Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tytus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tytus

  1. Robert czemu nie przyszedłeś na piłeczkę
  2. Cisza przed burza Spamerzy dopiero z piłki wrócili
  3. Auto dymi nawet podczas przygazowania na postoju. Rozumiem że należy zacząć od sprawdzenia rur od turbiny do intercoolera i dalej do kolektora. Coś jeszcze może być powodem takiego stanu silnika?
  4. A to ja też widzę Ale co może być tego przyczyną?
  5. Witam Kolega boseron poprosił mnie aby zrobić logi w jego aucie i wrzucić na forum. Auto jest mułowate, kopci dość mocno i często łapie tryb awaryjny. Niedawno w aucie był wymieniony zawór N75. Dynamiczne (grupa 011 logowana na 3 i 4 biegu) Statyczne BS Pomożecie koledzy? :>
  6. Wszystkiego najlepszego Trzeniu
  7. Graty Cuber, ale fioletowy był ładniejszy
  8. a ile kosztuje żaróweczka do oświetlenia tablicy rejestracyjnej, tam idzie chyba 5w5?
  9. spróbuj zadzwonić do gościa, przedstaw sprawę, może jeszcze uda Ci go sprzedać tamtemu...
  10. Tak sobie pomyślałem żeby zawitać do Was do Dębna, może Poziek przewiózł by mnie swoim 1.8T
  11. CNG :nabijasie: _________________________________________________ Zobaczymy co będzie po wymianie rozrządu i drobnych poprawkach, może wtedy zdecyduje się na virusa
  12. No to się zaczęło Pb vs. ON :kox:
  13. jego paździoch nie jeździ...... tak tak tylko twój traktor zapier.... :polew: traktorki tak mają :gwizdanie: a ja mam traktorka i nie zapier....
  14. a zdecydowanie a z chęcią, tylko czy mnie zaprosi na przejażdżkę :gwizdanie:
  15. Ale powiem Wam że po przejechaniu się eSą trochę mnie wzięło na zakup tego cuda
  16. Witam Kto tam dzisiaj chciał vagowanie wieczorem, niech się przypomni?
  17. hehe, widzę że sporo nowy furek będzie
  18. VAGa mam zawsze w aucie ale musiałbyś laptopa załatwić
  19. ciekawe czy te allegrowe też maja takie parametry, chyba się skusze
  20. sam też myślałem bo z tymi moim czarnymi szybkami to mało co widać do tyłu, muszę na spocie zobaczyć sobie jak to działa u Ciebie, jak szybko "łapie" przeszkode
  21. No to stary, na co czekasz, zajedziesz pod Energy 2000, wrzucisz wsteczny i wszystkie szprychy Twoje _________________________________________________ A tak w ogóle ciekawe jak to widać w tył na takiej kamerce
  22. Trzeniu sprawdź swoje RNS-E może da się podpiąć zewnętrzne źródło video, wtedy zamontował byś sobie w zderzaku i włączał wstecznym żeby Ci pokazywało co masz z tyłu. Fajny bajer
  23. Znalezione przez przypadek, ale dość ciekawe krótka wersja http://pl.youtube.com/watch?v=CNucY-ETR0Q&feature=related full wersja http://pl.youtube.com/watch?v=X5tPcNXgrCE&feature=related i znowy Audi góra
  24. Dżwięk,terkotanie wydobywa się z radia. Podłącze się do temu, też od jakiegoś czasu mam podobny efekt, rzadko ale zdarza się.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.