Treść opublikowana przez Krzysiek29 A4
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
toż to szatan a nie smart
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witajcie! no jeszcze tylko jutro i weekend boseron
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
k**wa mam młyn taki w głowie że dramat nie wiem co robić a boje się potem że będę ją musiał oddać taniej k**wa k**wa k**wa a tyle kasy na nią wy***ałem 5 lat temu nie wiem nie wiem co tu zrobić ---------- Post dopisany at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany at 17:11 ---------- prawda jest taka że kocham to auto i jak ono z pod domu wyjedzie to tak jak by mi serce wyrwali
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie witam potrzebuje pilnie rady jak myślicie opłaca mi się pogonić swoja b7 za 35-tyś mam klienta z gotówką za taką kwotę osobiście chce 38 bo wiem co mam i on też doskonale zdaje sobie sprawę że auto jest pewne więc powiedziałem mu na razie że się muszę z tym przespać i dam mu znać.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kup sobie kondon na podstawę anteny taką jak ja mam ;-) Tylko dobierz do swojej anteny. Guma pod antenę CB WILSON Little 110mm Rzeszów (3251734366) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ja mam taką bibułkę i jest uja warta ---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ---------- ja mam takie coś i osobiście polecam Podkładka magnetyczna''SUNKER'' 15cm.Okazja!!! (3207629046) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. też o niej myślałem ---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ---------- ślicznie graty gdzie i ile? w tesco takie sprzedają? hehehehe no fart się zdarza
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to kleń? ile cm? Nie kolego to Amur 80cm 5,40 kg
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
weekendowy połów panowie:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pocisk! 800Nm 350km w TDI w benzynie jest 22 więcej ale niutonometry też dużo mniej.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Moja wczorajsza zdobycz: http://s19.postimg.org/ifr71sh67/szoty_018.jpg Przylasek?? Coś ty Jeziorzany u siebie na przylasek mi się nie chce jezdzić a po za tym nie mam maty karpiowej i podbierak po ostatniej bibie na nocy zostawiłem nad wodą nówkę sztukę ale klenia na 40cm zdążyłem nim wyjąć. w zeszłą sobotę kumpel trafił 8 kg pełno-łuskiego poluje na tą 18kg co 2 lata temu na wisle został wyciągnięty i puszczony do Jeziorzan.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Moja wczorajsza zdobycz:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dokładnie Gość zachował sie bardzo negatywnie mówiąc bardzo delikatnie i takich niestety jest tu coraz więcej ---------- Post dopisany at 17:02 ---------- Poprzedni post napisany at 17:01 ---------- ma ktos dzis jakies plany na wieczór ? moze spontan ? No gdyby chłop mieszkał bliżej to bym się do niego udał wykręcił mi wała na 270 zł żadne niby pieniądze ale na ratę już bym miał.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitać panowie:hi: boseron widzę po postach że też jako 4 osoba z forum dostała wała od użytkownika sero5g powinno sie go usunąć z forum!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam panowie nie macie jakiś znajomości kogoś kto rozkminia telewizory jakieś po cenie? Chciałbym taki 46' jakiegoś SAMSUNGA albo 47' LG???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobrej nocki bo jutro znów do pracy i zaś malowanie, malowanie, malowanie,
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fanti no B7 ma już jak dla mnie chore ceny:facepalm: lecą w dół strasznie jak tu nie sprzedać ja swoją już pomykam prawie 5 rok i nie chce sobie przypominac ile za nią dałem a ile mogę szarpnąć.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Widzę że myślimy podobnie w kwestii ceny tylko że ja jak nie wezmę swojej ceny to robię swapa pompy i jeżdżę do zgonu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jest piękna ale ten grill S4 by na niej siedział wyśmienicie jak dla mnie. mowisz i masz.... http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-147/sprzedam-audi-a4-b7-3-0tdi-q-avant-pelny-s-line-wew-zew-s4-look-270190/ KERCZI myślisz że jej nie obczaiłem gdybym pogonił swoją i miał na dokładkę (nie oszukujmy się) już bym stał u ciebie pod drzwiami z kasą w zębach i umowa w dłoni!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać widzę że sprzedaż w klubie kwitnie nex,boseron, no i mi też takie myśli się przewijają już od roku ale problem mam tak jak nex żal po prostu pogonić auta które znasz na wylot i wiesz czym jezdzisz gdyby mój sprzęt to był avant 3,0 tdi było by super. ---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ---------- jest piękna ale ten grill S4 by na niej siedział wyśmienicie jak dla mnie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:Witojcie! pasek ligowy nex tylko jak dla mnie to to wykończenie w drewnie porażka no i jasny środek ogólnie co można ze zdjęć powiedzieć ładny ---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:47 ---------- ale serce się kraje na myśl rozstania się z obecną furką- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czyli zostało mi 10 tysy lipa może objeżdżę ten sezon bo chce zrobić rozrząd wraz z wałkami ale to tylko jak nie sprzedam auta jak zostanie u mnie to już do śmierci. Dzięki norbi- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
po co psuć orginał jak ładny jest ale kwestia gustu to właścicielowi ma się podobać ---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ---------- to jak podpowie coś ktoś z tym rozrządem jedni mówią że co 60tyś inni zaś że coś 80tyś?????- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja też tak podchodzę do sprzedaży swojej wiem co mam zdjęcia uszkodzeń po grudniowym dzwonku (znikome szkody) też żal mi sprzedawać ale kasa potrzebna nie na gwałt ale potrzebna.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać nex co ty mówisz sprzedajesz paska???? ---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:06 ---------- Panowie co ile wymienia się rozrząd w 2,0 TDI- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gdzie takie rzeczy się dzieją nie do wiary że typki się pochowały za samochody przecież bym wyszedł z siebie na ich miejscu, taka kulka potrafi zagiąć blachę chyba więc raczej nie stał bym i patrzył na to jak mi z furki robią pozagniataną furkę - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!