Treść opublikowana przez matti_1986
-
[B6 AWX] Złamana prowadnica bagnetu do pomiaru poziomu oleju
tylko sprawa jest tego typu ze ogolnie ten plastik mam wyciagniety polowicznie bo mniejsza polowa zostala na rurce i teraz jak to zdemontowac zeby nasunac nowa rurke nawet jakbym sie dostal do tego to ciezko bedzie przekrecic taki malutki plastik
-
[B6 AWX] Złamana prowadnica bagnetu do pomiaru poziomu oleju
hehehe ok jakby tak sie dalo to by nie pytal tylko jak tam wlozyc reke zyby to przekrecic
-
[B6 AWX] Złamana prowadnica bagnetu do pomiaru poziomu oleju
panowie widzę ze Świerzy jest temat bodajże z sierpnia wiec zapytam wyczytałem już w innych postach ze taki owy plastik który mi się niechlubienie ułamał można kopic w aso lub motoryzacyjnym to już wiem ale teraz pytanie jak to wymienić jak tam dostępu nie ma za bardzo ( na zdjęciu chodzi mi o element numer 12 ten plastik w który wchodzi bagnet pomóżcie w miarę szybko bo boje się ze mi olej wycieknie :P:P hehe
-
[B5 AHU] Wymiary plecionki
apropo plecionki podepne sie pod temat wlasnie dzis mi pierd..... i zamierzam ja wymienic ale sprzedawca w sklepie mi powiedzial ze sa rozne i musze ja wyciagnac dopiero cos dopasuje. zabardzo mi to nie lezy bo wolalbym juz kupic i zalozyc odrazu i pytanie brzmi jakie sa wymiary tej plecionki ??? silnik ADR 1.8 benzynka
-
[B5] Przyklejanie odstającej tapicerki deski rozdzielczej
nio chlopaki mnie tez to czeka ale ja mam tez na calej dlugosci szyby :/ bez igly sie nei obedzie :/ ale jakos sobie poradze
-
[ALL B5] Zmiana radia
w sumie masz chyba racje :/ za taka kase to kupie moze juz din 2
-
[ALL B5] Zmiana radia
ogolnie teraz posiadam gamma cos takiego na kasety ale pisalem ze chce cos na plyty a zmieniarki chyba do tego nie podlacze :/ wiec bede musial zmienic tez i radio
-
[ALL B5] Dodatkowe głośniki A4 avant
acha czyli wszystko jasne suba nie bylo w sedanie
-
[B5 ADR] Montaz nagłośnienia
dokladnie tak mam w polce glosniki ze wzmacniaczem ale jeszcze chcialbym zalozyc do tylnich drzwi glosniki tylko nie wiem czy moge zostawic swoje boczki czy musze zmieniac ??
-
[ALL B5] Zmiana radia
niefabrycznego radia nie chce bo mam lezy mi pionner w szafie zaplacilem za niego 1200 zl i niepasuje do czerwonego podswietlenia audi wole juz seryjnego kaseciaka ale wolalbym cos na plyty cd
-
[B5 ADR] Montaz nagłośnienia
a ja chcialbym zalozyc glosniki do tylnich drzwi bo niestety niemam :/ mozecie cos podsunac jakie glosnki tam ida jaka srednica nio i jak to zrobic ?? maskownice kable itd
-
[ALL B5] Zmiana radia
a ile mniej wiecej taka przerobka by kosztowala na din 2 ??
-
[ALL B5] Dodatkowe głośniki A4 avant
panowie a ja mam pytanie troszke z innej beczki mam Audi a4 avant quattro i mam w przodzie dwa glosniki w drzwiach na tylnej polce dwa glosniki i tyle . Wy piszecie jeszcze o dwoch czyli razem 6 ,gdzie te dwa ostatnie glosniki powinny byc zamontowane ?? i o jakim subie w bagazniku mowicie mozecie podrzucic jakis link albo podpowiedziec mi ?? ja oczywiscie zostaje przy oryginalnych glosnikach bo uwazam ze nic lepiej nie gra jak oryginal
-
[B5 ABC] Sterownik abs i eds
ok jutro zobacze
-
[B5 ABC] Sterownik abs i eds
a teraz jeszcze ma pytanko jak sprawdzic czy wogole sie ma taki system eds ?? :D:
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
kiedy panowie nastepny jakis zlocik
-
[B5 ABC] Sterownik abs i eds
acha czyli to nie dziala jak ESP ze zapali sie kontrolka ze autko wpada w poslizg :/ szkoda nio ale jak tak jest to tak musi byc
-
[B5 ABC] Sterownik abs i eds
no to z tego co wywnioskowalem to jak zalczy sie eds to zapali sie czerwony wykrzyknik i zgasnie tak ??? czy sie myle ??
-
Wymiana łańcuszka rozrządu i napinacza w Audi A4 B5 1.8 oraz 1.8T
panowie mi tez tak sie tluklo pojechalem do mechaniora i powiedzial mi ze na 100 % popychacze okazalo sie ze bym za niski poziom oleju w silniku i dlatego stukalo bo jak przyjechalem do domu po przejechaniu 10 km i dolaniu oleju wszystko ustapilo i jest gitara ja zalewam castrol magnatec 10w40 i nie narzekam a co do samego oleju to nie wiem czy jest dobry do tego typu silnika takli juz byl lany wczesniej jak kupilem za 2 tys zmiana i nie wiem jaki wlac moze zostane przy tym samym
-
[B5 ABC] Sterownik abs i eds
a jak zalaczy sie ten caly eds to pokaze mi na konsoli cos ?? jakas kontrolka tak jak w przypadku ESP ?
-
[ALL] Czy przy quattro muszą być takie same opony?
no ja tez slysze huczenie zobacze jak bedzie jak zaloze zimowe opony
-
[ALL B5] QUATTRO i różne szerokości opon
mam kilka pytan kupilem moje quattro na zimowkach jakies 2 miechy temu i zeby nie zjezdzic zimowek bo byly nowki to zalozylem letnie opony przechodzone o tym samym biezniku i profilu 195/65R15 komplet 4 sztuki tylko ze z przodu opona ma jakies 5 mm bieznika a z tylu juz na ograniczniku , kilka zary mnie zazucilo tzn "d*pa" stracila lekko przyczepnosc i teraz pytanie mogło sie cos stac ?? chodzi mi o ten caly torsen nawet nie wiem od czego on odpowiada i jak to wyglada a juz wogole nie wiem gdzie on sie znajduje a drugie pytanie to czy w moim samochodzie jest EDS/ASR w quattro jak tak to jak to sprzwdzic i czy jakas kontrolka mi sie zaswieci i gdzie ??
-
[ALL B5] Jaki hak holowniczy najlepszy ??
a wiec zamierzam zalozyc hak holowniczy moglby ktos doradzic mi czy ten hak jest ok do mojej a4 przypomne ze mam sedana quattro http://moto.allegro.pl/hak-holowniczy-audi-a4-a-4-94-00-homologacja-e20-i1797978399.html prosze o szybka odpowiedz
-
[ALL B6] Brak sygnału niewyłaczonych swiateł
ale musiales wyciagac zegary ?? i jak to zrobiles mozesz opisac ??
-
Wymiana łańcuszka rozrządu i napinacza w Audi A4 B5 1.8 oraz 1.8T
a mozesz mi powiedziec jaki koszt bedzie z robota oczywiscie ??