Treść opublikowana przez Tytus
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No taki średni, wszystko zależy od tego jak jeździsz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja założyłem ATE, ogólnie ludzie chwalą ale Trzeniu mówi że mu ostro pylą , no ale jak się jeździ to się hamuje To chyba standard u Ciebie. Myślałem że może robisz jakąś rzeźbę jak Wąski - zacisk od A6 + tarcza 321mm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeniu robisz jakiś upgrade hamulców czy zakładasz seryjne tarcze i klocki?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No pewnie kostka mi nie styka, bo kontrolka powinna zgasnąć nawet jak tylko podłączysz nowe klocki, nie musisz ich zakładać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak, zmiana (tylko) klocków to całkiem prosta sprawa. Nie styka mi chyba kabel z któregoś z czujników. _________________________________________________ Po godzinach robimy z kumplem remont hamulców w B5-tce Gość wymienia wszystkie tarcze i klocki, przy okazji robi tylne łożyska i maluje zaciski i jarzma
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema Panowie , właśnie zmieniłem sobie klocki z przodu i ta pier**** kontrolka dalej świeci ... i znowu muszę zdejmować te koła
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no może trochę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to jezeli mial 1.1 a zakres wynosi -3 do 3, to chyba moze byc? Próba była robiona na wolnych obrotach, często gdy napinacz jest zużyty kąt sync pod obciążeniem mocno się rozjeżdża, ale do pełnej oceny ustawienia trzeba by było zrobić logi dynamiczne. Niby jest ok, ale powinno być 0.0. "Vorsprung is the pursuit of perfection" by Audi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A tak, to ja, miałeś źle ustawiony kąt synchronizacji, grupa 004 ostatnia kolumna, określa czy rozrząd jest poprawnie ustawiony, Ty na jałowym biegu miałem 1.1, dopuszczalne wartości są od -3 do 3, najlepiej mieć 0.0
-
[ALL B6] BRAKE!
Podłącz też VAG'a i zrób skan w poszukiwaniu błędów, zobaczymy co pokaże.
-
[ALL B6] BRAKE!
Poza "jakimś" problemem z hamulcami, czasem ten komunikat pojawia się jak jest słaby akumulator. Sprawdź dokładnie stan płynu hamulcowego a później akumulator. Zużycie klocków jest sygnalizowane inaczej - mniejszym, żółtym symbolem hamulca w górnej części FISa.
-
[ALL B6] BRAKE!
Czy to duży, czerwony symbol hamulca z napisem BRAKE/BREMSE na FIS'e?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobrze że tylko na tym się skończyło
-
[ALL B8] Jak jest z awaryjnością 2.0 TDI w nowych AUDI ?
Kamyk tu jest link: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=80094 ale tak jak pisał Flyer dotyczy on starszych silników 2.0TDI (BLB) na PD
-
[ALL] Opony zima 235/45/17
Kolega Trzeniu jeździł w tamtym roku w zimie na takim rozmiarze i ma Q, wyślij do niego PW.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber bierz takie: http://moto.allegro.pl/item451144031_kola_17_audi_a4_7_5x17_et_45_235_45_17_5x112.html IMO najładniejsza felga B7-ki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Robert jak tam moje klocki
-
[Małopolska] Widziany, widziana
ja byłem na wielickiej około 19, ale przecież ja nie jeżdżę szybko
-
[ALL B6] Wymiana sprężyn i amortyzatorów
No trudno powiedzieć, nie znam Twoich umiejętności Lepiej oddaj do mechanika, bo czasem są problemy z zapieczonymi zwrotnicami z przodu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Szkoda, że z opóźnieniem? Dłuższy support wymusza rynek, a M$ tylko kasa w głowie. Dobrze, bo Vista to kloc jakich mało.
-
[B5 AFN] Drgania podczas hamowania i jazdy podczas prędkości powyżej 120-130 km/h
Zacznij od sprawdzenia wyważenia kół i stanu opon.
-
[ALL B6] Wymiana sprężyn i amortyzatorów
Trzeba górne z przodu, z tyłu nie trzeba, później także musisz ustawić zbieżność.
-
Wytłumienie drzwi
Dołączę się do tematu :> Proszę podaj listę materiałów których użyłeś i może krótki opis. Oklejałeś same boczki drzwi czy też blachę? I może to głupie pytanie, ale dla mnie ważne , jaki masz zawias i felgi?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszystkich _________________________________________________ Robert, radyjko zamontowałeś?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chyba Ozzi ma 18"