Treść opublikowana przez Tytus
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
JA a sprawdzałeś sobie wahacze Rafal sorry ale az tak dobry nie jestem zeby vagiem sprawdzac stan wahaczy a kto powiedział że vagiem pytałem czy "sprawdzales sobie wahacze" a na vagowanie sam bym sie chcial wybrac do Ojca Darka zeby nie mowil że go dzieci ucze robic
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
JA a sprawdzałeś sobie wahacze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Po zmianie twardo, lepiej prowadzi się zakrętach, na dołkach nic nie słychać (dopiero teraz słyszę różnice), generalnie wole twarde zawieszenia. Mam dla Ciebie 2 łożyska i półoś. Artur był zdziwiony że koleś który przyjechał beemka przywiózł im zwrotnice a podobno byli u niego i mówił że nie ma Bez zwrotnic za wsio: 2,7k + 2x zbieżność (ale to inny temat) + mała reklamacja (czyli nerwy i paliwo)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a cieszę się
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hejka Panowie, właśnie wróciłem do domu po odebraniu samochodu, wreszcie wszystko skończone i mam nadzieje że sie już nic nie spierd..... Koszt operacji.... za duży jak na moje chęci wkładania w ten samochód... + mały nieprzyjemny bonus Dzięki Robert za zwrotnice, gdyby nie Ty to auto pewnie by jeszcze cały tydzień stało na klockach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spoko, jeżeli zwrotnic jutro nie będzie to pewnie wt-sr dopiero skończą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wahacze są, pełny zestaw lemfordera + łączniki stabilizatorów i końcówki drążków (te też były wyjeb....) Czekam jeszcze na zwrotnice, jutro mają być ale Artur nie jest pewny czy są takie same (do B6 idą aluminiowe i wyglądają trochę inaczej niż w B5). Tych numerow nie jestem pewien, tam końcówka nr była chyba 241 (lewa) i 242 (prawa), jak masz możliwość popytaj znajomych czy mają może takie. Najlepsze jest to że auto stoi im przed garażem i nie mogą drugim - już zrobionym z kanału wyjechać
-
[ALL B6] Wymiana sprężyn i amortyzatorów
jeszcze nie, zdecydowałem się oddać do mechanika, dalszy ciąg możesz przeczytaj tu: http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_krakowskieniedziela_1800_galeria_kazimierzparking_dach_info_1_post-t23938.0.html;msg373000#msg373000 + pare postów dalej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No drugą zwrotnice grzali jakimś palnikiem i też nie poszło. Jakbyś miał jakieś namiary na te części to daj znać. Tak czy siak kosztowna impreza Robert czemu auto sprzedajesz? Znudziła Ci sie A4-ka? Na co zmieniasz?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No raczej też mam takie odczucie, z rozmowy z nimi zrozumiałem że oni ta zwrotnice "celowo" uszkodzili bo już nie było innego wyjścia. Chłopaki cały dzień męczyli się żeby odkręcić (tylko) górne wahacze z obu stron, co przypuszczam że normalnie zajmuje to do 3h
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie, w quattro-service. 8E0 407 253 / 254 (ale nie jestem pewien) myślisz że Ci z quattro-service coś przekombinowali na AKP maja dobra opinie, w sumie to nie wiem gdzie poprzedni właściciel wymieniał te amortyzatory
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie, tylko ktoś wcześniej wymieniał amortyzatory i odkręcał wahacze od zwrotnicy. Potem tak je przykręcił że śruby są zapieczone (nie dał smaru na nie przed przykręceniem i ładował chyba kluczem pneumatycznym), do tego aluminium się z czasem utleniło i nie idzie wyjąc śruby ze zwrotnicy. Jedna zwrotnica pękła przy próbie wyjęcia a druga rozgrzali i chyba się uszkodziła (już mnie wtedy nie było, tylko gość dzwonił). W ogóle mechanik mówił że ktoś tam namieszał przy tej wymianie amorów. Swoją drogą wahacze górne już i tak były padnięte a dla dolnych był to początek końca (oryginalne - 150 tyś na polskich drogach od nowości).
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Eh, Panowie, ciąg dalszy mojej zabawy z zawiasem s-line jest taki że druga zwrotnica (prawa) też poszła czyli komplet do wymiany. Do tego górne wahacze (wszystkie) i któryś tam dolny ale zdecydowałem się wymienić komplet. Coś mi sie wydaje że to nie koniec, tylnego zawieszenia jeszcze nie ruszyli. Po prostu załamka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hej Panowie, ma ktoś załatwić zwrotnicę lewa do B6-tki, sprawa pilna, przy wymianie zawieszenia okazało sie że są do wymiany także wahacze, poszła tęż zwrotnica, w ASO wołają 940zł
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Właśnie oddałem autko do wymiany zawieszenia (1BV), odbieram po południu, mam nadzieje że zmiany będą na plus :dance:
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Spokojnie , powoli sie wszystkiego dowiesz Najgorzej jak cię wciągnie.... :gwizdanie: .. wtedy już nie puści W Tarnowie spoty mają dość rzadko i nieregularnie, chyba wychodzi im jakoś raz na m-c. Jak masz ochotę to przyjedź do Krakowa, spoty są co niedzielę o 18 na dachu Galerii Kazimierz. Jak jest ładna pogoda to ludzie chętniej przyjeżdżają, zazwyczaj jest około 10 aut, bywa że nawet 20. http://www.a4-klub.pl/smf/galeria_zdjec_z_spotow_i_imprez_krakowskich-t28986.0.html
-
[B6 AWX] Mój czarny sedan
Piękna A4-ka, gratuluje , widzę że zmiany idą w dobrym kierunku, też właśnie myślałem o wydechu z 1.8T i zderzakach s-line
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
No pewnie że super, a jak masz zawieszenie 1BE lub 1BV - czyli obniżone fabrycznie i utwardzone to jeszcze lepiej. Ja właśnie zmieniam w środe, już doczekać się nie mogę :dance: :thumbup: _________________________________________________ Muszę się kiedyś wybrać na spota, szkoda że macie tak nieregularnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no i co ...... :gwizdanie: no w sumie nic wyjątkowego :gwizdanie: każdy z nas przecież takim wypasem jezdzi
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
mtytus - nie ucz ojca dzieci robic a węża albo sapera też umiesz wgrać na FISa, :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://youtube.com/watch?v=bGD8MCqSFIQ
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
wziąc kase każdy potrafi, pytam o jezyk....
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
amrys - wpadnij na spota to ustawimy - pod warukiem ze nie bedzie to jednorazowa wizyta bo w takich przypadkach usluga jest platna A Ty DarQ potrafisz takie cuda robić
-
[ALL B6] Odczyt mp3 - radio concert
Właśnie przejrzałem ebay.co.uk, takie zabawki są tam po 35 funtów (z przesyłką prosto z Chin ) To 3 razy taniej niż na naszym podwórku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Robert, to co to było że Ci tak oczko podbiło w Twoim rubinku?