-
[B6 AWX] Przetwornica xenon
Stokrotne dzieki! Jakos mi umknela...
-
[B6 AWX] Przetwornica xenon
Help Padla przetwornica w lampie od strony pasazera. W ASO krzykneli za nowa 1550 zl. Szukalem na allegro, ale takiej samej znalezc nie sposob... Ma ktos pomysl, gdzie moglbym znalezc cos takiego? Sorry za jakosc fotek (telefon).
-
[ALL B6] Jakie opony do felg 17" (wzór s-line) ?
No i pewnie skonczy sie na jakichs Dunlopkach 225. Chociaz koleiny mi chwilowo nie groza SP SPORT 01A, SP SPORT 2000E, SP SPORT 9090 czy SP SPORTMAXX TT ?? Roznica jest wyczuwalna? Warto dopalcic do wyzszego modelu?
-
[ALL B6] Jakie opony do felg 17" (wzór s-line) ?
To mi doradziles
-
[ALL B6] Jakie opony do felg 17" (wzór s-line) ?
Hmmm.... moze Toyo? http://sklepopon.pl/opona/toyo_px4_12649.html
-
[ALL B6] Jakie opony do felg 17" (wzór s-line) ?
No kilka typow mam. M.in. wsponiane Dunlopy, Pirelli albo GY. Bardziej zastanawia mnie jednak szerokosc. Zostac przy 225 czy posluchac rad Audi i kupic 235. Roznica w cenie jest.
-
[ALL B6] Jakie opony do felg 17" (wzór s-line) ?
Audi rekomenduje 235/45/17. Nie lepiej wiec w takie sie zaopatrzyc?? Stoje wlasnie przed takim dylamatem bo moje Eagle F1 225/45 sa na wykonczeniu. Czym je zastapic, hmm?
-
[ALL B6] 195 czy 205 na 15"?
Ok ok... nie zamierzam sie spierac, pewnie macie racje. Trudno, zalozylem juz 195 i nie bede zmienial. Chcialem UG7+ a roznica w cenie miedzy 195 a 205 byla nie do przyjecia.
-
[ALL B6] 195 czy 205 na 15"?
Bzdura. Na 205/60 bedzie wygladalo jeszcze smieszniej bo kolko bedzie mniejsze... A ten jeden centymetr szerokosci jest w zasadzie niezauwazalny.
-
[ALL B6] 195 czy 205 na 15"?
195 jest wystarczajaco wysoka - spokojnie zakladaj... 205/65 tez powinno byc ok - jest to jedna z opcji rekomendowanych przez Audi
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla ciemnogranatowego avanta B6 WE 035*** z dwururka z tylu i ladnymi felgami , ktorego mijam codziennie zaparkowanego na 17-stycznia w W-wie.
-
[ALL B6] 195 czy 205 na 15"?
No to od wczoraj UG7+ Duza zmiana z letnich GY Eagle F1 225/45/17... powiedzialbym, ze bardzoj komfortowo - cichutko, miekko, bardzo pewnie. Na szybkich lukacha, tez o dziwo bardzo dobrze trzymaja. Wizualnie mniej fajnie, ale jesienna i zimowa plucha to nie najlepszy czas na zadwanie szyku
-
[ALL B6] 195 czy 205 na 15"?
No to beda UG7+ dzieki!
-
[ALL B6] 195 czy 205 na 15"?
jeszcze jakies glosy odnosnie tych dwoch oponek?
-
[ALL B6] 195 czy 205 na 15"?
No to juz kurcze nie wiem.... wybieram miedzy: PIRELLI WINTER 210 SNOWSPORT 205/60/15 Goodyear UltraGrip 7+ 195/65/15 Pewnie na Goodyear'ach sie skonczy.
Akme
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta