Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tytus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tytus

  1. JA a sprawdzałeś sobie wahacze Rafal sorry ale az tak dobry nie jestem zeby vagiem sprawdzac stan wahaczy a kto powiedział że vagiem pytałem czy "sprawdzales sobie wahacze" a na vagowanie sam bym sie chcial wybrac do Ojca Darka zeby nie mowil że go dzieci ucze robic
  2. JA a sprawdzałeś sobie wahacze
  3. Po zmianie twardo, lepiej prowadzi się zakrętach, na dołkach nic nie słychać (dopiero teraz słyszę różnice), generalnie wole twarde zawieszenia. Mam dla Ciebie 2 łożyska i półoś. Artur był zdziwiony że koleś który przyjechał beemka przywiózł im zwrotnice a podobno byli u niego i mówił że nie ma Bez zwrotnic za wsio: 2,7k + 2x zbieżność (ale to inny temat) + mała reklamacja (czyli nerwy i paliwo)
  4. Hejka Panowie, właśnie wróciłem do domu po odebraniu samochodu, wreszcie wszystko skończone i mam nadzieje że sie już nic nie spierd..... Koszt operacji.... za duży jak na moje chęci wkładania w ten samochód... + mały nieprzyjemny bonus Dzięki Robert za zwrotnice, gdyby nie Ty to auto pewnie by jeszcze cały tydzień stało na klockach
  5. spoko, jeżeli zwrotnic jutro nie będzie to pewnie wt-sr dopiero skończą
  6. Wahacze są, pełny zestaw lemfordera + łączniki stabilizatorów i końcówki drążków (te też były wyjeb....) Czekam jeszcze na zwrotnice, jutro mają być ale Artur nie jest pewny czy są takie same (do B6 idą aluminiowe i wyglądają trochę inaczej niż w B5). Tych numerow nie jestem pewien, tam końcówka nr była chyba 241 (lewa) i 242 (prawa), jak masz możliwość popytaj znajomych czy mają może takie. Najlepsze jest to że auto stoi im przed garażem i nie mogą drugim - już zrobionym z kanału wyjechać
  7. jeszcze nie, zdecydowałem się oddać do mechanika, dalszy ciąg możesz przeczytaj tu: http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_krakowskieniedziela_1800_galeria_kazimierzparking_dach_info_1_post-t23938.0.html;msg373000#msg373000 + pare postów dalej
  8. No drugą zwrotnice grzali jakimś palnikiem i też nie poszło. Jakbyś miał jakieś namiary na te części to daj znać. Tak czy siak kosztowna impreza Robert czemu auto sprzedajesz? Znudziła Ci sie A4-ka? Na co zmieniasz?
  9. No raczej też mam takie odczucie, z rozmowy z nimi zrozumiałem że oni ta zwrotnice "celowo" uszkodzili bo już nie było innego wyjścia. Chłopaki cały dzień męczyli się żeby odkręcić (tylko) górne wahacze z obu stron, co przypuszczam że normalnie zajmuje to do 3h
  10. Nie, w quattro-service. 8E0 407 253 / 254 (ale nie jestem pewien) myślisz że Ci z quattro-service coś przekombinowali na AKP maja dobra opinie, w sumie to nie wiem gdzie poprzedni właściciel wymieniał te amortyzatory
  11. Nie, tylko ktoś wcześniej wymieniał amortyzatory i odkręcał wahacze od zwrotnicy. Potem tak je przykręcił że śruby są zapieczone (nie dał smaru na nie przed przykręceniem i ładował chyba kluczem pneumatycznym), do tego aluminium się z czasem utleniło i nie idzie wyjąc śruby ze zwrotnicy. Jedna zwrotnica pękła przy próbie wyjęcia a druga rozgrzali i chyba się uszkodziła (już mnie wtedy nie było, tylko gość dzwonił). W ogóle mechanik mówił że ktoś tam namieszał przy tej wymianie amorów. Swoją drogą wahacze górne już i tak były padnięte a dla dolnych był to początek końca (oryginalne - 150 tyś na polskich drogach od nowości).
  12. Eh, Panowie, ciąg dalszy mojej zabawy z zawiasem s-line jest taki że druga zwrotnica (prawa) też poszła czyli komplet do wymiany. Do tego górne wahacze (wszystkie) i któryś tam dolny ale zdecydowałem się wymienić komplet. Coś mi sie wydaje że to nie koniec, tylnego zawieszenia jeszcze nie ruszyli. Po prostu załamka
  13. Hej Panowie, ma ktoś załatwić zwrotnicę lewa do B6-tki, sprawa pilna, przy wymianie zawieszenia okazało sie że są do wymiany także wahacze, poszła tęż zwrotnica, w ASO wołają 940zł
  14. Właśnie oddałem autko do wymiany zawieszenia (1BV), odbieram po południu, mam nadzieje że zmiany będą na plus :dance:
  15. Spokojnie , powoli sie wszystkiego dowiesz Najgorzej jak cię wciągnie.... :gwizdanie: .. wtedy już nie puści W Tarnowie spoty mają dość rzadko i nieregularnie, chyba wychodzi im jakoś raz na m-c. Jak masz ochotę to przyjedź do Krakowa, spoty są co niedzielę o 18 na dachu Galerii Kazimierz. Jak jest ładna pogoda to ludzie chętniej przyjeżdżają, zazwyczaj jest około 10 aut, bywa że nawet 20. http://www.a4-klub.pl/smf/galeria_zdjec_z_spotow_i_imprez_krakowskich-t28986.0.html
  16. Piękna A4-ka, gratuluje , widzę że zmiany idą w dobrym kierunku, też właśnie myślałem o wydechu z 1.8T i zderzakach s-line
  17. No pewnie że super, a jak masz zawieszenie 1BE lub 1BV - czyli obniżone fabrycznie i utwardzone to jeszcze lepiej. Ja właśnie zmieniam w środe, już doczekać się nie mogę :dance: :thumbup: _________________________________________________ Muszę się kiedyś wybrać na spota, szkoda że macie tak nieregularnie
  18. no i co ...... :gwizdanie: no w sumie nic wyjątkowego :gwizdanie: każdy z nas przecież takim wypasem jezdzi
  19. mtytus - nie ucz ojca dzieci robic a węża albo sapera też umiesz wgrać na FISa, :polew:
  20. http://youtube.com/watch?v=bGD8MCqSFIQ
  21. wziąc kase każdy potrafi, pytam o jezyk....
  22. amrys - wpadnij na spota to ustawimy - pod warukiem ze nie bedzie to jednorazowa wizyta bo w takich przypadkach usluga jest platna A Ty DarQ potrafisz takie cuda robić
  23. Właśnie przejrzałem ebay.co.uk, takie zabawki są tam po 35 funtów (z przesyłką prosto z Chin ) To 3 razy taniej niż na naszym podwórku
  24. Robert, to co to było że Ci tak oczko podbiło w Twoim rubinku?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.