Treść opublikowana przez bolek21
-
problem z laptopem
baterie wyciagalem i nic . Laptop jest caly czas pod pradem , dioda poczatkowo sie zapala ale puzniej gasnie nie wiem co jest ??!!!
-
problem z laptopem
nie pamietam ale chyba nie , dzwieki tylko wentylatora jakby chcial sie wlaczyc a nie moze
-
problem z laptopem
Koledzy mam problem z laptopem gdy go wlaczam to nic sie nie odpala tylko slychac wentylator ze zaczyna sie wlaczac i po chwili sie wylacza i tak caly czas ale nic nie rusza dalej . Moje pytanie co to moze byc za problem??? Mam bardzo wazne zdjecia na dysku i drugie pytanie brzmi jak moge je pobrac drugim laptopem , czy wogole to mozliwe????
-
problem po wymianie opon
Dzisiaj wymienilem opony na zimowe i wieczorem zapalila mi sie kontrola sprawdz cisnienie w oponach tyl lewy ale sprawdzam i jest ok wiec o co chodzi ??? ---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ---------- problem chyba rozwiazany zapisac trzeba bylo nowe cisnienie w oponach w komputerze , mam nadzieje ze problem sie nie powtorzy
-
honda accord prosze o pomoc
Witam moj brat ma 2 letnia honde accord i ma 29 tys i juz od dluzszego czasu mu pali sie kontrola servis ale na pierwszym przegladzie powiedziano mu zeby przyjechal jak bd mial 35 tys i problem jest nastepujacy ze na miarce oleju ma min i mieszkamy w belgi i na swieta chce jechac do Polski . Pytanie moje jest czy nie ma czym sie martwic i jechac tyle km , czy dolac oleju ??? (nie wiemy jaki) czy to jest normalne??? Prosze o szybka pomoc
-
przekreslony kluczyk
moge ale ona rzadko sie zapala i krotko sie pali i nie zdarze pewnie ale sprobuje , zob tez w necie ---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ---------- szukam w necie ale nic nie ma znalazlem tylko to ze na 39 stronie instrukcji audi po angielsku jest podobny kluczyk tylko tam jest skreslony jeda kreska a u mnie jest skreslony dwiema i czerwonymi to znaczy X (kluczyk jest zolty) zdjecie bd ciezko zrobic
-
przekreslony kluczyk
no ja mazm inny troche ale nier zmienia to faktu ze mam jakis problem a nie mam mozliwosci podlaczenia pod kompa i nie wiem co mam poradzic
-
przekreslony kluczyk
mam taki kluczyk ze wkladam i go wciskam i zapalam auto ??!!! a jak to moge przeczyscic ??? kessy to jest system "bezkuczykowego" otwierania i odpalania samochodu. przycisk do odpalania i gaszenia silnika znajduje sie przy lewarku zmiany biegow. no ja odpalam wciskajac kluczyk
-
przekreslony kluczyk
wczyscilem i nic dalej to samo ---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 17:43 ---------- zostaje chyba wymienic baterie , wie moze ktos jak jest bateria w kluczu i czy sam moge to zrobic bo kiedys slyszalem ze w niektorych kluczykach jest kilka sekund na wymiane pozniej sie rozkodowuje ??!!!
-
przekreslony kluczyk
mam taki kluczyk ze wkladam i go wciskam i zapalam auto ??!!! a jak to moge przeczyscic ???
-
przekreslony kluczyk
jakim przyciskiem??? wzialem zapasowy ale rano zapalila sie kontrolka ale teraz przez caly dzien jest ok zob co bd dalej
-
przekreslony kluczyk
tak mal no to w takim wypadku bateria jest slaba. odpalasz kluczykiem czy przyciskiem? kluczykiem , dzisiaj wezme zapasowy kluczyk i zob
-
przekreslony kluczyk
na swieta jade do polski moge poczekac az do swiat ???
-
przekreslony kluczyk
mysle ze raczej nie poniewaz auto owiera bez problemu z dalekiej odleglosci i auto mi pali i jezdzi normalnie tylko od czasu do czasu po odpaleniu zapala sie ta kontrola jak dzis bd to samo to zmienie kluczyk na zapasowy i zob
-
przekreslony kluczyk
nie moge znajsc takiego symbolu jest tylko kluczyk przekreslony jedna kreska a nie X , a jak prawidlowo odpala sie auto ??? prosze krok po kroku moze robie jakis blad i dlatego , poniewaz raz jest ok a raz nie
-
przekreslony kluczyk
sprawdzalem ale u mnie jest ok alel jak moja dziewczyna jezdzi to sie pokazuje , nie mam mozliwosci podpiecia kompa jestem za granica a moge na tym jezdzic?? moze zle ona odpala auto?? ---------- Post dopisany at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ---------- Jeszcze jedna sprawa : jak wkladam kluczyk odpala sie navi i jak wciskam raz to odpala sie auto( nie powinno odpalic pierwszo zaplonu , a po dalszym nacisnieciu odpalic auta??) ---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:00 ---------- tak mal
-
przekreslony kluczyk
nie wiem czy ciezko mam auto od dwuch dni
-
przekreslony kluczyk
witam mam mianowicie taki problem ze czasami po podpaleniu auta i ruszeniu zapala sie na chwile kontrolka przekreslony kluczyk mial moze ktos podobny problem ??? co oznacza ta kontrolka i czy jest to grozne??
-
jakie opony
Witamw swojej b8 posiadam opony letnie 225/60/R16 chcialbym zapytac czy nie bd problem jak na zime naloze 205/55 r16 ??
-
opony z niemiec
Witam moze ktos kupowal oponki przez internet prosto z niemiec ??? Slyszalem ze sa troche tansze . Jesli mial ktos stycznasc to prosilbym o linki takich stron internetowych.
-
rozmiar kola
witam mam pytanie , czy kola 15 cali 5x112 beda pasowac do A4 b8 2.0 tdi ??? Moze ktos podeslac schemat rozmiaru kol do tego modelu???
-
Wymiana rozrządu a4 b8 2.0tdi
dzieki koledzy a orientuje sie moze ktos jaki jst koszt wymiany takiego rorzadu??
-
Wymiana rozrządu a4 b8 2.0tdi
jeszcze nie mam na latane ale interesuje sie zakupem takiej audi z przebiegiem 108 tys!!!!??
-
Wymiana rozrządu a4 b8 2.0tdi
a przy jakim przebiegu trzeba go wymienic ??
-
Wymiana rozrządu a4 b8 2.0tdi
sorki ze sie podepne do tematu ale mam tylko jedno pytanko rorzad w tych modelach jest na pasku czy lancuchu???