Treść opublikowana przez Tytus
-
[ALL B6] Zamykanie centralnego zamka >15km/h
{Komfortsystem} Steuergerät Codierung STG 46 (Komfortsystem) auswählen STG Codierung -> Funktion 07 Basiscodierung: 000000 +000001 - Alarmfunktion (speziell für Großbritanien) +000002 - Quittierung DWA-Blinken +000004 - SZV - selektive Zantralverrieleglung +000008 - DWA - Aktivierung der DWA +000016 - Heckentriegelung über 5 km/h gesperrt +000032 - Auto-Lock/Unlock (Verriegelung ab 15 km/h) +000064 - Komfortfunktion über Funk +000128 - Rechtslenker +000256 - Avant +000512 - Funk-Quittierung schliessen (Blinken) +001024 - Quittierung schliessen (DWA-Hupen) +002048 - Tür-/Fensterheberlogik +004096 - Thatcham-DWA (immer aktiv) +008192 - SAFE-Funktion deaktivieren (nur USA) +016384 - Seitenscheiben in Dämmglas Do wartości która masz dodaj 32 i wpisz nową wartość (inaczej mówiąc przestaw 6 bit z 0 na 1 )
-
[ALL B6] Kontrolka zapiecia pasow
9P1 też
-
[ALL B6] Kontrolka zapiecia pasow
Nie było błędów w sekcji 17-tej No ale na pocieszenie masz auto-lock po przekroczeniu 15 km/h
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bede, bede... tak po 17
-
[B6 AVF] Problem z Symphony
No właśnie, masz plug&play wiec instalacja praktycznie bez problemowa. Tylko auto strach zostawić kolo bloku
-
[B6 AVF] Problem z Symphony
No właśnie problem w tym że tam jest całkiem inna budowa radia. Według postów z AKP po zdjęciu pokrywy powinien być widoczny taki duży mikroprocesor bodajże Philipsa, ale w tamtych radiach tego nie ma...
-
[B6 AVF] Problem z Symphony
Podłącze się do tematu. Robert mam to czasem w Concercie II CD, podobny problem był w starych radiach, ale tam pomagało "wygrzewanie" proca. W nowych modelach nie wiem jak to poprawić, rozebrałem radio i nie ma tam takiego procesora.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:dance:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber ma dobry przepis na boczek... i na koty
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kota.... dobra kończymy :th: ide na obiad
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber, pewnie Tobie wspólnik pozwala.....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zeby bylo co....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pany, piszta cuś bo nudą wieje.....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
halo, Panowie, nie spać, zwiedzać, ja już od 8 tutaj urzęduje a Wy gdzie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmmm zobaczymy , jak komus dojda do domku to niech da info , zaraz napisze do Xandmar moze sie wyjasnic o i jak Podobno mialy isc do Ciebie :>
-
Jak podlaczyc internet?
To i ja dorzucę swoje trzy grosze. Odnośnie polecanych router'ow do Linksys - tak (to marka firmy Cisco) ale DLinka sobie odpuść. Może pojawić się jeszcze jeden problem, a mianowicie providerzy zabezpieczają się przed ewentualnym dzieleniem łącza w mieszkaniach poprzez ustawianie pola TTL (Time-To-Live) na wartość 1 w nagłówkach pakietów IP (protokółu który powszechnie każdy z nasz używa), routery są tak skonstruowane żeby dla każdego pakietu IP obniżać wartość TTL o jeden przy każdym przejściu przez router i odrzucać go jeżeli pakiet otrzymał wartość 0. Tak jest to przyjęte, aby zagubione pakiety IP nie krążyły po sieci w nieskończoność. Teraz jeżeli Twój provider zabezpieczył się ustawiając TTL na 1 Twój router zmniejszy tą wartość do 0 i nigdy nie przekaże tego pakietu do Twojego kompa. W praktyce będziesz mógł wysyłać dane ale nigdy ich nie odbierzesz. Rozwiązaniem jest wgranie na router odpowiedniego softu, który wyłączałby standardowe zachowanie router'a czyli obniżanie TTL'a, dlatego polecam Linksys'a do którego napisano sporo ciekawego softu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
...jak boczek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chyba Ci się literka pomyliła :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Też dziękuje. No tak, przepraszam Cuber, ale Ci dwaj to sami przeginali...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
swietny pomysl, bedzie na kalendarz 2009 _________________________________________________ http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,5366003,Krakow_czeka_komunikacyjna_katastrofa.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to lecimy z lista: 1) Cuber 2) Tytus 3) .....Trzeniu(?), TrueOgre(?), Sokol(?)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Albumy tez da się (ale nie wiem jak :gwizdanie:) No ja niestety w htmlu i flashu Ci nie pomogę, ale poszukaj w necie, prawdopodobnie są całe engine'y do kupienia.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sokol spróbuj tutaj http://onexposure.net
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja też chetny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
www.r8.audi.pl