Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FAZI05

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. klimy niestety nie ma dzięki bardzo w tygodniu dodam fotki z prac nad siedzeniami co myślicie nad białymi siedziskami i oparciami ? ---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ---------- klimy niestety nie ma dzięki bardzo w tygodniu dodam fotki z prac nad siedzeniami co myślicie nad białymi siedziskami i oparciami ? ---------- Post dopisany 23-08-2012 at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany 19-05-2012 at 23:04 ---------- po dłuższej przerwie w końcu dostałem upragniony urlop i zaczynam działać z Ada na początek poszła maska na której były dwie dziury i pęknięty lakier... Fotka już z podkładem i jeszcze mała poprawka potem dziura w zderzaku, tu już było gorzej... zostaje malowanie, które prawdopodobnie zostanie zrobione jutro, polerka w poniedziałek i od środy obszywamy fotele
  2. FAZI05 odpowiedział(a) na FAZI05 temat w Układ Jezdny
    to dobrze, że nie byłem dziś w sklepie zaczynam poszukiwania zacisków
  3. FAZI05 odpowiedział(a) na FAZI05 temat w Układ Jezdny
    No chodziło mi o zacisk i jarzma 288/25 z 1.8T czyli ten zestaw wejdzie do mnie bez problemu?
  4. FAZI05 odpowiedział(a) na FAZI05 temat w Układ Jezdny
    aha, więc puki co jestem uwięziony przy pełnych tarczach dzięki za wyjaśnienie devastation
  5. FAZI05 odpowiedział(a) na FAZI05 temat w Układ Jezdny
    No to po zmierzeniu wyszło, że faktycznie mam 288/15. Pełne tarcze nie interesują mnie.. Do mojego zacisku nie wrzucę wentylowanej tarczy więc jeszcze jedno pytanko. Wejdą mi bez żadnych problemów jarzma i zaciski z 1.8t pod tarcze 288/25? Na 312 niestety nie mam funduszu
  6. FAZI05 opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Witam, w sobote szykuje się do zmiany tarcz i klocków z przodu i nie wiem co kupić... latam od dwóch dni po forum i nie umie znaleźć interesującej mnie odpowiedzi... Aktualnie mam z przodu tarcze pełne nie wentylowane, czyli z tego co udało mi się znaleźć powinny to być tarcze 280 czyli Średnica [mm] 280 Grubosć tarczy hamulcowej [mm] 13,0 Wysokosć [mm] 46,5 średnica otworu centrujacego [mm] 68 Średnica wewnętrzna [mm] 159 i klocki: Szerokość [mm] 119 Wysokosć [mm] 69,5 Grubosć [mm] 19 i teraz pytanie czy bez zmiany zacisku i jarzma można założyć tarcze wentylowane 280 Średnica: 280 mm Wysokość: 46,3 mm Grubość: 22 mm Średnica otworu centrującego: 68 mm i klocki: szerokość: 119,2 mm wysokość: 69,5 mm grubość: 19,6 mm po wymiarach wydaje się, że tarcza wejdzie ale czy wcisnę tam jeszcze klocki?
  7. Dzięki postaram się dać lepsze foto kierownicy 4 dni ją robiłem i 5 razy zaczynałem od początku ale efekt jest zadowalający
  8. Witam, na forum jestem już jakiś czas więc teraz pochwale się swoim Audi. Czarne 1.8 ADR kupione od drugiego właściciela z prowadzoną książką. Szału nie ma ale szukałem samochodu z silnikiem, w którym nie trzeba nic grzebać przez długi czas. Zaraz po zakupie została założona instalacja gazowa STAG 4. I muszę powiedzieć, że ku mojemu zaskoczeniu Audi jedzie prawie tak jak na benzynie. Ogólnie samochód zaniedbany... Skóra przetarta i roztargana, lakier bez połysku, zderzaki opadnięte, felgi okropne.. Ale powoli do celu Pierwsze wymiany po kupnie: Kostka stacyjki, płyn w wspomaganiu, pompka spryskiwaczy, mechanizm wycieraczek. W wnętrzu zaczęły się prace nad tapicerką wiec Audi zaczyna wracać do swojego blasku Potem lakiernik i dalsze zabawy... W planach dużo rzeczy wiec będę się chwalić z czasem a nie teraz A tu już project "TAPICERKA"
  9. Problem rozwiązany. Przyczyną okazała się urwana przednia łapka która trzyma silnik... Przez nią zacinał się gaz i pojawiło się wgniecenie na masce... Problem rozwiązał lakiernik gdy oddałem auto do malowania maski bo myślałem, że przytrzasnąłem klucz a okazało się, że silnik walił po masce ;(
  10. jak moja czarnulka xD hmm jak wygląda soczewka z przedlifta?? <myśli>
  11. Popuściłem i dalej taka sama reakcja tylko szybciej odbija...
  12. Obroty trzyma wzorowo, zero falowania itp. silnik chodzi równo i bardzo fajnie się wkręca
  13. dla mnie też... jakby linka sę zacinała cały czas to spoko ale tylko przy ruszaniu na jedynce i dwójce(z trzeciego nie wyszło mi ruszenie ) normalnie czuja jak pedał sam się dociska i stoi w miejscu. Jak wcisnę w tym czasie sprzęgło to odbija automatycznie, jak nic nie zrobię to odbija tak jak pisałem przy ok 4,5 tys obrotów
  14. Witam, przeleciałem forum i nie znalazłem podobnego problemu... tzn. raz przy dość ostrym ruszeniu zaciął mi się pedał gazu. Pierwsza myśl linka gdzieś ociera więc napuściłem olejem założyłem na nowo i nic jedynie co pedał przyjemniej chodzi... Zauważyłem, że pedał zacina się tylko przy RUSZANIU. Próbowałem ruszać z dwójki i to samo. Wciskam pedał gazu puszczam sprzęgło i pedał gazu sam wchodzi w podłogę a auto wkręca się na obroty. a przy ok 4,5tys obrotów odbija gdy już jadę nic takiego się nie dzieje. Jak ruszę naprawdę powoli czuć delikatne szarpnięcie i pedał gazu można normalnie wcisnąć bez zacinania... Może ktoś mi wyjaśnić co się dzieje? Bo bardzo to wkurzające
  15. Jeśli chodzi o Śląsk to w Tarnowskich Górach jest firma która obszywa bardzo profesjonalnie samochody skórą, warto zapytać o czy jest obszycia materiałem zaraz podeśle namiary tylko znajdę wizytówkę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.