-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie ile kosztuje w b3 takie oklejenie ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jarek trzeba było Pani cyknąć fotke a dopiero później furce Gdzieś ją już widziałem
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Dzisiaj godz 13:20 ulica Hetmańska wyjeżdżałem z uliczki i mijał mnie avancik b6 na ramkach i tabliczkach RK, mignąłem
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
moje niedopatrzenie, racja
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A migała Ci lampa od świec ? Ja tak miałem raz jak mi nie wykryło immobilajzera
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
strzeż się bo namierzam twój gabinet masażu :naughty: kurde sam bym sobie umył, myślałem o tej myjni pod Millenium - mył tam już ktoś?? strzeż się bo namierzam twój gabinet masażu :naughty: kurde sam bym sobie umył, myślałem o tej myjni pod Millenium - mył tam już ktoś?? Jutro podjade wypróbować i dam znać czy warto
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
o ja piernicze... apokalipsa Jak narazie b6 odpala bez zająknięcia ale przy -31 to chyba będzie ciężko
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pozdro GM "stały klient" )))))
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja chyba inwestuje na lato w kolarke i jazdaaa do roboty przez cały Rzeszów ;D PS. do wakacji ropa po 8 zeta jak nic
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Szkoda ze nie o 10 rano mnie nie będzie w takim razie ;/
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Spotykamy się na parkingu za MCDonaldem koło WSK O godzinie ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Koledzy a ma ktoś jakieś radyjko na zbyciu ???? coś byleby mp3 czytało i w miare wyglądało- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Był o 16 na parkingu podziemnym pod galerią NOVA- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Parking jest często otwarty i do 22 w tygodniu więc dzisiaj spokojnie do 18 moze nawet 19 będzie open ludzie pracujący w novej nie od razu jadą do domu a auta zostawiają wlaśnie na podziemnym, tym bardziej że teraz są inwentaryzacje i dużo ludzi zostaje po godzinach. - Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
bocieq
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta