Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tytus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tytus

  1. http://krakow.gddkia.gov.pl/wydarzenia/2010/948-utrudnienia-na-a4-remont-wezla-zakopianskiego
  2. Cuber co Ty nie pracujesz w piątki?
  3. Również pozdrawiam
  4. eh, zaspany jeszcze byłem
  5. uff czyli wydawało mi się że się starzeję :> Wy też Ja ostatnio rozglądam się za A6 C5 1.9 z końca produkcji, wiem, że to niejedzie, ale po programie myśle że silnik da rade Choruje też na Honde Legend http://otomoto.pl/honda-legend-perfekcyjny-egzemplarz-1wl-C14106261.html ale to jeszcze nie ta pólka cenowa a tak w ogóle
  6. Boseron dekielków Ci ostatnio nie zaje**i ? Kolega z pracy mieszka w bloku obok Ciebie, mówił, że ostatnio poszły dekielki z jego A4-ki, Gofla V jego brata i jakies A3-ki co tam niedaleko stała.
  7. Dzieki Pablo za pomoc
  8. dobrze że dodałes bo coś mi nie pasowało :polew: Cuber kiedy nowa fura? _________________________________________________ Kamil z konieczności poznałem ostatnio Twojego Tate
  9. Nie jestem pewien, ale jeżeli masz AC w opcji warsztatowej to jest chyba taka możliwość, że oddajesz do naprawy z własnego AC a później Twój ubezpieczyciel rozlicza się z tym od OC, jeżeli chcesz mogę zapytać kolegi, który siedzi w ubezp. komunikacyjnych.
  10. TrueOgr na Bobrzyńskiego jak wracał do domu
  11. nie bede dolewal oliwy do ognia
  12. Panowie Widzę że atmosfera jest gorąca po wyborach
  13. Krakusy To jakaś plaga z tym wandalizmem aut, dwa dni temu ktoś upierdolił mi lusterko od strony kierwcy, na szczeście obudowa jest cała (choć troche porysowana) ale wkład cały spekanu i jest do wymiany
  14. Widziałem czarnego avanta w lusterku i właśnie się zastanawiłem kto to był... pozdrawiam
  15. Robert w sklepie :> Chyba Cie bedę częściej odwiedzał, bo bicyklem jeżdże pod dworcem w płaszowie, wiec sklep mam po drodze do pracy
  16. żenisz się? :> Nic się nie chwaliłeś?
  17. Tytus odpowiedział(a) na Wąski temat w Audi A4/S4 B6
    Robert, dopełnieniem całości byłby czarny grill (tylko obwód, grafitowy środek pasuje do felg), chrom przy tym wyglądzie jest trochę jakby "z innej parafii" Wiem że kreciłeś nosem ale przemyśl to... _________________________________________________ fajne zdjecia
  18. Tak
  19. Kr54321 na Saskiej, 9.00, , czy przypadkiem nie jesteś fanem cieżkiego grania?
  20. że kombi i czarne to wiadome ale czy B8 to już nie koniecznie A6 C6?
  21. Cuber, zdradzisz plany zakupowe??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.