Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tytus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tytus

  1. mam zamiar, kilku osobom pomagałem już przy kupnie auta, niektóre naprawy blacharskie można zobaczyć "na oko" ale miernik to całkiem dobra inwestycja. I znowu znajomy poprosił mnie o pomoc w szukaniu auta, powiedziałem mu że jak mi się dołoży do miernika to bede z nim jezdzil
  2. Waski jaki Ty masz ten miernik lakieru? Mierzy Ci też blachy aluminiowe? Właśnie zastanawiam się nad kupnem...
  3. Chyba nie do końca http://www.a4-klub.pl/smf/glosniki_na_lewych_drzwiach_raz_graja_a_raz_nie-t3991.0.html;msg53481#msg53481
  4. o które zdjęci ci chodzi?
  5. A dziękuje, znacznie lepiej, szybka reakcja medyczna zapobiegła pogorszeniu sprawy. No germanki nie należą do najpiękniejszych są najbrzydsze zaraz po angielkach
  6. Hehe, moja też W krk znajomi Cuber'a mają za około 200zł www.motul.krakow.pl
  7. To może być przyczyną, niedawno gdzieś na forum czytałem post kolegi który pisał o problemach ze stykami w drzwiach od kierowcy i nie tylko chodziło o modul controlny ale np. też głośniki przerywały itp. Jak znajdę ten post to wrzucę linka
  8. nie robiliśmy fotek bo padało i przenieśliśmy się na parking pod dachem, a później to już chyba zapomnieliśmy; chwilę w środę na piłce patrzyliśmy ale było trochę nierówno; ale dobrze że odświeżyłeś temat, zrobimy na najbliższym spocie
  9. to moi znajomi nie chwaląc sie tak wiem, obgadaliśmy Cię przy okazji
  10. http://www.motul.krakow.pl/ Motul specific 505.01 kosztował 200zł, kupowałem w lutym ostatnio
  11. Też myśleliśmy z kumplem w pracy "co kupić", S4 w budzie b6 lub b7 wydaje się całkiem rozsądne, silnik 4.2 wolnossący, brak turbiny, brak bezpośrednich wtrysków (nie jest tak czuły na jakość paliwa) ..... tylko to spalanie może zapytać by alvaro o cenę, jeżeli byłaby atrakcyjna to ja też byłbym chętny.
  12. Po wyjęciu kluczyka ze stacyjki też powinny się otworzyć.
  13. No, dotarłem do pracy Ciężko było na hamulec naciskać ale dałem rade :gwizdanie: Panowie piłka nożna to sport kontakowy i kontuzje się zdarzają, a ubezpieczyć się zawsze warto
  14. Właśnie wróciłem z medicoveru, noga nieciekawie, krwiak spory, dostałem opatrunek, zastrzyk, jakaś maść i tabletki (c**j wie na co). Na dzisiaj lód... i czekać
  15. Tytus odpowiedział(a) na Wąski temat w Audi A4/S4 B6
    Waski dawaj ksenona do lampki w środku
  16. To chyba raczej chodziło mi o drzwi, jeżeli chodzi o wskaźnik paliwa to może być coś z licznikiem, może któryś pin się poluzował. Rzuć temat na dział elektryczny, może ktoś rzuci sensowną radą. Jakby co licznik się łatwo rozbiera
  17. z jakim modułem? a od kiedy Ci to nie działa?
  18. no wszystko zależy od tego czy nie zapiekły Ci się śruby w zwrotnicy a nie zrozumiałeś mnie, ten który polecił mi waski jest w porządku
  19. Robert, Ty robisz sobie jaja, bo już sam nie wiem
  20. Tak, ja zmieniałem, na pewno trzeba odkręcić wahacze od zwrotnicy, wtedy wyjmujesz całość: sprężynę z amortyzatorem i dwoma wahaczami. Jak od nowości nic nie miałeś robione to możesz mieć ten sam przypadek co ja, śruby zapiekły się w obu zwrotnicach. Panowie mechanicy nie widzieli innego sposobu jak rozje.banie zwrotnic, czyli koszt +800 zł, no i do tego uszkodzone wahacze górne. Po wymianie miałem niezłego finansowego kaca, koszt to nieco ponad 3 tyś, ale mam z przodu nowe zawieszenie Jak chcesz dobrego mechanika to mogę podrzucić Ci numer, btw polecił mi go waskipl Robocizna, jeżeli nie bedzie problemów to około 300-400zł pamietaj też o ustawieniu zbieżności zawieszenia.
  21. Waski to jedz na stacje, jesteś mechanikiem i takich rzeczy nie wiesz, że trzeba zatankować
  22. ale popływać na kryspinów zawsze możemy się przejechać :> na pewno bedzie pusto
  23. :nabijasie: nawet nie, ale ileż można to samo....
  24. dobry film , zwłaszcza autka ja niestety napierdalam moja magisterke, dobrze że już kończe bo mi się rzygać chce

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.