Treść opublikowana przez Tytus
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale ja potrzebuje ten telefon jako modem który mogę sterować komendami AT, nie wiem czy się da tak w ericssonie (przynajmniej ja nie umiem), jakby ktoś miał jakiego starego siemensa z serii x35 lub x45 podrzucice na spota, potrzebuje na kilka dni ano, baba mi wiecej luzu daje no przydało by się takie od BRD, teraz jak wracałem z basenu ścigałem się z Vectra II (chyba 2.0 16V), ledwo dałem rade (u mnie opony 225 i 3 osoby, gość sam), tylko gdyby nie to wesele
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja jestem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie ma ktoś na zbyciu działającego Siemensa C35 / M35 / S35 z ładowarka?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hej Adam kiedy mogę się przejechać Twoja furka?
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
Kamil a myślałeś nad pomalowaniem grilla na czarno? Nie masz chromu wokół szyb więc pasowałby. Jeszcze ciemna felga i
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chyba do tłoczka Masz oryginalny ??
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
za***ista fotka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wstawać !
-
[B6 AWX] Avant Tytus'a
dziękuje , szary i brzydki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
załatwić można na allegro. który lepszy? hmm to zależy do czego? 1BE średnio twarde 1BV bardzo twarde koszty wymiany, jeżeli nic się nie popierdo*i myśle że nie powinny przekroczyć 500zł (w tym ustawienie zbieżności)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
u mnie pół firmy wzięło urlop na odpoczynek po świętach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie jak tam żołądki po świętach? :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Wszystkiego najlepszego Robert i spełnienia marzeń, głównie tych motoryzacyjnych _________________________________________________ Z racji wyjazdu na świętach do mojego zadupia gdzie internet jeszcze nie dotarł już teraz z okazji świąt życzę wszystkim jajka smacznego, tyłeczka mokrego. smacznej babeczki, dwa litry wódeczki. Słodkiego baranka, imprezy do ranka. Pozdro :> ◊............(..(..( ◊.............\..)..)._..-.._ ◊............__)/.,','.......`. ◊..........,".....`......,--...`. ◊........,"...@.........'....`...\ ◊.......(Y.............(...........;''. ◊........`--.____,.....\..........,..; ◊........((_.,----'.,---'......_,'_,' ◊............(((_,-.(((______,-'
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie przesadzaj, jeszcze nie rozwiązaliśmy problemu, ale będziem szukać szkoda że jakoś na kawkę nie możemy się zgrać :>- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
trudniej mi się czyta- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no racja, ostatnio mało czytam- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszystkich Ja już od wczoraj śmigam na letnich, a WY ??- [B6 AWX] Problem z centralnym i akumulatorem
KiniaJpamiętaj tylko że logi to nie szklana kula, która wszystko Ci powie, to tylko narzędzie, które umożliwia Ci odczyt niektórych parametrów silnika, dlatego polecam wizytę u dobrego mechanika W tą niedziele prawdopodobnie pojawię się na spocie :> to pogadamy- [B6 AWX] Problem z centralnym i akumulatorem
Hej, To są błędy z modułu komfortu dotyczące problemów z domknięciem prawych tylnych drzwi. natomiast to że autko ma problemy z odpalaniem rano to na pewno nie jest związane z tymi błędami Tutaj musiała byś podjechać do jakiegoś ogarniętego mechanika, bo przyczyny tego mogą być różne poczynając od świec żarowych przez uszkodzony czujnik temperatury kończąc na wyrobionych gniazdach pompo-wtryskiwaczy. Jak będziesz na spocie możemy chwile pogadać nt.- [Małopolska] Widziany, widziana
kepasa na kobierzyńskiej wczoraj około 17,- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie, czy zestaw 312mm + nowe jarzma (stary zacisk) wejdzie felga 15" ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie Robert kiedy naprawią Ci drogę ??- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
działasz Robert - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!