Treść opublikowana przez mateusz_t16
-
Utwardenie zawieszenia
takiego juz kupilem. jakie by musiały miec kropki sprezyny
-
Utwardenie zawieszenia
witam. mam zawieszenie 1BA z tyłu 1BE z przodu i strasznie mi buja tyłem na wybojach(amortyzatory ok 65% monroe reflex). Chciałbym trochę utwardzić tył. Nie znam sie na tym dlatego pytanie. czy opłaca sie (czy pomoże) kupic amortyzatory np takie Audi a4 8e0 b6 b7 amortyzator tył tylny s-line (2888275339) - motoAllegro i zostawić sprężyny czy kupić same sprężyny 1BE a amortyzatory zostawić. Tylko boje sie zeby auto nie było wyższe. może nawet siąść niżej. Jakie by musiały miec kolory kropek?. Myślałem również o eibachach takich: Sportowe zawieszenie AUDI A4 B6 AVANT - Auto Moto Częsci Samochodowe Akcesoria - Gumtree Opolskie one były założone do avanta a według oznaczeń i katalogu eibach sa one do sedana. czy moze one beda pasować do mojego auta zamiast bawić sie w dobieranie sprezyn s-line?? moje dane Zdjcie0192.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl 20120531010.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl 20120608022.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
-
Problem z xenonami
ale to nie cały czas tylko raz na 2 tygodnie tak tylko mrugnie i swieci normalnie. chyba ze to zalezy od wilgotnosci powietrza?
-
Problem z xenonami
powinien pasowac. CZUJNIK POZIOMU SWIATEL XENON AUDI A4 B6 03r PRZÓD (2767182032) - motoAllegro ---------- Post dopisany 13-11-2012 at 10:11 ---------- Poprzedni post napisany 09-11-2012 at 19:23 ---------- nie bede zakładal nowego watku wiec podepne sie pod ten. od czasu do czasu mrugnie mi xenon.raz prawy raz lewy. przeczyściłem styki i dalej to samo.moze ktoś miał juz taki problem
-
Problem z xenonami
przedni czy tylni?
-
Problem z xenonami
masakra jaka różnica w nocy. najgorzej jest włozyc soczewke spowrotem ale oplaca sie . dzieki wszystkim za pomoc
-
Problem z xenonami
"zeby wyjac odbłysnik trzeba odbiąc 4 zatrzski łączące odbłysnik z soczewką, odkrecic wkrety. i oddzielnie wyjmowac odbłysnik przekrecając go. za pierwszym razem troche gimnastyki jest ale jak dojdziesz o co chodzi to nastepna pojdzie szybko. a mozna tez wypiąc ten drut usztywniający wtedy jest łatwiej manewrowac. " kolego mówisz o zwykłych xenonach czy bixenonach? w ktora strone krecic? bo ja mam zwykłe xenony. jak wyciagne to moze przeczyszcze soczewke bo widac ze jest brudna:) ---------- Post dopisany 05-11-2012 at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany 04-11-2012 at 18:53 ---------- wkoncu udało mi sie wyciagnac soczewke. byla zaparowana i brudna. przetarłem szmatka równiez odbłyśnik teraz sie błyszczy był taki matowy. moze to było przyczyna słabego swiecenia. zobacze w nocy.
-
Problem z xenonami
"ale obstawiam ze już i twoje odbłysniki soczewek nie są w jakim mega dobrym stanie. nie wiem jak oceniałes ze są ok. chyba ze wyciagałes odbłysniki. bo bez tego to praktycznie nie da sie stwierdzic czy są wypalone. no chyba ze zarstwa reflesyjna tak sie wypaliła ze osad osiadł wszedzie wtedy to od razu widac." własnie nie dam rady wyciagnac soczewki bo mnie plastiki czymaja ale katem oka widziałem ze sa ok. Przy okazji moze ma ktoś jakiś sposób zeby ja wyciagnać?
-
Problem z xenonami
6000k. ---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 18:53 ---------- chodzi mi o takie coś
-
Problem z xenonami
ale by tak słabo świeciły? wczesniej miałem hidy i lepiej świeciły. i była ta podswitka
-
Problem z xenonami
witam. mam zwykłe xenony nowe przetwornice i zarniki osram cool blue. powinna być taka podświtka niebieska jak przyświece na sciane a jej nie ma i wydaje mi sie ze słabo świeca. patrzyłem na soczewki i z tego co widze odbłysniki sa ok. wie ktoś co moze być przyczyna? moze poczekać kilka miesiecy zeby sie zarniki rozświeciły?
-
Regulacja sprzegła
ok dzięki za info
-
Regulacja sprzegła
aha czyli nie poprawi jego działania. np zeby nizej brało:)
-
Regulacja sprzegła
moze to poprawić działanie sprzegła?
-
Regulacja sprzegła
to jest olej ze skrzyni? odkrecam ten wysprzeglik dolewam olej do skrzyni i pompuje sprzęgłem? nie wiem czy dobrze myślę
-
Regulacja sprzegła
gdzie znajduje sie ten siłownik?
-
Regulacja sprzegła
witam. czy w b6 awx jest hydrauliczne sprzęgło? czy jest możliwość regulacji sprzęgła?
-
granica światlo cienia
wielkie dzieki Rpalka! mialeś racje wystarczyło ja odwrócić. teraz jest wszystko ok. a juz miałem lampe kupować
-
granica światlo cienia
ten uskok do góry w lewej lampie mam o połowe mniejszy niz w prawej lapie. czy mogł by mi ktoś zrobić zdjecie jak to u was wyglada bo nie wiem czy mam dobrze czy zle wkońcu:)
-
granica światlo cienia
a da sie ja wyciagnąc? i tak nie kupie samej przesłonki tylko cała soczewke:/ ---------- Post dopisany 10-09-2012 at 12:01 ---------- Poprzedni post napisany 07-09-2012 at 15:41 ---------- czyli w lewej lampie przesłonka powinna być prosto tak?
-
wymiana soczewek
wyciagnąc to jest nic gorzej jest włozyć z tymi dystansami gumowymi
-
wymiana soczewek
chyba lepiej kupic uzywke cała lampe
-
wymiana soczewek
zwykle xenon na zwykle xenon
-
wymiana soczewek
witam. nie wiem czy dobry dział wybrałem. mam do wymiany soczewki xenonowe d1s zwykłe nie bixenon. znacie może kogoś kto by mi je wymienił gdzieś w okolicach krakowa?
-
Podświetlenie navi
ok dzieki za pomoc