Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tytus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tytus

  1. teraz to się nawet boi myszki nie no, ja nie mam tak przejebane jak Grzesiek nie jest źle
  2. Dzień dobry wszystkim Dawno mnie nie było
  3. Dzień dobry Kamil furka świetna
  4. I co? zmieniasz na Pb
  5. , już ta pora i jeszcze nikogo nie ma
  6. Dobry wieczór Panowie Sokol szukasz 3-ki przed czy po lifcie? http://moto.allegro.pl/item644132168_bmw_330d_oryginalny_m_pakiet_duza_navi_full_opcja.html
  7. Dzisiaj na obwodnicy około 20, czarny avant b7, chyba RS4(brak oznaczeń), blachy KR 11xxxx
  8. i wzajemnie
  9. tu musisz być bardziej precyzyjna, UJ jest rozwalony po całym mieście
  10. też tak myśle, szkoda tylko że nikomu nie chce się poklepać trochę w klawiature
  11. ja mogę wpaść po basenie okolo 23, dajcie znać smsem czy mini spocik wypalił, bo już nie będe on-line
  12. Hmmm, no dopiero wieczorkiem... liczyłem na osoby które już wcześniej rozbierały taki panel. :gwizdanie:
  13. Jak w temacie... szukałem na forum i są tylko zgrubne opisy. Panel mam na stole w wykręconymi śrubkami torx... i co dalej, probuję podwarzać jakieś plastikowe zatrzaski ale nie wiem czy zabieram się z właściwe i nie chcę czegoś urwać.
  14. Dobry pomysł Sporo osób w okresie letnim wyjeżdża lub chce spędzić weekend z rodziną. Ja bym proponował jakiś wieczór w tygodniu.
  15. Panowie jak tam samopoczucie po weekendzie :>
  16. ale mnie dynia napierd****
  17. I co? było coś ciekawego? wlaśnie wróciłem z imprezy firmowej
  18. zielonych ?? wszystkich
  19. Cuber a gdzie tam jest parking?
  20. Na galerii krakowskiej, tylko płatny. Konsul usa jest na stolarskiej przy placy do wszystkich świetych, rzut beretem od rynku
  21. widzisz a Ja na Michelinach zrobiłem 60 tys km w Byłej B6 opona 17stka :gwizdanie: a ja dołożyłem 20 i jeszcze jarko troche pojeździ :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.