Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tytus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tytus

  1. Wieczorem, jak wrócę do domu i znajdę numer do niego (dobrze że miałem backup książki na kompie), pieprzony telefon
  2. Hej KERCZI, u Ciebie nie dam rady zrobić logów, do B7-ki trzeba mieć nowy interface
  3. Ty zawsze, wpadaj Tylko gdzie Stacja Shell przy węźle Łagiewnickim o 21 http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=50.006139,19.945765&daddr=&hl=pl&geocode=&mra=dme&mrcr=0&mrsp=0&sz=15&sll=50.004981,19.94585&sspn=0.011612,0.03356&ie=UTF8&z=15 Kojarzysz? jutro :gwizdanie: Tak, jak chcesz możemy się spotkać o 20.30 przed Bruno
  4. Ty zawsze, wpadaj Tylko gdzie Stacja Shell przy węźle Łagiewnickim o 21 http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=50.006139,19.945765&daddr=&hl=pl&geocode=&mra=dme&mrcr=0&mrsp=0&sz=15&sll=50.004981,19.94585&sspn=0.011612,0.03356&ie=UTF8&z=15 Kojarzysz?
  5. Siemasz Tytus cos Cię dawno nie było A trochę czasu mało mam
  6. dzień dobry Panowie
  7. Również polecam, kilka razy korzystałem z jego usług i jestem bardzo zadowolony
  8. Marcin kiedy wreszcie zaprezentujesz swój nabytek
  9. Trochę lipa bo jest na rs232 a nie usb, mało który laptop ma teraz montowany port COM, poza tym nie ma wtyku OBD2 tylko kabel z pinami, ja bym sobie darował i kupił w viakenie "full" zestaw.
  10. czyli na Białke 20 min stania na krzesełko
  11. a kolejki duże? ja byłem w Limanowej (http://www.lysagora.eu), stok nawet dobrze przygotowany, ale krótki, no i względnie mało ludzi
  12. arson zmieniłeś furke ??
  13. wszystkich Ja już po porannej kawce... ....ale mi się nic dzisiaj nie chce
  14. http://www.joemonster.org/art/10561/Co_oznaczaja_literki_w_rozmiarach_biustonoszy
  15. tutaj pewnie będą mówili że spotykają się rano u Wąskiego na kawie
  16. Siema Krakusy , wczoraj wieczorkiem wróciłem do grodu Kraka, spóźnione ale Wszystkie Najlepszego w Nowym Roku _________________________________________________ widzę że Pablo zaszalał
  17. to u Ciebie może być jeszcze więcej czyli standard , trochę nudne te święta pod tym względem, ciągłe jedzenie i picie _________________________________________________ kurdę, muszę furkę umyć bo cała w soli po świątęcznych podróżach
  18. Panowie Jak nastroje po świętach
  19. boniek, Ciebie też łeb boli :gwizdanie: Wczoraj rozmawiałem z nim, podobno macie przyjechać jego autem bo chciał małe vagovanko
  20. Hejka, to jak zmieniamy parking czy zostaje kaufland?
  21. Witajcie Krakusy Wszystkie najlepszego na święta i Nowy Rok, lepszych dróg, mniej remontów i korków, dobrej wódki i dużo Pozdro z Tbg

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.