Treść opublikowana przez pandrulewicz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czy na spocie bedzie ktos z kompem aby lagi porobic w mojej buni 2.5tdi bau 180km bo wywala mi blad na desce żółty check
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hej po dugiej mojej nie obecności. Mam pytanie powiedzcie mi kto może dobrze zająć się moją Audi. chodzi o sprawdzenie pompy i wtrysku sterującego. Możecie może kogoś polecić. Gdzie teraz odbywają się spoty nadal w KING KROS'ie? jak cos wpiszcie mnie na listę na niedzielny spot, bedzie ktoś może z kompem? Pozdrawiam.
-
Jarzma??
Witam Panowie czy ktoś potrafi mi odpowiedziec czy jarzma tylne od polifta podejdą do przedlfta?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hej Michał ryzyk fizyk muszę coś zrobić, podnośnik odpada bo nie ma możliwości aby nim tam wjechać, więc jestem skazany na drabinkę.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hej Ma ktoś pożyczyć drabinę taką z 10m długości najlepiej aluminiową. Jak coś to czekam na info na PW, wiadomo że za użyczenie jakiś browar postawię a nawet flaszkę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hej Panowie Kto zna i może polecić kogos sprawdzonego od klimy w poznaniu lub okolicach Poznania Może ktoś z klubu naprawia klimy do wymiany chlodnica w Peugot 406 i jakas rurka klimy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:siema:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o którym złotym chłopaki piszecie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pany to może jutro spotkamy się rano o 10 przed wejściem na targi, tylko trzeba jeszcze ustalić przed którym wejściem. Jak coś to pisać kto będzie o 10.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hej Chłopaki ma ktoś jakieś zniżki na komputery chodzi o laptopa za z troche wyższej półki. Czekam na info najlepiej na PW
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hej Zamawiam części od Toma jeśli ktoś coś potrzebuję to pisać na PW. Może uda się zrobić jedną duża paczkę. Pozdr
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dawno mnie nie było w PZ na spocie proponuję by ktoś kto jest odpowiedzialny za wpisanie informacji o spocie u góry w temacie to robił bo wtedy ułatwiło by to sprawę. Może by bylo więcej nowych osób. Co do auta Gwertego to robi wrażenie na żywo, byłe widziałem potwierdzam, ładnie się prezentuję. Czekam jużtylko jak je całe poskładasz. Grzegorz co do felg to moim zadniem pomarńczowy, bo pasuje do kierunków. pozdrawiam. p.s rozumiem że spot jest za tydzień?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam
-
Wasze przebiegi benzynowców
obecnie auto nakulane ma 200tys chyba ze było krecone to moze miec ok 250tys
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok. a da rade fakture na to załatwic?? daj mi info na pw
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hej
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
odwiedze was na tym spocie więc niech ktoś weźnie kabel. ---------- Post dopisany at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany at 16:26 ---------- widze ze nikogo nie ma na tym spocie
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
jesli w sobote spot aktualny to sie zjawię jako reprezentant Poznania Panowie tylko proszę o info kiedy gdzie i o której ten spot
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Panowi czyzby w pile nikt kabla do podłaczenia kompa nie posiadal
-
SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00
Hej koledzy kto w pile posiada kabel VAG do podłączenia auta pod kompa. Potrzebuję go pożyczyć na 10 minut bo muszę wykasować błąd poduszek bo po kilku wirażach na tym śniegu mi się zapaliła. Jak ktoś ma niech wyśle mi numer tel na PW to się odezwę. czekam na PW Pozdrawiam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wesołych Świąt
-
głosniczek w liczniku
Kumplu ja zamontowałem głosniczek ze słuchawek i gra jak ta lala tak wiec jak masz jakies stare sluchawki to możesz to sam zrobic
-
Czy pasują tylne kolumny zawieszenia z polifta do przedlifta?
Witam Kumplu napisz mi czy pasuje ten tyl z polifta do przedlifta bo sam sie nad tym zastanawiam i nie wiem czy kupowac poliftowe całe zawieszenie czy dac sobie spokoj i szukac przedlifta. Oba auta to benzyna oska sedan jedno 1997(przedlift) drugi 2000 polift
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja z kolei słyszałem o odległości 60 metrów max
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie polecam lekturę nowe pojazdy ITD: Nieoznakowane radiowozy ITD: numery rejestracyjne - Moto - WP.PL \