-
[B6 AVF] Woda we wnętrzu auta od strony pasażera
miałem to samo i to był zapchany odpływ klimy... co prawda w było to audi s3, ale strzelam, że podobne rozwiązanie będzie w a4 /Rafał
-
[B6 BKE] Drgania na gałce skrzyni biegów
Poszukałem i poczytałem... i mam trochę dylemat... niby opis pasuje, ale u mnie na zimnym silniku jakby brak objawów, drgania pojawiają się po rozgrzaniu silnika, ponadto nie zaobserowałem różnicy podczas wciskania sprzęgła (ma być wyraźny stukot), ale jeszcze to sprawdzę. Radzicie aby zrobić od razu sprzęgło? //Rafał
-
[B6 BKE] Drgania na gałce skrzyni biegów
Witam, wczoraj podczas jazdy zaobserwowałem, że samochód nienaturalnie się trzęsie podczas postoju. Drgania są przenoszone na gałkę skrzyni biegów oraz ogólnie można wyczuć wibracje. Wcześniej tego zjawiska nie było. Nadmiienię, że podczas jazdy wszystko jest ok, auto dobrze przyśpiesza i nie ma innych niepokojących zjawisk. Czy może to być awaria koła dwumasowego? //Rafał
-
[ALL B6] MP3 do Chorus-2
jak to podłączyć? pod kabek od zmieniarki? czy kabel jest w zestawie? //Rafał
-
[B6 BKE] Jaki nr części - wycieraczki ?
nie obyło się bez młotka... trochę siłowania i mój mechanik uwierzył, że to jednak prawda, że można to naprawić i nie trzeba kupować nowej części... teraz wycieraczki śmiają jak nowe //Rafał
-
[B6 BKE] Jaki nr części - wycieraczki ?
Witam, moje wycieraczki okazały się nie do uratowania i muszę kupić metalową część, która łączy ramiona z napędem wycieraczek (zapiekło się na amen). Ktoś pomoże jaki nr ma ta część i jaka oficjalna nazwa? Rafał
-
[ALL B6] powolna praca wycieraczek - jak naprawić
Dzięki bardzo za wskazówki, w sobotę zabieram się do naprawy. Jeszcze ostatnie pytanie: to są wycieraczki Aero, czy ma to jakiś wpływ na ten problem? // Rafał
-
[ALL B6] powolna praca wycieraczek - jak naprawić
mam na myśli, że ledwo "pracują" czyli poruszają się ruchem od prawej do lewej i z powrotem . Objaw jest taki jakby było im strasznie ciężko i mają ruch przerywany. //R
-
[ALL B6] powolna praca wycieraczek - jak naprawić
Witam, ostatnio zauważyłem, że wycieraczki składają się z wielkim oporem. Najciekawsze jest to, że po jakimś czasie (0,5h) sytuacja wraca do normy i składają się normalnie. Co to może być? Rafał * nazywaj proszę wątki w bardziej zrozumiały dla ogółu sposób ( temat poprawiony) [Musashi]
-
zmieniarka do chorus II
Ja mam takie i wszystko smiga bez problemu i nie słyszałem zeby nie dało się obsługiwac zmieniarki przez chorusa http://www.allegro.pl/item328989627_audi_chorus_a4.html Dopisany: 27 Marzec 2008, 16:59 http://www.allegro.pl/item332847431_k...alnej_zmieniarki_audi_vw_nowy_fv.html Taki kabel jest potrzebny. bo to jest właśnie chorus 2 chorus 1 to ten: http://www.allegro.pl/item336002400_audi_a4_b5_oryginalne_radio_chorus.html Rafał
-
zmieniarka do chorus II
z tego co się dowiedziałem to chorus 1 nie obsługuje zmieniarki. Zmieniarkę obsługuje chorus 2. kto wie jaki kabel do tej zmieniarki, co kolega 2 posty wyżej zapodał? Cytat: dropsone Dzisiaj o 16:37 czyli nie bedzie problemu z taka zmieniarka? http://www.allegro.pl/item329638565_z...cd_do_audi_vw_skoda_seat_polecam.html Z tą nie bedzie ale potrzebny jest jeszcze kabel Rafał
-
[ALL B6] Jak przerobić lampy na xenony
Witam, posiadam normalne lampy w moim audi, ale ze starego s3 zostały mi 2 przetwornice do lamp xenonowych. Czy jest w ogóle możliwość przerobienia normalnej soczewkowej lampy na xenon? Czy znacie kogoś kto to robi? Rafał
-
zmieniarka do chorus II
Witam, jaka zmieniarka będzie pasowała do chorus 2? Na allegro znalazłem coś co się nazywa Zunix. Czy ktoś posiada to urządzenie? Jak to się sprawuje? Rafał
-
jaka żarówka do A4 b6 2004
Witam, spaliła mi się żarówka świateł mijania (lewa strona). W związku z tym mam pytanie co do typu - czy jest to H7? Pytanie drugie: Czy trzeba wyciągnąć reflektor żeby wykonać wymianę (jest tam bardzo mało miejsca).
-
[B6] Jaka zmieniarka do Chorus2 + zestaw głośnomówiący
dołączę się do wątku, bo mam ten sam problem. Mam w schowku z przodu jakieś wycięcia, ale, żadnej ramki. Czy oznacza to, że mogę włożyć tam ori? 2. Czy potrzebuję też kabel sterujący (czy jest on w zestawie ze zmieniarką)?
subutaj
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta