Treść opublikowana przez Tytus
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://krakow.gddkia.gov.pl/wydarzenia/2010/948-utrudnienia-na-a4-remont-wezla-zakopianskiego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber co Ty nie pracujesz w piątki?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Również pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
eh, zaspany jeszcze byłem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
uff czyli wydawało mi się że się starzeję :> Wy też Ja ostatnio rozglądam się za A6 C5 1.9 z końca produkcji, wiem, że to niejedzie, ale po programie myśle że silnik da rade Choruje też na Honde Legend http://otomoto.pl/honda-legend-perfekcyjny-egzemplarz-1wl-C14106261.html ale to jeszcze nie ta pólka cenowa a tak w ogóle
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron dekielków Ci ostatnio nie zaje**i ? Kolega z pracy mieszka w bloku obok Ciebie, mówił, że ostatnio poszły dekielki z jego A4-ki, Gofla V jego brata i jakies A3-ki co tam niedaleko stała.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki Pablo za pomoc- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobrze że dodałes bo coś mi nie pasowało :polew: Cuber kiedy nowa fura? _________________________________________________ Kamil z konieczności poznałem ostatnio Twojego Tate- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie jestem pewien, ale jeżeli masz AC w opcji warsztatowej to jest chyba taka możliwość, że oddajesz do naprawy z własnego AC a później Twój ubezpieczyciel rozlicza się z tym od OC, jeżeli chcesz mogę zapytać kolegi, który siedzi w ubezp. komunikacyjnych.- [Małopolska] Widziany, widziana
TrueOgr na Bobrzyńskiego jak wracał do domu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie bede dolewal oliwy do ognia- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie Widzę że atmosfera jest gorąca po wyborach- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Krakusy To jakaś plaga z tym wandalizmem aut, dwa dni temu ktoś upierdolił mi lusterko od strony kierwcy, na szczeście obudowa jest cała (choć troche porysowana) ale wkład cały spekanu i jest do wymiany- [Małopolska] Widziany, widziana
Widziałem czarnego avanta w lusterku i właśnie się zastanawiłem kto to był... pozdrawiam- [Małopolska] Widziany, widziana
Robert w sklepie :> Chyba Cie bedę częściej odwiedzał, bo bicyklem jeżdże pod dworcem w płaszowie, wiec sklep mam po drodze do pracy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
żenisz się? :> Nic się nie chwaliłeś?- Bunia Wąskiego ....
Robert, dopełnieniem całości byłby czarny grill (tylko obwód, grafitowy środek pasuje do felg), chrom przy tym wyglądzie jest trochę jakby "z innej parafii" Wiem że kreciłeś nosem ale przemyśl to... _________________________________________________ fajne zdjecia- [Małopolska] Widziany, widziana
Tak- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oba dobre- [Małopolska] Widziany, widziana
Kr54321 na Saskiej, 9.00, , czy przypadkiem nie jesteś fanem cieżkiego grania?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
że kombi i czarne to wiadome ale czy B8 to już nie koniecznie A6 C6?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber, zdradzisz plany zakupowe?? - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!