Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wolantt

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wolantt

  1. Dylemat czy inwestować w to co mam czy sprzedać i kupić full opcje cos w stylu Dixona ale avant...
  2. Zmiana jak najbardziej na plus ---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ---------- , same opony 1000zł felgi bez opon:wink: Kuszą te Twoje fele ale narazie mam dylemat czy sprzedać auto :/
  3. Jeszcze nie i w sumie nie widzę takiej potrzeby
  4. Ryba z lampami jest trochę zabawy ja je skleilem klejem do szyb i nie parują ale pasuje mi je jeszcze raz rozebrać i nie wiem czy mi sie uda bo klej trzyma mocno :/ zobaczymy w każdym razie teraz je skleje na silikonie
  5. Dokładnie zagadaleś z właściwymi osobami
  6. Ale jakie są Twoje odczucia ?
  7. Kto jest za wprowadzeniem kameralnych spotów a4 niech sie wypowie, nie wiem jak inni ale przebywanie w towarzystwie osób, które zachowuje sie jak na festynie niezbyt mnie kręci
  8. Ja sie dopiero ocknąłem, ze mamy nowy rok heh:/ a dziś zniwu picie ehhh
  9. Trzeba wyciągnąć i wyczyścić kierownice, jak cos to zawsze mogę pomoc, napisz pw to sie dogadamy
  10. Raczej prawie codziennie zaglądam
  11. Nie żeby coś Cziki, ty się nie nasmiewywaj ale znasz kogoś kto nie lubi ciastek!? Trzeba będzie zrobić kiedyś jakieś promo:) Ja nie lubię i co ??
  12. Rozjechali sie juz dawno Dzieki rozwniez i do następnego
  13. Teraz śmiga i to mi się podoba Panie Siara albo Loko będzie ktoś z was bo zabiorę klucze
  14. No to Cię pewnie skrobneło po kieszeni :/ Ja ja juz składam
  15. No to czyścimy ---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ---------- Piękniusia sadza :/
  16. No Kamil gratulacje, wiem że nas nie zawiedziesz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.