Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tytus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tytus

  1. Robert popytaj w znajomych serwisach, może mają ori vaga, potrzebuje sprawdzić jedną rzecz....
  2. ...przedłużył się mi pobyt u przyszłych teściów w Limanowej, wróciłem dopiero o 21.
  3. wszystkich Panowie, pytanko: Znacie kogoś w Krakowie kto ma oryginalnego VAG-COM'a z interface'em ? P
  4. A mówią że bida na polskiej wsi
  5. Jarol jak skończysz upgrade pochwal się robotą Może jakieś fotostory
  6. boseron wrzuć na szybko jakieś fotki nowej
  7. Koleś miał jeszcze coś takiego: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_moja_byla_audica_b5-t49854.0.html;topicseen W sumie fajny tylko ten spray na masce
  8. Widzieliście tą A4-kę http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_moje_obecne_a4_19tdi_169km-t49856.0.html;all=
  9. dobrze nie tych co mają RT jak tam samochód i Piotruś
  10. no z nimi nie ma rozmowy Odkąd mieszkam w krk już 2 razy dostałem mandat od tych krawężników.
  11. Tak, "zdrutowałem" wtyczkę dosłownie
  12. Robercie, tylne klocki nawet nie wyciągnąłem z opakowania :gwizdanie: A te z czujnikami, hmmm, ciężko byłoby uszkodzić ten drucik bo jest osłonięty plastikiem A o co jesteś zły?
  13. mega13 na allegro są jakieś takie po 30 zł, podróbki Presidenta Georgia, takie coś: http://www.teltad.pl:81/product_info.php?cPath=111_114&products_id=945 Czytałem na cb-radio.pl że całkiem niezłe, jak na swoją cenę; na zapasową może być Wąski masz coś kiepskiego dostawcę klocków ;( Najpierw tylne do B5-tki z urwaną sprężyną, a teraz okazało że moje mają urwany bolec we wtyczce do czujnika i cały czas świeci mi się kontrolka zużycia klocków , na szczęście mały drucik załatwił sprawę.
  14. Dzień dobry wszystkim :>
  15. http://pl.youtube.com/watch?v=1GY-n3YpItE
  16. e tam, nie ma co robić niezdrową atmosferę, jeszcze Robert by się obraził i przestał załatwiać części
  17. Wąski chodziło mi że Ty wcześniej 2 minuty o tym napisałeś [o hamulcach kepasy]
  18. No właśnie, dochodzi jeszcze masa, auto Wąskiego jest sporo cięższe, kepasa ma 1.8T Pb
  19. Robert, będę miedzy 16-16.30 Co do testów to Robert ma dodatkowo inny zacisk, ale chyba kepasa ma nienacinane tarcze i zacisk od A6. Może się zgodzi potestować :> _________________________________________________ Heh, Wąski mnie uprzedził
  20. Gdzieś ostatnio czytałem na forum że tarcze nacinane w wersji standardowej dają tylko ładny wygląd. Dopiero w tarczach sportowych nacięcia poprawiają w jakiś tam sposób własności tarczy. Zaraz poszukam linku. _________________________________________________ http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t42339.0.html;msg470918;highlight=tarcze+nacinane#msg470918 Wyjaśnienie wydaje się być sensowne.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.