Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fazinski1980

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fazinski1980

  1. Wielkie sorki za AVN w temacie. Mam AVB. Fajnie, że nie jestem osamotniony w "niemaniu" klimy hehe... Jeszcze raz wielka prośba gdyby ktokolwiek miał jakiś wykaz części z numerami katalogowymi... Pozdrawiam
  2. No fotki nie zdażę dziś zrobić. Ale na pewno ją tu zamieszczę. Niestety żadnego z tych kodów nie mam w magicznej księdze pojazdu i na 100% nie mam klimy. Podobno Niemiec był alergikiem i zrezygnował z klimy na rzecz szybra... :oklaski: Ślicznie dzięki za wykaz i schemacik !!! Z tego co już wiem to muszę zdobyć sprężarkę, rurki, nagrzewnicę, sterownik, czujniki temperatury, chłodnicę. Ale będę chyba jednym z tych co nie zrezygnują, bo autko udało mi się kupić bardzo przyzwoite i nie zjechane. Pozdrowienia noworoczne dla wszystkich Adukowiczów!!!
  3. Dzięki śliczne. Chętnie poczekam na wszelkie fotki i pomoce. Chcecie fotki kokpitu bez klimy ? Wygląda identycznie jak z klimą. Sam sterownik jest inny bo nie wyświetla temperatury tylko kreseczki i zamiast przycisków "auto " jest temp :-) W wolnej chwili podrzucę fotkę. Pozdrawiam
  4. Witam, jestem tu nowy więc za błędy w temacie itp. wybaczcie... Nabyłem A4 B6 1.9 TDi 101 PS 2003 Avant ... bez klimy !!! Tak to możliwe... Ku mojemu zaskoczeniu w autku jest zsyberdach, a klimy brak, choć podobno klimatronik w tym autku jest w standarcie... Ale do rzeczy: Chcę założyć do tego autka klimę, potrzebuję wykaz części najlepiej z numerami katalogowymi bo w serwisach mi tych numerków podać nie chcę. Wiem, że są podobno 2 rodzaje nagrzewnicy, kilka typów kompresorów, itd.. Części na allegro jest dużo ale nie mam pojęcia czy np. rurki będą pasowały od 130KM ? jaką kupić łapę do sprężarki, etc. Może ktoś to już wymieniał i podpowie jak zdemontować kokpit, żeby zapakować tam inną nagrzewnicę, itp. Za wszelką pomoc dzięki, na wszelkie uwagi postaram się poprawić. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.