Treść opublikowana przez asqur
-
[ALL] Brak kontroli nad wyborem pozycji w menu
Co to znaczy gnicie nawigacji? gdzie jest usterka? nie da sie tego jakos naprawic?
-
[ALL B5] Czy w A4 z 10.2000 roku może pojawić się rdza ?
Pewnie tak ale pewności niemam , mam tez na uszczelce na środku u góry mały pęcherz, planuje na wiosne to zedrzeć i zamalować. Niwiem czy to coś da ale sie pobawie póki rdza nie jest taka wielka. Co do pecherza to u mnie poza ta rdza przy uszczelce w innym miejscu , tez przy krawedzi dachu , na uszczelce mam podluzne pekniecie na ok 1cm i jakby cos sniedzialo wewnatrz uszczelki. wydobywa sie z tej dziury bialy proszek i zostawia matowy slad na szybie pod uszczelka. czym mozna by to zalatac?
-
[ALL B5] Czy w A4 z 10.2000 roku może pojawić się rdza ?
Czy jedynym wyjsciem jest wymiana uszczelki?
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Nie wiem jaki najlepszy ale ostatnio gosc polecil mi nowy produkt Texaco. Spelnia norme 505.01 dla pompowtryskiwaczy i kosztowal nicale 40 PLN za litr. Ponoc jako jeden z niewielu olei nie jest rozlewany w Polsce.
-
[ALL] Brak kontroli nad wyborem pozycji w menu
Hej, W mojej navi mam problem ze zmiana pozycji w menu. Krecac pokretlem (tym przy recznym) powinienem przy skoku pokretal o 1 zmieniac pozycje w menu o 1. Problem w tym , ze gdy krece galka ciagle w ta sama strone to wybor w menu przechodzi miedzy dwoma sasiednimi pozycjami (jakby sie zapetlalo). Szybsze krecenie galka czasami powoduje przejscie o jedna lub dwie pozycje dalej w menu i znowy petla. Gdzie szukac problemu (podczas ostatniej wizyty u elektryka stwierdzil on , ze galka nie ma z tym nic wspolnego). Mam navi z wyswietlaniem komunikatow miedzy zegarami tzw mala.
-
[ALL B5] Czy w A4 z 10.2000 roku może pojawić się rdza ?
Czy w takim razie zrodlem rdzy moze byc uszczelka przedniej szyby?
-
[ALL B5] Czy w A4 z 10.2000 roku może pojawić się rdza ?
Czesc! Wydawalo mi sie , ze a4 avant z X.2000 jest w pelni ocynkowana, czy to prawda? Pytam dlatego , ze zauwazylem u siebie na krawedzi dachu, tuz przy uszczelce przedniej szyby, rdzawe zacieki. Wiecie co moze byc przyczyna i jak o to najlepiej zadbac? Pozdro, adam.
-
Montaz malej navi....pomocy
Niestety wyprodukowany w pazdzierniku, czy w takim razie nie ma szans na mape Polski? Czy sa dostepne mapy Europy na tyle szczegolowe by korzystac w Polsce? Pozdro
-
Montaz malej navi....pomocy
Nowa byla po lifcie czyli po 99r. Ale mozesz swoja zmienic na DX i bedzie Si MOzecie mi powiedziec czy u mnie jest szansa na uruchomienie mapy Polski/Europy. Mam Avanta A4 z konca 2000 roku. Info wyswietla miedzy zegarami a w tylnym nadkolu jest komputerek do navi. Mapa jest ale tylko Niemiec. Ponadto jest problem z obsluga menu: krecac pokretlem w celu zmiany pozycji np w prawo, na wyswietlaczu podswietlenie przeskakuje wkolko miedzy dwoma sasiednimi opcjami. Jak sobie z tym poradzic? Dzieki.