gniazda zapalniczki przy popielniczce nawigacje i przestala ona dzialac tzn nie laduje nawigacji wszytskie inne gniazda dzialaja tylko to nie dziala jaka moze byc przyczyna zalezy mi na tym gniezdzie bo czesto jezdze i tylko tam podpinam nawigacje
-
Co to za komunikat
wlasnie szukalem i nie znalazlem:(
-
Co to za komunikat
headlight range control headlamp concerter active.range reduced co to za komentarz prosze o pomoc:(
-
Spryskiwacz LAMPY nie wychodzi
Witam od niedawna jestem posiadaczem a4 b8 niestety jeden z spryskiwaczy od lamp nie wyciaga sie do konca chcialbym sie dowiedziec czy zeby go wymienic trzeba sciagac przedni zderzak czy jest jeszcze jakis inny na to sposob prosze o dorade:(
-
srednie spalanie skacze
Panowie juz wiem co bylo termostat byl szczelony
-
srednie spalanie skacze
obydwa mi skacza po przejechaniu nawe nie 100 m:(
-
srednie spalanie skacze
fis 1 i fis 2 skacze
-
srednie spalanie skacze
auto normalnie sie zbiera nie kopci autko bylo podpiete bylo pod komputer i nic nie wskazalo:( wszystko ok:(
-
srednie spalanie skacze
witam panowie mam prosbe ktory z was moze wiedziec co sie dzieje caly czas odkad mam a4 b6 jakies 2 lata 1.9 tdi awx spalanie mialem 7.2 lub7.3 teraz od kilku dni srednie spalanie mi skacze na komputerze i po przejechaniu kazdego np 100 km zmienia sie i zamiast pokazywac mi tak jak przedtem kolo 7 pokazuje 10:( prosze o pomoc gdyz wybieram sie nad morze nasze polskie a nie chcialbym zeby mi tyle palilo pomocy:(
-
wymiana foteli +kanapy
witam panowie chcialbym sie dowiedziec czy poejda siedzenia + kanapa z avanta do sedana teraz mam z tylu kanape nie dzielona a w avancie jest dzielona chcialbym sie dowiedziec czy podejda prosze o pomoc
-
klimatronik
Koledzy chce wymienic kosz 1 din na 2 din czy jak u siebie mam teraz klimatronik bez grzanych foteli a kupie klimatronik z grzanymi czy podejda mi wtyczka czy jest jakas inna oraz czy pod concerta III musi byc jakas specjalna kostka?? prosze pomozcie
wooxvip
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta