-
Jak odkręcić poduszkę kierowny !!! PILNE!!!
ok dzieki
-
Jak odkręcić poduszkę kierowny !!! PILNE!!!
jeszcze jedno pytanie ponieważ zabierałem się do odkręcenia poduszki kierownicy i pisano wcześniej ze to jest klucz torx . może mi ktoś napisać rozmiar tego klucza torx ponieważ nie mogę tego odkręcić bo nie widać jaki to klucz :/ już zabierałem się za to z 5 razy i nie mogę :/
-
Jak odkręcić poduszkę kierowny !!! PILNE!!!
nie no nie jestem juz taki glipi zebym odpinal na podpietym aku ze trzeba odpiac aku to wiem
-
Jak odkręcić poduszkę kierowny !!! PILNE!!!
na wszelki wypadek odepne sobie aku wczesnie rano szkoda ze nie odpiolem dzis bylbym pewniejszy no ale coz ok dzieki wielkie za odpowiedzi bo zalezalo mi na czasie teraz mozna usunac bo pewnie jest juz cos takiego na forum ale ja oczywiscie nie znalazlem pozdro
-
Jak odkręcić poduszkę kierowny !!! PILNE!!!
ale ile wczesniej trzeba odpiac ?? i jeszcze jedno jak odkrece torsy to wyjdzie mi cala poducha ??
-
Jak odkręcić poduszkę kierowny !!! PILNE!!!
a wiec pilna sprawa potrzebuje dowiedziec sie jak odkrecic poduszke kierowcy i ile wczesniej musze odloczyk aku zeby mi nie wystrzelila bo cos sie odkrecilo w kierownicy i lata i sie tlucze nie wiem czy nie klakson bo raz jest a raz go nie ma . jakis link manual podpowiedz a pozniej do kosza . BARDZO PILNE !!!
-
Jak rozkodować radio concert
ja rozkodowałem te radyjko za 40 zł u elektronika
-
radio concert pomocy
ok jutro bede mial kabelek a vag'a juz mam napisze czys ie udalo pozdrawiam
-
radio concert pomocy
a mozecie mi powiedziec jak to zrobic ?? wylaczyc bose albo kodowanie
-
radio concert pomocy
a wiec mam taki nietypowy problem dużo czytałem na ten temat ale jasnej deklarowanej odpowiedzi nie dostałem wiec pisze tu zakupiłem radio concert kaseta do swojej a4 i po odblokowaniu radia u elektronika okazało się ze graja tylko tylne głośniki a przednie nie , dodam ze w poprzednim radiu gamma kaseta grało wszystko i teraz nie wiem co jest zj**.... ze tak się wyrażę może jakieś podpowiedzi albo ktoś miał coś takiego nie wiem czy to jest ważne czy nie ale radio ma system BOSE a ja mam głośniki zwykle , pisze dlatego ze ten elektryk co odblokowałem radio powiedział mi ze jak radio ma system BOSE to głośniki tez muszą być i wtedy to będzie grało wiec wole się dopytać niż iść dalej w koszta
-
Znaczenie ET Felgi
witam jutro jade przymierzyc nowe felgi i teraz moje pytanie czy wejda mi felgi o parametrach 16 cali na 9 cali ET 30 ?? i jakie opony do tych felg pasowalo by zalozyc?? prosze o szybka odpowiedz:)
-
Pistolet odbija
no spoko ale jak sprawdzić odpowietrzenie baku paliwa ?? jak to zrobić wogóle ??
-
Pistolet odbija
ciezka sprawa a moze po prostu wyciagne cala pompe z plywakiem i zobacze czy sie zawiesil czy nie ??
-
Pistolet odbija
no coś się spieniło tankowałem za 50 zł wiec chwilkę vagiem jest możliwość sprawdzenia ?? nie wiedziałem ok myślę ze jutro podepnę go i zobaczę
-
Pistolet odbija
mam taki problem nie wiem czy dobrze napisałem mianowicie podjechałem dziś na stacje i tankuje a tu odbija mi pistolet a rezerwa się świeciła spytałem się typka czy sprawny pistolet powiedział ze tak i teraz nie wiem czy pistolet jest rzeczywiście zepsuty czy ja mam wskaźnik poziomu paliwa zepsuty i defakto jest pełny bak i odbija . proszę o rade jak to prosto i łatwo sprawdzić
matti_1986
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta