Treść opublikowana przez Krzysiek29 A4
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Qurfa że człowiek nie miał nikogo kto poradził by te 5 lat temu przedstawił wszystkie za i przeciw przed zakupem fury ---------- Post dopisany at 16:58 ---------- Poprzedni post napisany at 16:52 ---------- A najciekawsze dzwonie do typa co mi sprzedał i mówię mu jaka sytuacja a on proszę przywieść część zobaczymy co się stało czy to nie jest pana wina ja mu mówię na to, a kto mi kur... za wymontowanie i zamontowanie turbawki wróci Kopernik jaka moja wina wiem jak eksploatować diesla z turbem ja pierdo... co za kraj wszędzie tylko patrzą wyj....ć człowieka najlepiej to się kasę bierze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i właśnie jest to mój pierwszy i ostatni diesel:kwasny: ---------- Post dopisany at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ---------- dochodzę do konsensusu iż lepiej żeby paliło 10 litrów benzyny niż 8 litrów ropy wielki fiut nie oszczędność
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Qurwa znowu lipa w lipcu zeszłego roku kupiłem turbinę regenerowaną założyłem wszystko hulało do dziś diagnoza przepuszcza olej mam już DOSYĆ DIESLI non stop coś żebt to jeszcze stówkę kosztowało to bym przeżył a tak to tragedia zaczynam sobie wyrabiać złe zdanie o klekotach.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:slina:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
trafne spostrzeżenie ogólnie nie jestem na kupnie ale ta pikowana skóra mnie kusi bo mam taką samą tylko gładka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
NOWA ORYG. GAŁKA AUDI A4 S-LINE S4 B6 B7 Skóra!! (3957578417) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. zastanawiam się czy to dobra cena i produkt ori???? ---------- Post dopisany at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany at 15:52 ---------- Jeśli dentysta to tylko Bajka dent w Węgrzcach daleko ale warto ostatnio spędziłem tam 3 godziny na fotelu z otwartą koparą leczenie kanałowe 600zł skasowali ale jak ulga warta każdych pieniędzy chłop nawet smartfonem zdjęcie opracowanych kanałów zrobił i mi pokazywał hehhe:grin:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cisza.........
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
3;1:naughty: więc Wisła właśnie pije ---------- Post dopisany at 16:55 ---------- Poprzedni post napisany at 16:53 ---------- :hi:ja wnet zakładam lato bo kupiłem nówki 4 sztuki gumki i nie mogę się doczekać przetestowania
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jaki masz kod lakieru?? LZ9Y -bodajże ale ponoć jest kilka odcieni ---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ---------- Ja i kilku moich znajomych dobierało tutaj. Byłem zadowolony: Lakiernictwo samochodowe i lakiery samochodowe- tanie materiały lakiernicze 3M Zadowolony to ja będę jak odcień będzie ten sam ---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ---------- ---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ja śmigam panowie w play 89zł abonament nie ograniczone rozmowy i smsy w sieci 1000 minut do wszystkich sieci i 2,5G internet dostałem samsunga galaxy S2+ mam już jakieś pół roku i jestem zadowolony miałem wcześniej ORANGE przez 10 lat i krew mnie zalewała z zasięgiem,przeszedłem do T-mobile bo orange nie przedstawiało mi żadnej oferty sensownej ani tele na miarę czasu a teraz play mam bo coś od siebie przynajmniej dali
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pochwa-lony: potrzebny dobry magik od dobierania lakieru potrzebuje prysnąć zderzak przedni nie znacie kogoś w Krakowie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
polecam oponka daje radę po ok dwóch latach traci swoje dobre właściwości przy szybkiej jeździe ---------- Post dopisany at 10:26 ---------- Poprzedni post napisany at 09:16 ---------- było ? ---------- Post dopisany at 10:28 ---------- Poprzedni post napisany at 10:26 ---------- Rzeźnicy i rzeźbiarze - BMW X5M - Adrenaline Motorsport Dzięki za rade i zainteresowanie pytaniem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Niech prześwietli auto historie wszystko co się da bo ze skawiny to znałem typków co cuda robili z furkami ogólnie szajka się wykruszyła nie wiem w jakim stopniu bo nie utrzymuje kontaktu z tymi bukietami mieszkam obok tej miejscowości dokładnie ok 5 km ale nie jednemu pieskowi burek.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać panowie rady potrzebuje odnośnie opon czy ktoś z was jeździł na takich jaka przyczepność hałas i czy śliskie czy nie ogónie czy warto się pchać w w takie gumy Toyo Proxes T1 Sport 225/45R17
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fanta nie mam warunkow na tak duzego psa i dom nie ogrodzony:facepalm:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie dziś jakiś sk***ysyn bo inaczej tego nazwać człowieka nie można podjechał samochodem na wioskę i wyrzucił owczarka szkockiego z auta pies leży w tym miejscu na chodniku i czeka aż ten inwalida intelektualny przyjedzie po niego widziałem go o 15 teraz wracałem i byłem zawieść swoją do pracy i nadal tam leży jak można być takim c**jem nie rozumie czym się kierował biorąc szczeniaka wychowując go przez nie wiadomo jaki okres czasu a teraz pozbywać się go w taki sposób czy ludzie kiedyś będą normalni. ---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ---------- popatrzcie na to co chinole robia ze zwierzakami tylko dla widzow o mocnych nerwach!!!!!!!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
niesamowita historia mocne ....... normalnie jak z filmu szkoda tylko fury:kwasny:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie jak historia tylko sobie usiądźcie bo ze śmiechu się turlałem jak mi to opowiadał jeden ze sprawców więc dwóch ziomków z wioski potrąciło sarnę jeden wpadł na pomysł sprzedamy ją leśniczemu załadowali ją do bagażnika i pojechali do leśniczego nikogo nie było więc jadą z powrotem stanęli dokładnie w tym miejscu gdzie ja trafili żeby ją wyrzucić z bagażnika otwierają bagażnik a sarna przytomnie spierd..a jeden z nich jeszcze ja w d*pę kopną na koniec wyjeździła się godzinę w bagażniku i uciekła normalnie jak z filmu SF:polew:
-
Klej do silnika
nie lepiej wymienić pękniętą część i jeździć spokojnie:whistling:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
KERCZI NAJLEPSZEGO ciężki okres chyba najlepszy:banan:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tylko i wylacznie mokre malowanie w proszku nie znajdziesz takiej barwy srebrnej jak ori
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie jest chłop u mnie co ma do sprzedania fele rs4 19' z 3 oponami jedną trzeba dokupić chce 2200zł opłaca się je szarpnąć takie same są na forum za 2700zł bez opon chyba okazja jakich mało?co sądzicie tylko czy 19 nie za duże do mojego furaka:kwasny:http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/ori-19-wzor-rs4-et-43-b8-pasuja-b6-b7-itd-312029/ takie ma kolega tutaj pod tym linkiem.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam panowie nie ma ktoś zderzaka do b7 pod spryski i halogena prwego właśnie ubiłem szaraka
-
Pleśn,grzyb w domu wasze sposoby?
To co piszesz to jedno wyklucza drugie. Jak wymieni okna na bardzo szczelne to wentylacje jeszcze bardziej ograniczy. Dlatego bardzo wazna jest w nowych oknach plastikowych tzw mikro uchyl badz mikro szczelina ktora pozwala na ciagla wentylacje a jednoczesnie zmiejsza wilgoc w domu czy mieszkaniu. Poza tym jedynym skutecznym sposobem na pozbycie sie grzyba czy plesni jest skucie tynku nie tylko w tym miekscu gdzie wystepuje ale rowniez w najblizszej okolicy i zastosowanie chemii a potem nowy tynk najlepej cementowo wapienny a nie gipsowy. Przeczytaj jeszcze raz uważnie co napisałem pisałem we wszystkich postach a zwłaszcza o mikro wentylacji
-
Pleśn,grzyb w domu wasze sposoby?
jest taka funkcja w oknach jak mikro wentylacja możesz jeszcze ja zwiększyć popuszczając na dociągach ale jak grzyb jest to nie zniknie.