Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rybens

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rybens

  1. Rybens odpowiedział(a) na Rybens temat w 2.0TDI
    Witam super dzieki za odpowiedzi oczywiscie ze bede spuszczal paliwo tylko jeszcze iscisle... mialem rezerwe z 4litry on i dolalem za 40 zl paliwa... odpalilem bylo spoko nastepne skrzyzowanie i zonk i wtedy jeszcze raz odpalilem i bylo coraz gorzej..przetoczylem sie tak moze z 1,5 km az w koncu zgasl... natomiast przeraza mnie dzwiek silnika tzn jego proba odpaleniajakis straszny stukot rozumiem ze to normalne... wiec troche mnie uspokoiliscie... wiec spuszczam jesli chodzi o silnik to 2.0 tdi blb ktorego odebralem wczoraj po wymianie pompy oleju...ehsz wiec reasumujac spuscic przeczyscic zalac i bedzie ok??? ja za bardzo sie na tym nie znam ale rozumiem ze jakis mechanior bedzie ogarnial temat...
  2. Rybens opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam wracałem zmęczony i stwierdziłem ze zatankuje bo gleboka rezerwa sie zaswiecila.. wiec podjezdzam na stacje i tankuje za 40zł.Odpalam( nie zauważyłem różnicy) i nagle na swiatlach zgasł// odpalam wtedy juz troche dłuzej... i auto wogole jechac nie chcialo az w koncu zgasł.. przejechałem jakis kilometr... i wtedy zdałem sobie sprawe ze mogłem zatankować benzyne... pytanie o konsekwencje tego wszystkiego... dodam ze odpalajac go był straszny stukot i nie chcial odpalic juz...przy odpaleniu głosny stukot...co teraz?!! panika pomożcie..koszty naprawy nie wiem przeczyszczenia?? masakra
  3. Rybens odpowiedział(a) na Shadow_956 temat w 2.0TDI
    Witam Proszę o powiedziec ile u Was kosztuje SWAP pompy oleju?? przecietnie;)
  4. Rybens odpowiedział(a) na Rybens temat w 2.0TDI
    ok dzieki za szybka odpowiedz
  5. Rybens odpowiedział(a) na Rybens temat w 2.0TDI
    Witam jaki jest przewidywany czas SWAPa pompy?? ile u Was t trwało 3-4 h?
  6. Rybens odpowiedział(a) na Rybens temat w 2.0TDI
    kurcze nie moge znalesc szukam w wyszukiwarce i błądze...
  7. Rybens odpowiedział(a) na Rybens temat w 2.0TDI
    to inaczej co trzeba przerobic poza oczywiscie softem tak na szybko zeby jezdzilo?
  8. Rybens odpowiedział(a) na Rybens temat w 2.0TDI
    ten zestaw musze kupic tak czy siak jasne ze sprawdze ale jak juz bedzie na miejscu.. dzieki za rade a mozesz mi mniej wiecej podesłac koszty zmiany turbo i td itp na pw?
  9. Rybens odpowiedział(a) na Rybens temat w 2.0TDI
    Pewnie ze potrzebuje ale narazie fundusze nie pozwalaja ogolnie silnik zgasiłem od razu po zapaleniu wiec nie wiem narazie rozebralismy i diagnoza jedna trzeba ten zestaw zamowic.. co pozniej bedziemy na bieżaco patrzec jesli trubo out no to wole poczekac i isc inna droga... czyli ogolnie mowisz ze jak reką odją?? mi na pare dni przed awariua zdecydowanie zaczą głosniej chodzic i strasnzie metaliczny dzwięk wiec moze teraz bedzie juz ok..eh oby
  10. Rybens odpowiedział(a) na Rybens temat w 2.0TDI
    mozesz rozwinąc mysl?
  11. Rybens odpowiedział(a) na Rybens temat w 2.0TDI
    Dziękuje za wyczerpujące odpowiedzi dzis zamawiam Pozdrawiam
  12. Rybens odpowiedział(a) na Rybens temat w 2.0TDI
    no ale to jest zestaw naprawczy a ja chce swap pompy oleju tak jak w linku który opisuje yaro
  13. Rybens odpowiedział(a) na Rybens temat w 2.0TDI
    tak wiem ale najpierw bylo minimum a ponzije oil pressure a to wiadomo co oznacza..samochod juz przywieziony dzis na podnosnik i bede wiedzial wszystko ---------- Post dopisany at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:49 ---------- w temacie swapu pompy potrzeba częsci..gdzie je moge znalesc ?? na allegro nie wszystko jest...
  14. Rybens odpowiedział(a) na Rybens temat w 2.0TDI
    a jest ciszej i nie ma tego metalicznego dzwięku? bo to wazne dla mnie
  15. Rybens odpowiedział(a) na Rybens temat w 2.0TDI
    Chciałbym to zrobic według tego wątku kupie czesci i zrobie tak jak w opisie mechanika juz mam dzis auto na lewete i podnosnik.Jak to zrobiłes to widziałes roznice w pracy silnika?? tez miałem metaliczny dzwiek, wibracje.. sory za takie pytania ale zielony jestem w tym temacie
  16. Rybens odpowiedział(a) na Rybens temat w 2.0TDI
    to prose o wyjasnienie czymsie rozni taki zestaw z allego od swapa pompy?? ja duzo poczytałem ale jakos nie rozumiem roznic...
  17. Rybens odpowiedział(a) na Rybens temat w 2.0TDI
    czy taki zestaw zalatwia sprawe na amen?i jak to sie ma do tego tematu?[ALL B7] Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju ktora modyfikacja jest lepsza?
  18. Rybens odpowiedział(a) na Rybens temat w 2.0TDI
    ok rozumiem super dzieki za ten temat mysle ze w 1300zl sie zamkne z robocizna.. wiec dramatu nie maoby;) wiec dziekuje i bede pisal na biezaco
  19. Rybens odpowiedział(a) na Rybens temat w 2.0TDI
    ok rozumiem czyli kupuje te czesci daje mechanikowi i temat zamykamy ??a jak sie to ma do tego zestawu z allegro? sory za glupie pytania ale chcialbym miec jutro juz jakis plan dzialania
  20. Rybens odpowiedział(a) na Rybens temat w 2.0TDI
    kurde tak wlasnie chcialem miec jasnosc przed snem zeby jakos spac ehsz;) najlepiej jak bym wiedzial ze musze kupic ten zestaw z allegro i mam swiety spokoj...
  21. Rybens odpowiedział(a) na Rybens temat w 2.0TDI
    a koszt takiej przerobki miesci sie w podobnej cenie? gdzie takie cos szukac w sensie kompletny zestaw cena plus robocizna
  22. Rybens odpowiedział(a) na Rybens temat w 2.0TDI
    dzieki wielkie za wyczerpujace odpowiedzi troszke mnie uspokoiles czyli ten zestaw z allegro to jest ta przerobka na 1.9 dobrze kojarze??
  23. Rybens odpowiedział(a) na Rybens temat w 2.0TDI
    ok super dzieki za wyczerpujace odpowiedzibo ja chodz duzo czytalem o tym wszystko to jednak do teraz jestem w takim szoku ze nie za bardzo czaje co i jak czylico sie bardziej oplaca?? i jak wykonac zamiane na 1.9 tdi to jest ten zestaw np na allegro?? i wtedy swiety spokoj?? sory za laicyzm ale chcialbym miec wszystko czarno na białym i mam nadzieje ze nie zatarłem silnika...po czym poznac ze jest zatarty? i czy takie cos zalatwi sprawe? MODYFIKACJA PRZERÓBKA POMPA OLEJU AUDI VW 2.0 TDI (3459277592) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. gdzie mozna przerobic w krakowie np na 1.9 tdi??
  24. Rybens odpowiedział(a) na Rybens temat w 2.0TDI
    koszty?? bo nie ukrywam ze stalo sie w to w najgorszym momencie...wogole to ostatnio zauwazyłem ze silnik jest zdecydowanie głosniejszy zreszta on zawsze do cichych nie nalezal ale jakos szczegolnie mi to nie przeszkadzalo.. czy po wymianie bedzie chodził ciszej?
  25. Rybens odpowiedział(a) na Rybens temat w 2.0TDI
    ale mi sie juz nie swieci min oleju juz bo dolalem tylko oil pressure na czerwono...i teraz zestaw z allegro?? zakładajac ze z silnikiem wszystko ok... i jakis dobry warsztat ktory sie tego podejmie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.