Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tytus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tytus

  1. ciekawe co na to Twoja przyszła żona
  2. No nawet do Keith'a Flint'a jest podobny Kontynuując temat muzyczny - gra ktoś na czymś?
  3. :polew: :polew: chyba wole DJ Tiesto
  4. Eh Pablo, nigdy nie myślałem w tych kategoriach, ale.... w muzycznej konfrontacji z Tobą czuje się staro
  5. Dla amatorów klasyki rock'a polecam dziadków z Pink Floyd, znalazłem ten kawałek w wersji "live" http://www.youtube.com/watch?v=bGr6k1vi6Bc tylko fani "nowoczesnej" muzyki - nie bijcie
  6. Nie dziwne, jest tylko klika centymetrów krótszy niż C5. Panowie, ktoś chciałby ELSA'e ? _________________________________________________ koło 12-13 lub dopiero w okolicach 16, czasem trudno mi się wyrwać z roboty, zależy od dnia.
  7. Który kolega na spocie miał problem z zamkiem maski, nie kojarzę po nicku?
  8. 2.0 TFSI czy wolnossący?
  9. Mogę się jutro przyłączyć ?
  10. Kawa dobra, towarzystwo wyśmienite Te ramiona będziesz zakładał sam? Może bym się dołączył jutro
  11. Ja jutro będę na pewno sorki
  12. Wczoraj widziałem fure themona na parkingu galerii krakowskiej, ale prowadziła [chyba] jego kobieta
  13. Ja raczej z rana zawitam
  14. to mi się bardziej w kapciach opłaca podejść, mieszkam po drugiej stronie torów, na Przewozie A od której "urzędujesz"?
  15. też :> słyszałem że bardzo dobrą masz, chciałem zobaczyć jak zbierają wodę te aero, bo narazie zbierają pochwały
  16. Robercie, daj namiar do Twojej roboty, podjechałbym jutro, masz czas?
  17. A na tych piórach to zimę przejeżdżę ?
  18. Kolego suits miałem takie same objawy, to wina starych opon, moje miały chyba 5-6 sezonów, jeżeli masz zimówki to załóż i sprawdź czy dalej będziesz miał to samo. Wyważenie starych opon nie pomaga.
  19. Możemy spróbować po spocie w niedziele
  20. Ciekawe czy w Mc na matecznym zadziała
  21. Robert fajnych masz kolegów
  22. wszystkim Spójrzcie na 3 fotkę http://allegro.pl/item438151459_blaupunkt_valencia_mp36.html#photo :polew: Trzeniu jak będziesz w okolicach US następnym razem wpadnij na kawkę
  23. Zagadaj do kolegi sokolnh, on coś kombinuje. Trzeniu czarne szybki widać nawet na zdjęciach http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_avant_tytusa-t32647.0.html
  24. Panowie, może zakup grupowy, ja też przymierzam się do wymiany klocków Trzeniu daj znać jak będziesz kupował

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.