Treść opublikowana przez Rybens
-
Szarpanie i brak mocy audi 2.0 BLB
Witam Moje już leciwe Audi od jakiegoś czasu zaczęło szarpać przy wyprzedzaniu ale z braku czasu nie byłem z tym nigdzie. Cały czas tankuje V power natomiast 2 dni temu wyjątkowo zalałem zwykłego diesla wieczorem, na drugi dzień jadąc do pracy już po jakiś 20 km auto straciło moc ,zaświecił sie check engine. Dawno temu też tak miałem tankując zwykle paliwo natomiast problem sam zniknął po zgaszeniu i odpaleniu od nowa, no ale tym razem nic takiego nie ma miejsca dalej brak mocy. Bylem u znajomego i wyskoczyły takie błedy: 17996 Aktive , static oraz 16627 passive , sporadyczny. Z tego co na forum znalazłem to może byc gruszka ,sonda lambda? natomiast chciałbym zasiegnąć Waszej opini żeby gdzieś po omacku nie krążyć szukając przyczyny braku mocy. Pozdrawiam
-
ramki halogenów
Witam Jestem na zmianie zderzaka z zwykłego na s line i znalazłem cos takiego jeszcze http://allegro.pl/show_item.php?item=5508096505 jak myślicie spasuje do dobrze i będzie to jakoś wyglądało? drugie pytanie czy da sie to tak podłaczyć żeby ledy zapalały się automatycznie z silnikiem a gdy załącznik świateł jest w pozycji auto żeby się pózniej przełączały same na mijania? Pozdrawiam
-
Dwumas +sprzeglo
Witam nie moge znalesc użytkownika który sprzedaje dwumas+sprzęgło. kto u nas na forum oferuje taki zestaw w dobrej cenie?
-
montaż lusterka
Witam szukałem w szukajce ale jakos nie znalazlem. Jak zamontować lusterko od strony kierowcy ?? został mi tylko bolec mam juz lusterko a nie wiem od czego sie zabrac... Pozdrawiam
-
lusterko elektryczne-czy podejdzie?
nie mam własnie tyklo elektryczne...natomiast co do tej kostki to rozumiem ze to co mi wystaje sie jakos wpina do tamtej od lusterka?czy trzeba uciac i zarobic jeszcze raz?
-
lusterko elektryczne-czy podejdzie?
Witam Miałem stłuczkę i musze zakupic nowe lewe lusterko.Mam elektryczne nie składane na aukcji jest takie http://allegro.pl/lusterko-lewe-elektryczne-audi-a4-b7-s-line-lz9x-i5275903807.html natomiast ode mnie wystają kable takie : http://imageshack.com/a/img673/3563/xura4u.jpg powinno podejsc czy trzeba cos przerabiac??
-
Problem z zamykaniem klapy bagażnika przy mrozie
miałem to samo pózniej juz wogole sie nie zamykał i wymieniłem na nowy zamek koszt 50 euro w niemieckim aso. Ale sprawdź jeszcze mikrostyk
-
Zmiana koloru dekorow
jaką techniką malujecie dekory?? do lakiernika wystarczy oddac i powiedziec ze chce sie czarny połysk??
-
skrzypiący podłokietnik
przy zawiasach wlasnie...
-
skrzypiący podłokietnik
dzięki za podpowiedzi ide to sprawdzic napisze co i jak witam sprawdzilem i mam ta uszczelke natomiast trzeszczy mi jeszcze poprostu klapka jak sie nia rusza wpoprzek. macie na tą klapke jakies pomysly prysnąłem tam silikon jest lepiej ale nie do końca... troche filcu tez wlozylem ale to są półsrodki wiec nie bardzo...
-
skrzypiący podłokietnik
R7 Jarek dzięki za poświecenie jeszcze jak mógłbyś napisać jak to odkręcic to było by super czyli jest szansa że to może nie skrzypieć... jeśli nie bedę miał uszczelki to się do Ciebie zgłosze Pozdro
-
skrzypiący podłokietnik
On trzeszczy nawet jak ruszam a nie trzymam ręki na nim.i trzeszczy jak ruszam w poprzek nim mysle ze te zawiasy od klapy najbardziej trzeszczą. Gdzie to prysnac w tezawiasy od klapy czy gdzieś indziej?
-
skrzypiący podłokietnik
Witam Ostatnio coraz bardziej skrzypi podłokietnik oryginalny. Macie jakieś sposoby żeby nie skrzypiał czy moze wymiana na nowy pomoże?? Pozdrawiam
-
zmiania ramiona wycieraczek z A4 B8
Witam Czy jest możliwość zamiany ramion wycieraczek na te z modelu B8? jest to na zasadzie plug&play?? Pozdrawiam
-
czujnik cofania wymiana
zmienione. Wiec w Audi a4 b7 faktycznie zapomialem dopisac sory;)
-
czujnik cofania wymiana
Witam Gdzieś na forum wyczytałem że można sobie samemu wymienic czujnik cofania w zderzaku tylnym. Nie działa mi lewy środkowy i chce go wymienić sam.Może mi ktos napisać dokładniej jak to zrobic bez zdejmowania zderzaka? Pozdrawiam
-
kod błedu 19559 zawirowania przepustnicy
Czyli rozumiem ze wyczyszczenie moze pomoc ale nie musi? Ile taki kosztuje?
-
kod błedu 19559 zawirowania przepustnicy
Witam Od dawna zmagam sie z szarpaniem auta glownie jak jest zimny rano w koncu podlaczylem kompa i wyskoczylo blad 19559 zawirowania przepustnicy.mechanik mowi ze wystarczy przeczyscic czh to prawda czy mozna zrobic to samemu? Egr nigdy nie byl czyszczony to tez moze miec wplyw? Pozdrawiam
-
przekręcony rozrząd
Koniki są pogięte 2 są ok .Jeśli chodzi o panewki to nic nie mowili Pozdrawiam
-
przekręcony rozrząd
witam Jestem właśnie po regeneracji głowicy. Głowica jest szczelna już wszystko ok gotowa do montażu.Teraz pytanie o koniki.Gdzie można dostać cały zestaw w dobrej cenie do mojego silnika?? musze wymienić wszystkie aby miec pewnośc ze juz bedzie ok Pozdrawiam
-
przekręcony rozrząd
Witam Pisałem ostatnio o tym ze prawdopodobnie zatankowałem benzyne do diesla. dzis oddałem auto do mechanika i przy mnie znalazł nakrętke która spadla z napinacza paska rozrządu. Jutro mam przyjsć i przy mnie maja przekręcic wałem... tydzień temu robiłem w innym serwisie napęd pompy oleju... Oni mogli coś zepsuć ze nagle się nakrętka odkręciła??
-
benzyna zamiast ropy
Witam ponownie Tak sobie dzis przejezdzałem obok stacji (tramwajem...) i zaczynam sie zastanawiac czy aby na pewno zatankowalem benzyne... kiedys tez mi sie tak zdarzylo i takiego odglosu przy zapalaniu nie bylo chodzi mi o to szurgotanie nie wiem jak to nazwac... mocne chrumkanie... a i znalazlem mechanika blisko i do 100 zl plus filtr;) i znowu moje pytanie...czy to zbieg okolicznosci ze samochod byl powymianie pompy oleju czy faktycznie zle zalalem... pytanie brzmi czy znajome Wam jest ten dzwięk przy takich objawach?
-
benzyna zamiast ropy
no to spoko dzieki za szybkie odpowiedzi troche mnie uspokoiliscie git ---------- Post dopisany at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany at 10:33 ---------- dzwonilem do paru mechaników i za mniej niz 300zł nikt nie zrobic ehsz
- benzyna zamiast ropy
-
benzyna zamiast ropy
jestem przerazony tym odpalaniem w sumie nie potrzebnie...mam nadzieje ze nie zatarłem silnika... ile mniej wiecej moze kosztoac usługa czyszczenia ukladu i to co opisane powyzej?