Treść opublikowana przez Tytus
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Robert czemu nie przyszedłeś na piłeczkę
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Cisza przed burza Spamerzy dopiero z piłki wrócili
-
[B5 AHU] Prośba o analizę logów - kopci, łapie tryb awaryjny
Auto dymi nawet podczas przygazowania na postoju. Rozumiem że należy zacząć od sprawdzenia rur od turbiny do intercoolera i dalej do kolektora. Coś jeszcze może być powodem takiego stanu silnika?
-
[B5 AHU] Prośba o analizę logów - kopci, łapie tryb awaryjny
A to ja też widzę Ale co może być tego przyczyną?
-
[B5 AHU] Prośba o analizę logów - kopci, łapie tryb awaryjny
Witam Kolega boseron poprosił mnie aby zrobić logi w jego aucie i wrzucić na forum. Auto jest mułowate, kopci dość mocno i często łapie tryb awaryjny. Niedawno w aucie był wymieniony zawór N75. Dynamiczne (grupa 011 logowana na 3 i 4 biegu) Statyczne BS Pomożecie koledzy? :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wszystkiego najlepszego Trzeniu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Graty Cuber, ale fioletowy był ładniejszy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ile kosztuje żaróweczka do oświetlenia tablicy rejestracyjnej, tam idzie chyba 5w5?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co się stało?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spróbuj zadzwonić do gościa, przedstaw sprawę, może jeszcze uda Ci go sprzedać tamtemu...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak sobie pomyślałem żeby zawitać do Was do Dębna, może Poziek przewiózł by mnie swoim 1.8T
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
CNG :nabijasie: _________________________________________________ Zobaczymy co będzie po wymianie rozrządu i drobnych poprawkach, może wtedy zdecyduje się na virusa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to się zaczęło Pb vs. ON :kox:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jego paździoch nie jeździ...... tak tak tylko twój traktor zapier.... :polew: traktorki tak mają :gwizdanie: a ja mam traktorka i nie zapier....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a zdecydowanie a z chęcią, tylko czy mnie zaprosi na przejażdżkę :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale powiem Wam że po przejechaniu się eSą trochę mnie wzięło na zakup tego cuda
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Kto tam dzisiaj chciał vagowanie wieczorem, niech się przypomni?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe, widzę że sporo nowy furek będzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
VAGa mam zawsze w aucie ale musiałbyś laptopa załatwić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ciekawe czy te allegrowe też maja takie parametry, chyba się skusze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sam też myślałem bo z tymi moim czarnymi szybkami to mało co widać do tyłu, muszę na spocie zobaczyć sobie jak to działa u Ciebie, jak szybko "łapie" przeszkode
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to stary, na co czekasz, zajedziesz pod Energy 2000, wrzucisz wsteczny i wszystkie szprychy Twoje _________________________________________________ A tak w ogóle ciekawe jak to widać w tył na takiej kamerce
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeniu sprawdź swoje RNS-E może da się podpiąć zewnętrzne źródło video, wtedy zamontował byś sobie w zderzaku i włączał wstecznym żeby Ci pokazywało co masz z tyłu. Fajny bajer
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Znalezione przez przypadek, ale dość ciekawe krótka wersja http://pl.youtube.com/watch?v=CNucY-ETR0Q&feature=related full wersja http://pl.youtube.com/watch?v=X5tPcNXgrCE&feature=related i znowy Audi góra
-
[B6 AVF] Dziwne dźwięki po wyłączeniu radia
Dżwięk,terkotanie wydobywa się z radia. Podłącze się do temu, też od jakiegoś czasu mam podobny efekt, rzadko ale zdarza się.