Treść opublikowana przez _sobol_
-
Mobilking ?
A ma ktoś w tej sieci numer?
-
Mobilking ?
Koszysta ktoś z tej sieci ? ostatnio wpadł mi w rece starter, niby wszystko swietnie pięknie, ale ja kompletnie nie wiem co to za sieć ;] Pod jakiego operatora podlega ?
-
Felga 17 et 60 + opony 225/45/17 jaki dystans ?
ok zamówiłem 2.5 x 4 nie moge dać róznych bo napęd mam x4
-
Felga 17 et 60 + opony 225/45/17 jaki dystans ?
mam b5 avant, zglebowaną troszeczke
-
Felga 17 et 60 + opony 225/45/17 jaki dystans ?
czy 25mm nie wypchnie za bardzo ? tzn. czy koła nie będą tarły o nadkola ?
-
Felga 17 et 60 + opony 225/45/17 jaki dystans ?
8 czyli 25, o 17 moge zapomniec ;>?
-
Felga 17 et 60 + opony 225/45/17 jaki dystans ?
Felga 17 et 60 + opony 225/45/17 jaki dystans ? jak gruby dystans zamówić ? widziałem na allegro 17mm wystarczy ? czy może lepiej kupić grubszy ? Ewentualnie jakies linki ? podpowiedzi ?
-
Jakie 17" do b5
A jak ocenicie takie :> http://odsiebie.pl/7lo28447cuhw/417551_336663513052328_100001260450558_1068743_1358593540_n.jpg.html
-
Felga 17 + opony 225/45/17 nie wchodzą co zrobić?
a jak bym chciał sam zrobić dystanse to z jakiego materiału ? i na co zwrócić uwage?
-
Felga 17 + opony 225/45/17 nie wchodzą co zrobić?
czyli 20mm bedzie akurat ? jakiś konkretny pierscień centrujący ? http://allegro.pl/alumionowe-dystanse-5x112-passat-audi-a4-20mm-i2207737597.html taki bedą dobre ? Ma ktoś może namiary na kogoś kto posiada lub robi dystanse chodzi mi o komplet 4 koła + śruby w jakieś fajnej cenie Edit: A takie ? http://allegro.pl/dystanse-20mm-audi-seat-vw-57-1-5x112-5x100-4x100-i2160972213.html
-
Felga 17 + opony 225/45/17 nie wchodzą co zrobić?
felga jest 7, 60 et ;/ I co teraz? Jaki dystans ?
-
Felga 17 + opony 225/45/17 nie wchodzą co zrobić?
tu jest problem bo nie wiem gdzie to znajde ? szerokosc jest chyba 6,5 ociera zakonczeniem opony Obawiam sie czy dystanse dadza coś wogóle czy dalej nie bedzie tarło A jesli dystans to jaki ?
-
Felga 17 + opony 225/45/17 nie wchodzą co zrobić?
Witam zrobiłem sobie felgi kupiłem opony 225/45 i koła nie wchodza ;/ trą o kielichy chyba z przodu a z tyłu o to coś metalowego wygietego za kołem Czy da sie coś z tym zrobić zeby weszły czy kupić inne opony ? Moje audi jest troche obniżone chyba ma zmienione sprężyny.... Czy dystanse pomogą ? Ewentualnie czy da sie jakoś go podnieść zeby nie trało ?
-
[B5 AQD] Jaki bagnet oleju do 2.8?
Mam problem bo ułamał mi się bagnet i wygląda na to że bagnet który miałem u siebie nie był od 2.8 może ktoś wstawić fotkę z prawidłowym bagnetem ? chodzi o samą miarke bądz miarke z rurką. Ewentualnie może ktoś ma na sprzedaż ?
-
[B5 AQD] B5 2.8 4x4 Tuning
No to chyba audi leci na sell i kupie s4
-
[B5 AQD] B5 2.8 4x4 Tuning
Jak skutecznie podkrecić moc silnika i NM na silniku 2.8? Warto bawić sie w chipy ? Jeśli tak to jakie? Co jeszcze można modyfikować, turbo odpada, ew. kompresor... Może ktoś ma takie 2.8 dłubane?
-
[B5 AQD] Złamany bagnet oleju audi 2.8- jak go wydostać/ Ile oleju wchodzi?
kolego drogi tak sie składa że w ułamanym kawałku nie było samego plastiku... leżał sobie spokojnie na dnie miski
-
[B5 AQD] Złamany bagnet oleju audi 2.8- jak go wydostać/ Ile oleju wchodzi?
Znalazłem za 30 zł od 2.8 tylko nie wiem jaki to rocznik, ciekawe czy ma to jakies znaczenie
-
[B5 AQD] Złamany bagnet oleju audi 2.8- jak go wydostać/ Ile oleju wchodzi?
Po skonsultowaniu sie z 4 mechanikami, miski nie rozbieram póki co gdyż jest to bez sensu, po 1 magnes z misce sciagnie ten kawałek po 2 na smogu jest sitko które nie przepuści tego dalej, nawet gdyby magnes nie zdał egzaminu, tak wiec czekam do wymiany oleju i wtedy wyciagne ten kawałek. Pytanie po za konkursowe Czy do wszystkich audi bagnety są takie same ? czy musze szukac konkretnie od 2.8
-
[B5 AQD] Złamany bagnet oleju audi 2.8- jak go wydostać/ Ile oleju wchodzi?
I tu jest problem, bo nie mam żadnej osłony jest tylko ta rurka aluminiowa czy tam metalowa bezposrednio do miski, a bagnet złamał sie około 2cm Teraz dowiedziałem sie ze teoretycznie jeśli wpadł do miski to powinien wyłapać go magnes przy misce? Już nie wiem co robić czy iśc zdejmować miske czy kombinować coś innego
-
[B5 AQD] Katalizator 2.8 quattro czy wyciąć ?
Wyciąłem katy, samochód jest odrobine żwawszy i troche głośniejszy na wysokich obrotach. Zamiast katów wstawione rurki. Cena za 1 kata 220zł
-
[B5 AQD] Złamany bagnet oleju audi 2.8- jak go wydostać/ Ile oleju wchodzi?
Wczoraj przy sprawdzeniu stanu oleju wkładając bagnet ułamał sie przy pierwszym plastiku, teraz pytanie czy wpadł do miski ? Czy siedzi w rurce ? Jak go wyjąć ? Jeśli jest w misce to wiadomo odkręce miskę. Jakieś teorie ? I przy okazji ile oleju wchodzi do 2.8 żebym zalał prawidłowo.
-
[ALL B5] Zbierzość w quattro ?
Jak jest z ustawianiem zbieżność w quattro ? Tnie mi opony z tyłu czy z tyłu tez sie ustawią zbieżność ? Jestem zielony w temacie nie miałem nigdy wcześniej quattro
-
[B5 AQD] Katalizator 2.8 quattro czy wyciąć ?
ile wziąłeś za dwa?
-
[B5 AQD] Sekwencja Diego, spalanie etc.
Gazu od 17 pb 11-12