Treść opublikowana przez Tytus
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wieczorem, jak wrócę do domu i znajdę numer do niego (dobrze że miałem backup książki na kompie), pieprzony telefon
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hej KERCZI, u Ciebie nie dam rady zrobić logów, do B7-ki trzeba mieć nowy interface
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ty zawsze, wpadaj Tylko gdzie Stacja Shell przy węźle Łagiewnickim o 21 http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=50.006139,19.945765&daddr=&hl=pl&geocode=&mra=dme&mrcr=0&mrsp=0&sz=15&sll=50.004981,19.94585&sspn=0.011612,0.03356&ie=UTF8&z=15 Kojarzysz? jutro :gwizdanie: Tak, jak chcesz możemy się spotkać o 20.30 przed Bruno- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ty zawsze, wpadaj Tylko gdzie Stacja Shell przy węźle Łagiewnickim o 21 http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=50.006139,19.945765&daddr=&hl=pl&geocode=&mra=dme&mrcr=0&mrsp=0&sz=15&sll=50.004981,19.94585&sspn=0.011612,0.03356&ie=UTF8&z=15 Kojarzysz?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ty zawsze, wpadaj- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemasz Tytus cos Cię dawno nie było A trochę czasu mało mam- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzień dobry Panowie- Auto servis u pana Łukasza
Również polecam, kilka razy korzystałem z jego usług i jestem bardzo zadowolony- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Marcin kiedy wreszcie zaprezentujesz swój nabytek- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry pomysł- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trochę lipa bo jest na rs232 a nie usb, mało który laptop ma teraz montowany port COM, poza tym nie ma wtyku OBD2 tylko kabel z pinami, ja bym sobie darował i kupił w viakenie "full" zestaw.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czyli na Białke 20 min stania na krzesełko- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a kolejki duże? ja byłem w Limanowej (http://www.lysagora.eu), stok nawet dobrze przygotowany, ale krótki, no i względnie mało ludzi- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
arson zmieniłeś furke ??- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszystkich Ja już po porannej kawce... ....ale mi się nic dzisiaj nie chce- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.joemonster.org/art/10561/Co_oznaczaja_literki_w_rozmiarach_biustonoszy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tutaj pewnie będą mówili że spotykają się rano u Wąskiego na kawie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema Krakusy , wczoraj wieczorkiem wróciłem do grodu Kraka, spóźnione ale Wszystkie Najlepszego w Nowym Roku _________________________________________________ widzę że Pablo zaszalał- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to u Ciebie może być jeszcze więcej czyli standard , trochę nudne te święta pod tym względem, ciągłe jedzenie i picie _________________________________________________ kurdę, muszę furkę umyć bo cała w soli po świątęcznych podróżach- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie Jak nastroje po świętach- Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
boniek, Ciebie też łeb boli :gwizdanie: Wczoraj rozmawiałem z nim, podobno macie przyjechać jego autem bo chciał małe vagovanko- Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Hejka, to jak zmieniamy parking czy zostaje kaufland?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witajcie Krakusy Wszystkie najlepszego na święta i Nowy Rok, lepszych dróg, mniej remontów i korków, dobrej wódki i dużo Pozdro z Tbg - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!