Treść opublikowana przez Tytus
-
[B6 AWX] Jak wyjąć intercooler ?
A jak sobie radzisz z osłona pod silnikiem - z jej zdjęciem/odkręceniem bez kanału, masz zdjętą na stałe ?
-
[B6 AWX] Jak wyjąć intercooler ?
fajno, dzieki, a napisz jeszcze czy da rade bez kanału ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew:
-
[B6 AWX] Jak wyjąć intercooler ?
Dzieki Poziek :th: Czyli na pierwszy raz jakas godzina :gwizdanie: A przeciwmgielne wyjmujesz? Rozumiem że wtedy masz otwarty dostęp do IC
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A odnośnie rameczek.... Można jeszcze takowe zdobyć, Cuber, jako że VIP jesteś , wiesz coś więcej bo tematy w gadżetach są pozamykane? Może ktoś ma jakieś zapasy?, marek27 coś wspominał....
-
[B6 AWX] Jak wyjąć intercooler ?
Przerabiałeś temat? Dużo jest roboty z tym zderzakiem a później z samym IC ?
-
[B6 AWX] Jak wyjąć intercooler ?
Witam Wie ktoś jak wyjąć intercooler w B6 z silnikiem AWX ? Demontować osprzęt z góry, czy na kanał i od dołu ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale Diego nie ma ramek klubowy :gwizdanie: Chyba że założył po spocie
-
[B6 AWX] Wyciek oleju z rury intercoolera
To z prawej strony to wąż ciśnieniowy biegnacy od IC. Poprawnie zamocowany powinien wchodzić DO tego plastikowej rury i zabezpieczony taką metalową klamerka. Chociaż widziałem zakładany NA rure (ale to był AVB - wiec może) i był zabezpieczony metalową opaska zaciskową. Wyjmij ten wąż, wyczyść z oleju i załóż nowy pierścień uszczelniający (ten czarny, gumowy, na końcu metalowej części). - zdjęcie zaczerpnięte z forum vw-passat.pl Pierścień dostaniesz w ASO, nr: 3C0 145 117 F cena to cos kolo 12 zł. Jak wyciągniesz ten wąż pewnie troszkę oleju tam bedzie (tak jak mowi Poziek). Jeżeli bedzie go dużo to zainteresuj sie turbina
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czemu Cie nie było na spociku Jak tam rameczki, dało się coś załatwić ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to fajnie tam w W-wie macie :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
poniedzialek.... a ja musze wypelniać jakieś pier**** formularze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie Czytaliście/oglądaliście F1: Pole Position dla Kubicy :oklaski: :oklaski: :oklaski: :dance:- [B6 AWX] Drgania karoserii powyżej 130 km/h
:th: Ok, dzieki chlopaki za wszelkie rady, bicie w tarczach nie jest na tyle znaczące, wiec z wymiana poczekam, a wyważenie kół pomogło. Niedługo bede zmieniał o opony wiec jazda na pewno zmieni sie na lepsze. Pozdrawiam- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszystkim- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Eh, piszecie bardzo tajemniczo Pewnie nie wiem wszystkiego nt kierowcy... No ale kończąc temat, autko fajne... ... eh wracam do garażu dać buzi na dobranoc swojej niuni- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ano na pewno serwis, tankowanie i .... opinie ludzie.... z tym nie jest za dobrze. Ale nie oszukujmy się, jak ktoś ma na takie autko ma też na jego "obsługę" A gadanie ludzi.... hmmm... to już zależy od tego jaki jest kierowca No ale... skupiając sie na samym aucie.... przyjemność prowadzenia musi być ogromna A jak już bede bogaty to też sobie takie kupie Sokol, wszystko zależy od kierowcy...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czemu tak mowisz, nie chciałbyś jeździć RS4 ??- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Słabo, kolega z pracy mi to tłumaczył, ale tam jest w większości napisane mniej wiecej tak: "Aby zwiększyć opcje X (np. Gala) kręć lewą gałką w prawo" Tylko że nie ma napisane co zwiększenie tej opcji powoduje. Większości ciekawych funkcji jest "opcjonalnych", np. TP message. a podstawy chyba znasz, jeżeli nie no to pokaże Ci na spocie. Generalnie nic nowego się nie dowiedziałem- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema Pany, dzisiaj wracając do domu moj seryjny AWX spotkał na alejach i nowohuckiej nasza klubową RS4-ke Autko robi wrażenie fajnie by mieć taka furke _________________________________________________ Dzieki Marek :th:- [B6 AWX] Drgania karoserii powyżej 130 km/h
No oponki, tak czy tak muszę zmienić, bieżnika nie jest zbyt wiele. Klocki byly chyba niedawno zmieniane, bo maja okolo 12mm, ale tarcze pewnie od nowości nieruszane. Przebieg 145 tys km. Te drgania przy hamowaniu nie są jakieś znaczące. Kiedyś wezmę jeszcze znajomego z pracy, zobaczymy co on powie....- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jeden koleś podobno ma do odstąpienia jakby miał dwa komplety to weź też dla mnie, rozliczymy sie na spociku, dzieki :th:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sokol jak bedziesz dzisiaj u ojca to daj tam znać że jutro nie przyjade bo musze wyjechać. Zadzwonie do nich na początku tyg i sie umowie jeszcze raz. Dzieki.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
marek27 zamawiasz rameczki klubowe ?? - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!