-
Drgania przy hamowaniu
Witam, mieliście może taki przypadek że drgała Wam kierownica podczas hamowania i nie były to krzywe tarcze hamulcowe? Co myślicie, że piasta???
-
Drżenie peadłu hamulca przy hamowaniu
spróbuje
-
Drżenie peadłu hamulca przy hamowaniu
założyłem nowe tarcze z przodu TRW i dalej drga, przełożyłem koła przód tył nic to nie dało możliwe że tył? podczas hamowania recznym nie drga.
-
[ALL TDI] Prośba o analizę logów
wyciągałem i do aku ---------- Post dopisany 22-05-2012 at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany 18-02-2012 at 21:40 ---------- zostawiłem temat bo przyszło lato. ---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 12:00 ---------- zostawiłem temat bo przyszło lato.
-
Drżenie peadłu hamulca przy hamowaniu
Jedna z tarcz okazała się pęknięta, druga przegrzana prawdopodobnie skrzywiona, czekam na nowe.
-
[ALL TDI] Prośba o analizę logów
Rozrusznik ok jutro rano sprawdzam palenie na zimnym.
-
[ALL TDI] Prośba o analizę logów
chodzi mi o sam moment odpalania, ile max może spaść napięcie ???
-
[ALL TDI] Prośba o analizę logów
Panowie do ilu powinno spaść napięcie na akumulatorze przy odpalaniu, na wyłączonym zapłonie mam niewiele ponad 13V, na włączonym zapłonie coś powyżej 12V a przy odpaleniu spada na 10V i 8V jak pracuje to wraca na 13V z hakiem.
-
[ALL TDI] Prośba o analizę logów
świece grzeją to było pierwsze co sprawdziłem
-
[ALL TDI] Prośba o analizę logów
na ciepłym pali od kopa, poniżej 10 stopni zatelepie 2-3 sekundy i póści białego dyma, obroty skaczą 1200 do 900 przez 2 sekundy.
-
[ALL TDI] Prośba o analizę logów
czy może być walnięty ten regulator i dlatego ciężej pali ?? które logi muszę powtórzyć po przeczyszczeniu turbo i załataniu dziury?? żebym wiedział że jest ok[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 19:49_________________________________________________Wie ktoś może jaki powinien być w moim a3 kąt wtrysku ?? 49-51 ??
-
[ALL TDI] Prośba o analizę logów
Tak poza tym to ok ?? Przepływka ?? Co to jest Cold Start w grupie 4 ?? Dodam że mam problem z paleniem przy temp poniżej 10 stopni. Przez 2-3 sekundy skaczą obroty i puści białego dyma.
-
[ALL TDI] Prośba o analizę logów
1. Próba statyczna: a) grupy normalnie: - 000 http://vaglog.rtnet.pl/neo1416_69308.html - 001 http://vaglog.rtnet.pl/neo1416_69309.html - 003 http://vaglog.rtnet.pl/neo1416_69307.html - 004 http://vaglog.rtnet.pl/neo1416_69311.html - 007 http://vaglog.rtnet.pl/neo1416_69310.html - 013 http://vaglog.rtnet.pl/neo1416_69312.html - 018 http://vaglog.rtnet.pl/neo1416_69313.html - 023 http://vaglog.rtnet.pl/neo1416_69314.html Basic Settings: - 000 http://vaglog.rtnet.pl/neo1416_69305.html - 003 http://vaglog.rtnet.pl/neo1416_69304.html - 004 http://vaglog.rtnet.pl/neo1416_69306.html - 011 http://vaglog.rtnet.pl/neo1416_69303.html 2. Próba dynamiczna: - 000 http://vaglog.rtnet.pl/neo1416_69774.html - 001 http://vaglog.rtnet.pl/neo1416_69769.html - 003 http://vaglog.rtnet.pl/neo1416_69768.html - 004 http://vaglog.rtnet.pl/neo1416_69770.html - 008 http://vaglog.rtnet.pl/neo1416_69771.html - 010 http://vaglog.rtnet.pl/neo1416_69773.html - 011 http://vaglog.rtnet.pl/neo1416_69772.html Kod silnika AHF 110KM
-
[INNY AHF] Problem przy odpalaniu
Za chwilę sprawdzę kąt wtrysku. Jak sprawdzić N108 i ciśnienie w pomppie no i dawkę startową ? Dodam że poprzedniej zimy nic się nie działo.[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 19:12_________________________________________________Kąt wtrysku 63-68, sprawdzone na zimnym silniku jeśli ma to jakieś znaczenie.
-
[INNY AHF] Problem przy odpalaniu
Witam prosiłbym o pomoc. Mianowicie mój silnik w A3 1.9 TDI 110KM AHF przy odpalaniu na zimnym silniku zachowuje się niezbyt kulturalnie, delikatnie nim zadrga tak jakby nie chodził na wszytkie tłoki trwa to jakieś 2-3 sekundy po czym jest ok, z wydechu puści chmurkę siwego dymu. Dzieje się tak po nocy lub po dłuższym postoju ok 8 godzin, na ciepłym pali dobrze. Świece są OK, błędów brak, akumulator dobry, kilkukrotne podgrzanie świec nie daje nic.
neo1416
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta