Treść opublikowana przez Tytus
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nieładnie , z kontekstu można wnioskować że to nie do końca ktoś z Krk
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Robert jak coś to dzisiaj wyjeżdżam ale jutro po 14 jestem już w Krk.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zajrzyj Jarko tu: http://teltad.pl/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W sumie najważniejszymi parametrami jest długość anteny i jej zysk/wzmocnienie w dBi. Długość fali cb to około 2m i takie anteny powinny być używane, wszystkie krótsze muszą być "sztucznie" dostrajane. Z grubsza zasada jest prosta: im krótsza antena tym gorszy odbiór. W praktyce długa antena zbiera dużo syfu z drogi. Ale spokojnie możesz brać krótszą floride niż 1m Hustlera, jej konstrukcja nadrabia spokojnie jej "krótkość" Najlepiej pojeździj z kilkoma antenami i wybierz to co Ci najbardziej odpowiada. Oczywiście pomijam takie "parametry" jak długość kabla czy szerokość magnesu :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To i ja dorzucę swoje trzy grosze do tematu CB. Jarko może wybierzesz coś pośredniego np. http://www.teltad.pl/product_info.php?cPath=111_114&products_id=657 http://www.teltad.pl/product_info.php?cPath=111_114&products_id=723 http://www.teltad.pl/product_info.php?cPath=111_114&products_id=663 http://www.teltad.pl/product_info.php?cPath=111_114&products_id=604 Hustler to podobno lipa, ale te pozostałe są ok. Czytałem na cb-radio.pl że z najmniejszych anten Florida jest najlepsza - ma najlepszy stosunek zasięgu do długości.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Robert jak chcesz mogę Ci zakodować na spocie.
-
[B6 AVF] Dylemat S-line czy inna 18
Troche waskie 225 to std na 17"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Robert a coś się dzieje z autem?
-
[B6 AVF] Dylemat S-line czy inna 18
Co zakupiłes?
-
[ALL] Konsekwencje zalania benzyny do TDI PD
Tak, bo to jest produkcja Bosch'a aż dziw bierze że Niemcy tak długo ją produkowali
-
[B6 AVF] Dylemat S-line czy inna 18
Robert, jak dla mnie s-line :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to może wpadnę do was na spota zobaczyć ten sprzęcior, daje rade czy raczej gra jak te wszystkie transmitery?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, znacie może kogoś z Krk lub okolic kto kupił takie cudo http://emide.pl/xcl/ ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Robert to w tle to Twój przybytek ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chciałbym Was dwóch zobaczyć na skuterach albo rowerach jak do pracy naginacie :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://wiadomosci.onet.pl/1758870,450,item.html Wyobraźcie sobie co by było w Krk gdyby grunwaldzki albo dębnicki zamknęli
-
[ALL B6] Siedemnastocalowe dylematy do avanta
Konieczne nie jest Jak wszystko ma swoje wady i zalety: + znacznie lepiej wygląda + dużo lepiej się prowadzi - komfort na dziurach duży gorszy, trzeba zwolnić - bardziej musisz uważać na krawężniki podczas parkowanie Ten fragment drogi możesz zawsze zwolnić o te 20 km/h, a przyjemność prowadzenia twardszego/niższego auta w zakrętach jest znacznie większa Zależy od tego co kto lubi i na ile jest w stanie pójść na kompromis - taki to już los na naszych polskich drogach.
-
[ALL] Odpryski lakiery / kamienie, piasek itp.
AndyN a ile dałeś za ten zestawik?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To jeszcze nic, gdybyś wiedział jakie tu czasem głupoty wymyślają....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Też nie Moja firma ma dziwne policy
-
[ALL B6] Siedemnastocalowe dylematy do avanta
Diego skoro mieszkasz w Luxembourgu i do Krakowa przyjeżdżasz od czasu do czasu to nie masz się co bać obniżać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ja nie mogę oglądać stuff'u z joemonster bo jakiś filtr załadowali
-
[ALL B6] Siedemnastocalowe dylematy do avanta
Mnie najbardziej podobają się OZ Canyon, ale auto na 17" bez obniżenia może trochę dziwnie wyglądać. Życzę sukcesów z zawieszeniem :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Robert jak dla mnie stare buty lepiej wyglądają. Może wybierz coś z ori Audi, ogólnie na avancie lepiej leżą felgi z "grubymi" ramionami niż "szprychowe" no ale to kwestia gustu. TrueOgre ma bardzo podobne, tylko 17", wydaje mi się że takie fele lepiej leża na sedanie.
-
[B6 AWX] Avant Tytus'a
Dzieki Robert, to także i Twoja zasługa , gdyby nie zwrotnice to pewnie i tydzień by stało na kołkach.