-
Spoty Olsztyńskie
no ja tez myslalem nad samodzielna robota, ale troche boje sie ze zwylky spray z praktikera to bedzie porazka i finalnie i tak bede musial jechac do jakiegos profesjonalnego zakladu a moja robota na darmo pojdzie w necie znalazlem ze dt cartuning malowanie z piaskowaniem zrobi za 75zl/sztuka. Myslalem ze moze bardziej orientujecie sie w temacie bo ja nie znam dobrych zakladow w olsztynie niestety
-
Spoty Olsztyńskie
chłopaki podpowiedzcie mi gdzie w Olsztynie można aluski pomalowac
-
Spoty Olsztyńskie
spot wypada w ta niedziele? Mam nadzieje ze juz na rusi
-
Spoty Olsztyńskie
to ktos z was ze srebrnej b6 avant rej. NOL dzis mi mrugal swiatelkami na trasie olsztyn olsztynek?
-
Spoty Olsztyńskie
b5, zdążyłem tylko zauważyć klubowe ramki
-
Spoty Olsztyńskie
ktory z was dzis po 17 wyjezdzal z orlenu na kortowie?
-
Spoty Olsztyńskie
niby pracujący, ale na przykład ja mam wolne, myślałem ze wy może też tak głupio w tym roku wypada ze jedni pracują drudzy nie, dlatego pytam
-
Spoty Olsztyńskie
noo we wtorek 1-szego listopada jest swieto wiec ludziska moga powyjezdzac
-
Spoty Olsztyńskie
tak teraz patrze ze najblizszy spot wypada w srodku dlugiego weekendu ciekawe jak bedzie z obecnoscia... moze warto rozwazyc przesuniecie tego jednego spota na 29 pazdziernika czy cos? jak myslicie?
-
[ALL B5] Audi A4 B5 1999r przestal dzialac pilot
W moim audi 99' zaczelo szwankowac otwieranie samochodu z pilota, raz dzialalo tylko z bliska, raz normalnie z kilku metrow. Niedawno przestalo dzialac calkowicie, kluczem normalnie dziala tylko otwieranie i zamykanie pilotem przestalo dzialac. Mam dwa ori scyzoryki, w obu wymienilem baterie na nowe bo myslalem ze moze to jest przyczyna, lecz to nie dalo skutku. Wczesniej wszystko dzialalo normalnie. Probowalem na nowo kodowac kluczyk, awaryjne mrygna jak na instrukcji lecz pilot nadal nie dziala, prosze o pomoc
-
Spoty Olsztyńskie
no chyba uwzgledniles wszystkich. Bylo fajnie jak na moj pierwszy spot, dzieki!
-
Spoty Olsztyńskie
ja również popieram ta inicjatywe
-
Spoty Olsztyńskie
to w koncu jest dzis spot czy nie? jak tak to gdzie i o ktorej
-
Spoty Olsztyńskie
czyli rozumiem ze w ten week nie ma spotu?
-
Spoty Olsztyńskie
no ja z wiadomych przyczyn tez :gwizdanie:
Fefik90
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta