Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

matti_1986

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez matti_1986

  1. jeszcze jedno pytanie ponieważ zabierałem się do odkręcenia poduszki kierownicy i pisano wcześniej ze to jest klucz torx . może mi ktoś napisać rozmiar tego klucza torx ponieważ nie mogę tego odkręcić bo nie widać jaki to klucz :/ już zabierałem się za to z 5 razy i nie mogę :/
  2. nie no nie jestem juz taki glipi zebym odpinal na podpietym aku ze trzeba odpiac aku to wiem
  3. na wszelki wypadek odepne sobie aku wczesnie rano szkoda ze nie odpiolem dzis bylbym pewniejszy no ale coz ok dzieki wielkie za odpowiedzi bo zalezalo mi na czasie teraz mozna usunac bo pewnie jest juz cos takiego na forum ale ja oczywiscie nie znalazlem pozdro
  4. ale ile wczesniej trzeba odpiac ?? i jeszcze jedno jak odkrece torsy to wyjdzie mi cala poducha ??
  5. a wiec pilna sprawa potrzebuje dowiedziec sie jak odkrecic poduszke kierowcy i ile wczesniej musze odloczyk aku zeby mi nie wystrzelila bo cos sie odkrecilo w kierownicy i lata i sie tlucze nie wiem czy nie klakson bo raz jest a raz go nie ma . jakis link manual podpowiedz a pozniej do kosza . BARDZO PILNE !!!
  6. ja rozkodowałem te radyjko za 40 zł u elektronika
  7. ok jutro bede mial kabelek a vag'a juz mam napisze czys ie udalo pozdrawiam
  8. a mozecie mi powiedziec jak to zrobic ?? wylaczyc bose albo kodowanie
  9. a wiec mam taki nietypowy problem dużo czytałem na ten temat ale jasnej deklarowanej odpowiedzi nie dostałem wiec pisze tu zakupiłem radio concert kaseta do swojej a4 i po odblokowaniu radia u elektronika okazało się ze graja tylko tylne głośniki a przednie nie , dodam ze w poprzednim radiu gamma kaseta grało wszystko i teraz nie wiem co jest zj**.... ze tak się wyrażę może jakieś podpowiedzi albo ktoś miał coś takiego nie wiem czy to jest ważne czy nie ale radio ma system BOSE a ja mam głośniki zwykle , pisze dlatego ze ten elektryk co odblokowałem radio powiedział mi ze jak radio ma system BOSE to głośniki tez muszą być i wtedy to będzie grało wiec wole się dopytać niż iść dalej w koszta
  10. witam jutro jade przymierzyc nowe felgi i teraz moje pytanie czy wejda mi felgi o parametrach 16 cali na 9 cali ET 30 ?? i jakie opony do tych felg pasowalo by zalozyc?? prosze o szybka odpowiedz:)
  11. no spoko ale jak sprawdzić odpowietrzenie baku paliwa ?? jak to zrobić wogóle ??
  12. ciezka sprawa a moze po prostu wyciagne cala pompe z plywakiem i zobacze czy sie zawiesil czy nie ??
  13. no coś się spieniło tankowałem za 50 zł wiec chwilkę vagiem jest możliwość sprawdzenia ?? nie wiedziałem ok myślę ze jutro podepnę go i zobaczę
  14. mam taki problem nie wiem czy dobrze napisałem mianowicie podjechałem dziś na stacje i tankuje a tu odbija mi pistolet a rezerwa się świeciła spytałem się typka czy sprawny pistolet powiedział ze tak i teraz nie wiem czy pistolet jest rzeczywiście zepsuty czy ja mam wskaźnik poziomu paliwa zepsuty i defakto jest pełny bak i odbija . proszę o rade jak to prosto i łatwo sprawdzić
  15. jak sie nie poprawi do poniedzialku to jade do niego zeby cos z tym zrobil :/ jeszcze jedno jak on rozkreci drazki to trzeba jeszcze raz jechac na ustawienie zbieznosci ??
  16. pytam sie bo mechanik mi mowi ze jest ok a na diagnoscyce mowia ze niemoze byc tak a co dokladnie jest z tymi drazkami zebym mogl powiedziec mechanikowi i go zagiac:)
  17. witam kupilem okazyjnie tylnie lampy do mojej a4 i teraz pytanie czy bede musial cos zmienial we wtyczkach ?? oto link do tych samych lamp http://moto.allegro.pl/lampy-tylne-nowe-audi-a4-sedan-94-00-black-design-i2150790277.html
  18. zbierznosc ustawil normalnie tylko ze ta kierownica ciezko krecil i bylo ciezko ustawic :/ dzwonilem do mechanika to mowil ze wszystko dobrze zrobil :/ nie wiem teraz
  19. a u mnie jest sprawa tego typu ze wymienilem kompletne zawieszenie z koncowkami drazkow kierowniczych i jak wyruszylem od mechanika to kierownica juz dziwnie sie zachowywala tzn nie odbijala tylko sam musialem ja odkrecic na prosto :/ pomyslalem ze pewnie zbierznosc trzeba ustawic pojechalem na kontrole pojazdow i powiedzieli mi ze kierownica za ciezko chodzi a byly podlozone pod kola ten podstawki do ustawiana zbierznosci . :/ i teraz nie wiem co jest grane gdzie szukac , czego wogole szukac i kto zawinil bo przed wymiana tego nie bylo :/
  20. no to kicha chyba tego juz nie obejde jedynie zmniejszyc temperaturke zalancza sie gazu
  21. ja nawet nie wiem ale musze przejechac z 3-4 km zeby gaz mi sie przelaczyl mam instalacje BRC nie czuc zmiany z paliwa na LPG . mam 3/4 przyslonieta chlodnice i zabardzo nic to nie dalo sproboje zaslonic cala i zobacze co sie okaze ale czuje ze szlu nie bedzie .
  22. matti_1986 odpowiedział(a) na kondri temat w 1.6
    panowie sprzwdze narazie ta odme jeszcze nie wiem gdzie ona sie znajduje i jak wyglada no ale coz:P pozniej podnioste go i zobacze czy cos nie cieknie pod silnikiem jak wszystko bedzie ok to mam takie pytanie moze wleje uszczelniacz do silnika moze to pomoze ?? bo remontu za hiny nie bede robil rozmawialem z mechaniorem takim zaprzyjaznionym i powiedzial mi ze kiedys robil remont wlasnie tego silnika i po remoncie bylo to samo :/ wiec nie bede ryzykowal i na darmo kasy wydawal :/
  23. matti_1986 odpowiedział(a) na kondri temat w 1.6
    panowie a ja mam taki problem ze zrobilem 8 tysiecy km i wlalem juz 3 l oleju castrol magnatec 10w40 . nie wiem czy sie cieszyc czy plakac :/ narazie sie pytam jedni mi mowia ze silnik do remontu wiec wole zapytac tutaj czekam na szybka odpowiedz
  24. :wallbash:nie wiem o jakiej oslonie mowicie ale jak probuje wlozyc reke od prawe strony to niedostaje . chcialem to skleic bo myslalem na pocztku ze tego nie da sie dokupic i mialem trudnosci wiec nie wciskajcie mi tu kitu panowie bo wiem co mowie , wy obydwoje macie 1.9 diesel a ja mam 1.8 benzynka calkiem inna budowa silnika !!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.