Treść opublikowana przez Tytus
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ciekawe co na to Twoja przyszła żona
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No nawet do Keith'a Flint'a jest podobny Kontynuując temat muzyczny - gra ktoś na czymś?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew: chyba wole DJ Tiesto
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cicho gówniarze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Eh Pablo, nigdy nie myślałem w tych kategoriach, ale.... w muzycznej konfrontacji z Tobą czuje się staro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dla amatorów klasyki rock'a polecam dziadków z Pink Floyd, znalazłem ten kawałek w wersji "live" http://www.youtube.com/watch?v=bGr6k1vi6Bc tylko fani "nowoczesnej" muzyki - nie bijcie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie dziwne, jest tylko klika centymetrów krótszy niż C5. Panowie, ktoś chciałby ELSA'e ? _________________________________________________ koło 12-13 lub dopiero w okolicach 16, czasem trudno mi się wyrwać z roboty, zależy od dnia.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Który kolega na spocie miał problem z zamkiem maski, nie kojarzę po nicku?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
2.0 TFSI czy wolnossący?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mogę się jutro przyłączyć ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kawa dobra, towarzystwo wyśmienite Te ramiona będziesz zakładał sam? Może bym się dołączył jutro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja jutro będę na pewno sorki
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Wczoraj widziałem fure themona na parkingu galerii krakowskiej, ale prowadziła [chyba] jego kobieta
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja raczej z rana zawitam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to mi się bardziej w kapciach opłaca podejść, mieszkam po drugiej stronie torów, na Przewozie A od której "urzędujesz"?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
też :> słyszałem że bardzo dobrą masz, chciałem zobaczyć jak zbierają wodę te aero, bo narazie zbierają pochwały
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Robercie, daj namiar do Twojej roboty, podjechałbym jutro, masz czas?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A na tych piórach to zimę przejeżdżę ?
-
[B5 AFN] Drgania podczas hamowania i jazdy podczas prędkości powyżej 120-130 km/h
Kolego suits miałem takie same objawy, to wina starych opon, moje miały chyba 5-6 sezonów, jeżeli masz zimówki to załóż i sprawdź czy dalej będziesz miał to samo. Wyważenie starych opon nie pomaga.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Możemy spróbować po spocie w niedziele
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ciekawe czy w Mc na matecznym zadziała
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Robert fajnych masz kolegów
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszystkim Spójrzcie na 3 fotkę http://allegro.pl/item438151459_blaupunkt_valencia_mp36.html#photo :polew: Trzeniu jak będziesz w okolicach US następnym razem wpadnij na kawkę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zagadaj do kolegi sokolnh, on coś kombinuje. Trzeniu czarne szybki widać nawet na zdjęciach http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_avant_tytusa-t32647.0.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, może zakup grupowy, ja też przymierzam się do wymiany klocków Trzeniu daj znać jak będziesz kupował