Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateusz_t16

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mateusz_t16

  1. mateusz_t16 opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Witam. Czy przy króćcu od podcienienia przy vacum pompie jest jakiś zaworek w tym gumowym wężyku (On ma jakieś 3cm długości)? czy przez jego brak mogę miec problemy z hamulcami?
  2. ale on opada po 3-cim naciśnieciu na pedał. A za pierwszym razem jest ok. mam vaga 208 i polski vag 4.9. ---------- Post dopisany 19-04-2013 at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2013 at 14:56 ---------- próbowałem vagiem 4.9 i 3.11 ale niestety ten sam bład nikt nie miał podobnego przypadku?
  3. no to ja to robiłem i mi bład wywala. chyba ze tak ma być ale odgłosów pompy nie słysze
  4. grupa 2 BS? ---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ---------- pytam bo mi vag bład wywala. Chyba ze robie coś nie tak? na zapalonym silniku wchodze w grupe 2 a tu blad
  5. a jak je odpowietrzyć
  6. Witam. Temat wielokrotnie przerabiany jednak nic nie daje pozytywnego efektu. Otóż 3x nacisniety pedał i nie ma hamowania. Za pierwszym razem jest OK. wymienione serwo, vacum pompa przewody są Ok. Klocki wymienione w tamtym roku. 3x odpowietrzany układ za kazdym razem nowy płyn DOT 4 na zapalonym silniku i na zgaszonym i dalej nic. Pedał troszke opada ale chyba to normalne. Możliwe zeby to byla wina pompy hamulcowej? bo chyba tylko to mi zostało do wymiany. W sterowniku ABS zero błędów
  7. Witam. z tego co czytam ten wątek ten mikrostyk odpowiada za sygnał otwartych i zamkniętych drzwi wiec gdybym chciał dołożyć lampkę w tylnych drzwiach może on posłużyć za włącznik i wyłącznik tej lampki.Wystarczyło by znaleźć kabelek plusowy w kostce drzwi a minus wziaść z drzwi i minusem rozdzielić sygnał przez mikrostyk. Dobrze myśle? dodam ze mam korbki z tyłu i moduł komfortu AR bez pakietu światło
  8. witam. Ostatnio zauważyłem ze wygłuszenie komory silnikowej(to nad skrzynią) leży na skrzyni i strasznie mam głośno w samochodzie. To jest taki materiał jakby. Może wie ktoś czym ono jest przymocowane do nadwozia? bo nie widzę zadnych kołeczków
  9. nie będę zakładał nowego wątku wiec podłącze się pod ten. Mam żarniki D1S osram cool blue. przejechałem na nich może 5000km. Od nowości żarników na xenonach jak i teraz na bixach jak przyświecę na ścianę przy lewej lampie jest taka tęcza o taka IMAG0160.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl natomiast przy prawej lampie jest podświtka niebieska taka IMAG0161.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl Dodam ze odbłyśniki nie są wypalone. Odpinałem zaczep który trzyma żarnik i jak go obniżę trochę w dół to jest Ok tylko że słabiej świeci. W żarniku jest taka bańka w niej na połowie jest taki jakby brązowawy osad. może miał już ktoś podobny problem i zna rozwiązanie
  10. Ok już sobie poradziłem. Sa dwa takie same przewody od plusa do długich i do mijania. Po prostu odwrotnie je złączyłem. Jak by ktoś był zainteresowany to mam lampy xenon na zbyciu z żarnikami Xentra 5000K za 300 zł. Mam za mało postów zeby dodać ogłoszenie
  11. już pociąłem:) ide sprawdzić czy gdzieś sie nie zwarło. A jak u was wygląda sprawa z lewa lampa i 2 kostkami zaraz za lampa. One są u mnie przykryte takim plastikiem co zachodzi na zbiorniczek od płynu do wspomagania. Za cholere nie chce mi sie tam lampa zmieścić
  12. no raczej tak. a wiecie może który kabelek jest od długich a który od mijania w prawej lampie? kolory moze:)
  13. tak. Coś napewno jest nie tak bo czemu by sie mi długie właczaly w prawej lampie jak właczam mijania
  14. witam własnie przeszłem z xenon na bixenon. Przedłużyłem prawa kostke. Załanczam wszysko i włączam pozycyjne jest OK włączam długie świeci lewa lampa. włączam mijania świeci prawa lampa zarówka H7. Może miał już ktoś taki problem?
  15. mateusz_t16 odpowiedział(a) na mateusz_t16 temat w Audi A4 B6
    dobra ok dzieki wielkie
  16. mateusz_t16 odpowiedział(a) na mateusz_t16 temat w Audi A4 B6
    to jest ta nakładka. dobrze mysle? ---------- Post dopisany at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:36 ---------- muszę kupić komplet prawa i lewa strona bo maja taki sam numer tak?
  17. mateusz_t16 odpowiedział(a) na mateusz_t16 temat w Audi A4 B6
    no ale to jest zwykły xenon a ja szukam lewej lampy bixenon:)
  18. mateusz_t16 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    witam jaki numer katalogowy ma dekielek/zaślepka do bixa lewego? tego co przykreca się przetwornice
  19. czyli lepiej poszukać całego kompletu 1BE
  20. skoro maja inny skok pewnie mniejszy to przy zwykłej sprężynie nie będą dobijały do końca?
  21. te amory s-line są twardsze od zwykłych?do 1BV są inne a do 1BE są inne?
  22. a siadzie niżej albo coś?
  23. Mozliwe ze tak bedzie. A jak bym kupił używki amory s-line do sprężyn 1BA to nic sie nie stanie?
  24. Po 3 dniach poszukiwań znalazłem ta tabele i według niej springi tył 1BE/1BV przy klasie 9 maja kolory niebieski różowy różowy i teraz gdybym kupił takie to czy amortyzatory czy sprężyny nadają twardość zawieszeniu? bo z tego co czytam sprężyny obniżają a amory utwardzają. Chyba ze się mylę ---------- Post dopisany 12-01-2013 at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany 10-01-2013 at 18:25 ---------- nikt nic nie wie:)
  25. ja wiem tylko nie za bardzo rozumiem czytałem to kilka razy i dalej nie wiem jakie sprezyny mam kupic. Mi trzeba łopata:) ---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:04 ---------- czy te sprezyny beda ok? AUDI A4 B6 AVANT KOMBI SPREZYNA ZAWIESZENIA TYL (2863011979) - motoAllegro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.