Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tytus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tytus

  1. {Komfortsystem} Steuergerät Codierung STG 46 (Komfortsystem) auswählen STG Codierung -> Funktion 07 Basiscodierung: 000000 +000001 - Alarmfunktion (speziell für Großbritanien) +000002 - Quittierung DWA-Blinken +000004 - SZV - selektive Zantralverrieleglung +000008 - DWA - Aktivierung der DWA +000016 - Heckentriegelung über 5 km/h gesperrt +000032 - Auto-Lock/Unlock (Verriegelung ab 15 km/h) +000064 - Komfortfunktion über Funk +000128 - Rechtslenker +000256 - Avant +000512 - Funk-Quittierung schliessen (Blinken) +001024 - Quittierung schliessen (DWA-Hupen) +002048 - Tür-/Fensterheberlogik +004096 - Thatcham-DWA (immer aktiv) +008192 - SAFE-Funktion deaktivieren (nur USA) +016384 - Seitenscheiben in Dämmglas Do wartości która masz dodaj 32 i wpisz nową wartość (inaczej mówiąc przestaw 6 bit z 0 na 1 )
  2. 9P1 też
  3. Nie było błędów w sekcji 17-tej No ale na pocieszenie masz auto-lock po przekroczeniu 15 km/h
  4. Bede, bede... tak po 17
  5. No właśnie, masz plug&play wiec instalacja praktycznie bez problemowa. Tylko auto strach zostawić kolo bloku
  6. No właśnie problem w tym że tam jest całkiem inna budowa radia. Według postów z AKP po zdjęciu pokrywy powinien być widoczny taki duży mikroprocesor bodajże Philipsa, ale w tamtych radiach tego nie ma...
  7. Podłącze się do tematu. Robert mam to czasem w Concercie II CD, podobny problem był w starych radiach, ale tam pomagało "wygrzewanie" proca. W nowych modelach nie wiem jak to poprawić, rozebrałem radio i nie ma tam takiego procesora.
  8. Cuber ma dobry przepis na boczek... i na koty
  9. kota.... dobra kończymy :th: ide na obiad
  10. Cuber, pewnie Tobie wspólnik pozwala.....
  11. Pany, piszta cuś bo nudą wieje.....
  12. halo, Panowie, nie spać, zwiedzać, ja już od 8 tutaj urzęduje a Wy gdzie?
  13. hmmm zobaczymy , jak komus dojda do domku to niech da info , zaraz napisze do Xandmar moze sie wyjasnic o i jak Podobno mialy isc do Ciebie :>
  14. To i ja dorzucę swoje trzy grosze. Odnośnie polecanych router'ow do Linksys - tak (to marka firmy Cisco) ale DLinka sobie odpuść. Może pojawić się jeszcze jeden problem, a mianowicie providerzy zabezpieczają się przed ewentualnym dzieleniem łącza w mieszkaniach poprzez ustawianie pola TTL (Time-To-Live) na wartość 1 w nagłówkach pakietów IP (protokółu który powszechnie każdy z nasz używa), routery są tak skonstruowane żeby dla każdego pakietu IP obniżać wartość TTL o jeden przy każdym przejściu przez router i odrzucać go jeżeli pakiet otrzymał wartość 0. Tak jest to przyjęte, aby zagubione pakiety IP nie krążyły po sieci w nieskończoność. Teraz jeżeli Twój provider zabezpieczył się ustawiając TTL na 1 Twój router zmniejszy tą wartość do 0 i nigdy nie przekaże tego pakietu do Twojego kompa. W praktyce będziesz mógł wysyłać dane ale nigdy ich nie odbierzesz. Rozwiązaniem jest wgranie na router odpowiedniego softu, który wyłączałby standardowe zachowanie router'a czyli obniżanie TTL'a, dlatego polecam Linksys'a do którego napisano sporo ciekawego softu.
  15. Chyba Ci się literka pomyliła :gwizdanie:
  16. Też dziękuje. No tak, przepraszam Cuber, ale Ci dwaj to sami przeginali...
  17. swietny pomysl, bedzie na kalendarz 2009 _________________________________________________ http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,5366003,Krakow_czeka_komunikacyjna_katastrofa.html
  18. No to lecimy z lista: 1) Cuber 2) Tytus 3) .....Trzeniu(?), TrueOgre(?), Sokol(?)
  19. Albumy tez da się (ale nie wiem jak :gwizdanie:) No ja niestety w htmlu i flashu Ci nie pomogę, ale poszukaj w necie, prawdopodobnie są całe engine'y do kupienia.
  20. Sokol spróbuj tutaj http://onexposure.net

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.