Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tytus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tytus

  1. :polew: :polew: :polew: ej Panowie coś nie tak z tą klima bo dzisiaj rano moja kobita mówi mi że śmiałem się nawet przez sen 2x koło 4 nad ranem budziła się bo byłem za głośno
  2. Ok, dzięki Cuber :th:
  3. kurde, pewnie poprzedni właściciel zostawił, ja tylko pale z reszta widziałeś dzisiaj
  4. Panowie gdzie w Kraku dobrze serwisują klime?? Byłem na "odgrzybianiu" na wadowickiej to mi psiknał pianki ze stacji benzynowej i po 3 dniach znowu śmierdzi szpitalem
  5. Co to za kraj z literka "L" ? Raczej nie Litwa oni maja "LT"
  6. Panowie dzisiaj na Dietla spotkałem R8
  7. Łapie Ci chyba tryb awaryjny, pewnie coś masz z ciśnieniem doładowania, na początek zrób logi.
  8. Panowie ja też chętnie na sesje bym się zalapał Cuber może źle przykręcili tylny amor. Ja tak miałem po wymianie w quattro-service, reklamacja pomogła. Mogą to być też takie gumy (wyrobione) które trzymają tylny stabilizator.
  9. Diego, może to bylem Ja , rejestracja RT ..........
  10. Waski kiera świetna :th: właśnie... działa sterowanie radiem?
  11. Górny czy dolny, jak ja byłem u mechanika to zapomniał dokrecić dolnego lewego wahacza i łączników stabilizatora.
  12. Panowie a może tak samemu. Nawet do dużego przeglądu (co 30tyś km) przy którym wymienia się wszystkie filtry nie trzeba wielkich umiejętności. Problem może być tylko z olejem bo do jego wymiany przydałby się kanał - może sokol urzyczy :gwizdanie:, ale przynjamniej macie pewność że wszystko zostało dobrze zrobione i satysfakcje. Faktem jest też że chociąż serwis jest dobry to przez jednego mechanika może stracić opinie.
  13. Sokol jestem chetny
  14. ale który ?? myślałem jechać do sokola
  15. podrzuć jak wrócisz do domu
  16. Kamil jak się nazywał ten soft to robienia filmów co Trzeniowi zgrywałeś?
  17. U mnie dodatkowo takie "puk" słychać jak szybko wchodzę w zakręt? tylko że z lewej strony. Jak byłem u mechanika to odkręcił górny prawy wahacz, popatrzył, powiedział że jest ok, przykręcił z powrotem i był spokój przez dwa tygodnie, a teraz znowu stuka. Zastanawiam się czy może wyrabiać się ten otwór w zwrotnicy do którego wchodzą końcówki wahaczy?
  18. Zakładaj Cuber, na czarnym wyglądają świetnie
  19. Siema Panowie. Niestety dzisiaj nie będzie mnie na spocie - rezyduje w Tarnobrzegu. Robert jakbyś chciał vagowanie daj znać to ustawimy się na tygodniu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.