Treść opublikowana przez Tytus
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wąski umiesz tak swoim Bobcatem http://www.youtube.com/watch?v=Af1LrciUnpc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.allegro.pl/item432089933_zasilacz_caution_12v.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To zaczynają wreszcie tą podwójna estakadę?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No nareszcie
-
[ALL] Punkty karne - ile macie ?
Wybierz się, film jest ciekawy
-
[ALL] Punkty karne - ile macie ?
Ja w tamtym roku zarobiłem 28 pkt Teraz mam już 0
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A na spocie byłeś ostatni raz jeszcze na zimówkach jak na dystanse czekałeś :gwizdanie:
-
Włącznik świateł, rozbiórka, naprawa podświetlenia
Może to po prostu zimne luty, o ile wiem diody mają długą żywotność i nie "przepalają się".
-
[B6 AWX] Dziwny dźwięk z silnika
Kolega z tematu do którego dałem Ci linka też wymienił turbinę i problemów z dziwnymi dźwiękami już nie ma Tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_wymiana_turbo_czyszczenie_kolektorow_i_egr_lista_czesci-t41436.0.html masz więcej nt wymiany turbiny. Powodzenia
-
[B6 AWX] Dziwny dźwięk z silnika
Ten sam co tu?: http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_niepokojacy_dzwiek-t17053.0.html
-
pick-up bez VAT - Nissan Navara kontra Mitsubishi L200
Navara miała problem z poduszkami powietrznymi, sterownik coś źle ustawiał moment wybuchu, ta wada została usunięta w ramach jakiejś akcji serwisowej Nissana i teraz ma chyba 4 gwiazdki.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema chłopaki, u mnie wyszło trochę mniej 136 KM i 324 Nm, od 2000-3000 moment jest płaski jak stół Wykres poniżej:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja może nie tak bardzo jak Sokol ale też
-
[B6 AWX] Jakie kupić felgi i opony zimowe?
no nie do końca, powiedzmy że za tą samą kwotę lepiej jest kupić 195'tki "lepsze/renomowanej" firmy niż chińskie 205'tki, a w ziemie jednak węższa (tutaj niewielka różnica) opona lepiej radzi sobie na śniegu czy błocie pośniegowym.
-
[B6 AWX] Jakie kupić felgi i opony zimowe?
Pewnie miałeś dobre felgi
-
[B6] Panowie, które 19''?
MTM Jest wersja 17" ??
-
[B5 AFN] Kierownica drży podczas szybkiej jazdy
Miałem to samo, wyważenie trochę pomogło ale drgania nie ustały, zamień się z kimś za koła lub załóż komplet zimówek i przejedz się. U mnie były stare opony. Wymiana opon pomogła. Jaką masz datę na oponie?
-
[B6 AWX] Jakie kupić felgi i opony zimowe?
Ja także polecam Ci 15", zimówka na 16" jest sporo droższa, a imho lepiej kupić lepsza oponę na 15 niż gorsza na 16. W zimie z trakcja nie ma żartów. Natomiast felgę alu czy stalowa to już Twoja decyzja. Felgę aluminiową będzie niszczyła sól z drogi i jest ciut droższa, ale jeżeli masz możliwość z raz w tygodniu przemyć felgi myjką ciśnieniowa to bierz alu.
-
[ALL B6] Manetki i moduł kierownicy
Witam Było już na forum http://www.a4-klub.pl/smf/b6_wymiana_modulu_kierownicy_pod_tempomat_kierownice_multifunkcyjna-t23501.0.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie ma tu takiego, ale jest za to Kapitan Bomba, też czasem lata do warszafki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kamil, jest jakaś lista na hamownie w sobote, kto o której ?
-
[B6 AVF] The dark side edition (LED) + FMIC juz pracuje
Furka świetna , car-audio mnie rozwaliło, osobiście zostawiłbym poprzednią felgę (RS4). Guardian nagraj trąbkę i wrzuć na youtube'a
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzisiaj pod Buma stała beemka, seria 3 kombi na takich felach, tylko z polerowanym rantem, glebe miała niezla.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber byłeś w v-techu ? Jak tam wykres
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale u niego wszystkie wyglądają jak płytki chodnikowe