Treść opublikowana przez Tytus
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mnie się nie mylą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na pewno może wpadnę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zerwała mi się linka i nie chce mi się naprawić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gdybym miał Q albo chociaż ręczny to bym przyjechał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I to na własne życzenie wszystkim
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
To 23 zrobimy następny a może w 2 dzień świąt po południu
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
No i znowu się nie załapie w Tbg będę dopiero 23 po południu
-
[ALL B6,B7] Wskaźnik temperatury oleju na FISie; taki jak w RS4
Nie podejdzie do B6 i wzwyż, tylko stare modele
-
lexus isF - półka RS4
W ostatnim odcinku Top Gear na BBC testowali tego Lexus'a; nie byli zadowoleni - ale oni mają specyficzne podejście to motoryzacji
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oj chłopcy jak Wy mnie jeszcze mało znacie , nie 6gb tylko 12
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
He Wąski dawne czasy Ci się przypomniały staruszku :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak mój pen :gwizdanie: Robert co Ty palisz? Oddałem Ci go jakieś 2 m-ce temu A jak moje radyjko?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzień dobry wszystkim- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zmień mechanika Zrób najlepiej porządne logi. W tryb awaryjny wchodzi nie tylko w przypadku uszkodzenia zaworu N75, mogą też być inne przyczyny, zatarte kierownice lub dziura w dolocie.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pewnie łapie Ci tryb awaryjny, zacznij od porządnego vagowania- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=499334312- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sokol jakie heble zakładasz do swojego paździocha?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ciekawe- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jeszcze się Sokol obrazi- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ładna, moze za jakis czas jestem ciekawe jakby wyglądała i jeździła taka czerwona B6-ka w Twoim wydaniu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sokol coś dla Ciebie http://otomoto.pl/audi-a4-faktura-vat-navi-tdi-alu16-C6884656.html- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A wy się dziwicie czemu nie chce zenona- [RS4 B7] Dzis odebrałem RS4
MTM dał rade - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!