Treść opublikowana przez mateusz_t16
-
Vacum pompa
Witam. Czy przy króćcu od podcienienia przy vacum pompie jest jakiś zaworek w tym gumowym wężyku (On ma jakieś 3cm długości)? czy przez jego brak mogę miec problemy z hamulcami?
-
Problem z hamulcami
ale on opada po 3-cim naciśnieciu na pedał. A za pierwszym razem jest ok. mam vaga 208 i polski vag 4.9. ---------- Post dopisany 19-04-2013 at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2013 at 14:56 ---------- próbowałem vagiem 4.9 i 3.11 ale niestety ten sam bład nikt nie miał podobnego przypadku?
-
Problem z hamulcami
no to ja to robiłem i mi bład wywala. chyba ze tak ma być ale odgłosów pompy nie słysze
-
Problem z hamulcami
grupa 2 BS? ---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ---------- pytam bo mi vag bład wywala. Chyba ze robie coś nie tak? na zapalonym silniku wchodze w grupe 2 a tu blad
-
Problem z hamulcami
a jak je odpowietrzyć
-
Problem z hamulcami
Witam. Temat wielokrotnie przerabiany jednak nic nie daje pozytywnego efektu. Otóż 3x nacisniety pedał i nie ma hamowania. Za pierwszym razem jest OK. wymienione serwo, vacum pompa przewody są Ok. Klocki wymienione w tamtym roku. 3x odpowietrzany układ za kazdym razem nowy płyn DOT 4 na zapalonym silniku i na zgaszonym i dalej nic. Pedał troszke opada ale chyba to normalne. Możliwe zeby to byla wina pompy hamulcowej? bo chyba tylko to mi zostało do wymiany. W sterowniku ABS zero błędów
-
Czyszczenie mikrostyku w zamkach drzwi
Witam. z tego co czytam ten wątek ten mikrostyk odpowiada za sygnał otwartych i zamkniętych drzwi wiec gdybym chciał dołożyć lampkę w tylnych drzwiach może on posłużyć za włącznik i wyłącznik tej lampki.Wystarczyło by znaleźć kabelek plusowy w kostce drzwi a minus wziaść z drzwi i minusem rozdzielić sygnał przez mikrostyk. Dobrze myśle? dodam ze mam korbki z tyłu i moduł komfortu AR bez pakietu światło
-
Wygłuszenie nadwozia
witam. Ostatnio zauważyłem ze wygłuszenie komory silnikowej(to nad skrzynią) leży na skrzyni i strasznie mam głośno w samochodzie. To jest taki materiał jakby. Może wie ktoś czym ono jest przymocowane do nadwozia? bo nie widzę zadnych kołeczków
-
Bi Xenon problem
nie będę zakładał nowego wątku wiec podłącze się pod ten. Mam żarniki D1S osram cool blue. przejechałem na nich może 5000km. Od nowości żarników na xenonach jak i teraz na bixach jak przyświecę na ścianę przy lewej lampie jest taka tęcza o taka IMAG0160.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl natomiast przy prawej lampie jest podświtka niebieska taka IMAG0161.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl Dodam ze odbłyśniki nie są wypalone. Odpinałem zaczep który trzyma żarnik i jak go obniżę trochę w dół to jest Ok tylko że słabiej świeci. W żarniku jest taka bańka w niej na połowie jest taki jakby brązowawy osad. może miał już ktoś podobny problem i zna rozwiązanie
-
Bi Xenon problem
Ok już sobie poradziłem. Sa dwa takie same przewody od plusa do długich i do mijania. Po prostu odwrotnie je złączyłem. Jak by ktoś był zainteresowany to mam lampy xenon na zbyciu z żarnikami Xentra 5000K za 300 zł. Mam za mało postów zeby dodać ogłoszenie
-
Bi Xenon problem
już pociąłem:) ide sprawdzić czy gdzieś sie nie zwarło. A jak u was wygląda sprawa z lewa lampa i 2 kostkami zaraz za lampa. One są u mnie przykryte takim plastikiem co zachodzi na zbiorniczek od płynu do wspomagania. Za cholere nie chce mi sie tam lampa zmieścić
-
Bi Xenon problem
no raczej tak. a wiecie może który kabelek jest od długich a który od mijania w prawej lampie? kolory moze:)
-
Bi Xenon problem
tak. Coś napewno jest nie tak bo czemu by sie mi długie właczaly w prawej lampie jak właczam mijania
-
Bi Xenon problem
witam własnie przeszłem z xenon na bixenon. Przedłużyłem prawa kostke. Załanczam wszysko i włączam pozycyjne jest OK włączam długie świeci lewa lampa. włączam mijania świeci prawa lampa zarówka H7. Może miał już ktoś taki problem?
-
bi xenon
dobra ok dzieki wielkie
-
bi xenon
to jest ta nakładka. dobrze mysle? ---------- Post dopisany at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:36 ---------- muszę kupić komplet prawa i lewa strona bo maja taki sam numer tak?
-
bi xenon
no ale to jest zwykły xenon a ja szukam lewej lampy bixenon:)
-
bi xenon
witam jaki numer katalogowy ma dekielek/zaślepka do bixa lewego? tego co przykreca się przetwornice
-
Utwardenie zawieszenia
czyli lepiej poszukać całego kompletu 1BE
-
Utwardenie zawieszenia
skoro maja inny skok pewnie mniejszy to przy zwykłej sprężynie nie będą dobijały do końca?
-
Utwardenie zawieszenia
te amory s-line są twardsze od zwykłych?do 1BV są inne a do 1BE są inne?
-
Utwardenie zawieszenia
a siadzie niżej albo coś?
-
Utwardenie zawieszenia
Mozliwe ze tak bedzie. A jak bym kupił używki amory s-line do sprężyn 1BA to nic sie nie stanie?
-
Utwardenie zawieszenia
Po 3 dniach poszukiwań znalazłem ta tabele i według niej springi tył 1BE/1BV przy klasie 9 maja kolory niebieski różowy różowy i teraz gdybym kupił takie to czy amortyzatory czy sprężyny nadają twardość zawieszeniu? bo z tego co czytam sprężyny obniżają a amory utwardzają. Chyba ze się mylę ---------- Post dopisany 12-01-2013 at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany 10-01-2013 at 18:25 ---------- nikt nic nie wie:)
-
Utwardenie zawieszenia
ja wiem tylko nie za bardzo rozumiem czytałem to kilka razy i dalej nie wiem jakie sprezyny mam kupic. Mi trzeba łopata:) ---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:04 ---------- czy te sprezyny beda ok? AUDI A4 B6 AVANT KOMBI SPREZYNA ZAWIESZENIA TYL (2863011979) - motoAllegro