-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
No wpierw elmo, później ja i tyle Tylko ze nie w jednym czasie :-P Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Jak masz jeszcze wolną ramkę to chętnie przytulę Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Było miejsce na dworze -17 stopni
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ja już jestem Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Felgi do a4 b7 18 czy 17
Jak dla mnie to i tak za wysoko stał Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Felgi do a4 b7 18 czy 17
Miałem felgi 17 i 18 i jeździ się podobnie, to nie felga 16 calowa z wysoką gumą ale 18 duuuużo lepiej wyglądają. Też miałem 1ba i musiałem obniżyć zawieche eibach'em i teraz jest w sam raz jak dla mnie. Po obniżeniu lepiej się też prowadzi, wcześniej na 18 bardziej 'bujało'. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Zlot VW się robi
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Jestem [emoji13] Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Felgi od audi 18 cali
Nie zmieniaj - między 17 a 18 nie ma różnicy w jeździe, a 18 duuuużo lepiej wygląda. Miałem 17, kupiłem 18 i nie zmieniłbym na mniejszy.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Mów kiedy i gdzie. Dostosuje się
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Światła ustawiłeś? [emoji14]
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Mam zderzak jak coś - do malowania Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Używki, kumpel w starucha nie chce ładować kasy Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
potrzebuję dwumasa do avf-a, orientuje się ktoś kto może mieć?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Nom do południa ma padać Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Rotmistrz
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta