Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tytus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tytus

  1. A jak sobie radzisz z osłona pod silnikiem - z jej zdjęciem/odkręceniem bez kanału, masz zdjętą na stałe ?
  2. fajno, dzieki, a napisz jeszcze czy da rade bez kanału ?
  3. Dzieki Poziek :th: Czyli na pierwszy raz jakas godzina :gwizdanie: A przeciwmgielne wyjmujesz? Rozumiem że wtedy masz otwarty dostęp do IC
  4. A odnośnie rameczek.... Można jeszcze takowe zdobyć, Cuber, jako że VIP jesteś , wiesz coś więcej bo tematy w gadżetach są pozamykane? Może ktoś ma jakieś zapasy?, marek27 coś wspominał....
  5. Przerabiałeś temat? Dużo jest roboty z tym zderzakiem a później z samym IC ?
  6. Witam Wie ktoś jak wyjąć intercooler w B6 z silnikiem AWX ? Demontować osprzęt z góry, czy na kanał i od dołu ?
  7. Ale Diego nie ma ramek klubowy :gwizdanie: Chyba że założył po spocie
  8. To z prawej strony to wąż ciśnieniowy biegnacy od IC. Poprawnie zamocowany powinien wchodzić DO tego plastikowej rury i zabezpieczony taką metalową klamerka. Chociaż widziałem zakładany NA rure (ale to był AVB - wiec może) i był zabezpieczony metalową opaska zaciskową. Wyjmij ten wąż, wyczyść z oleju i załóż nowy pierścień uszczelniający (ten czarny, gumowy, na końcu metalowej części). - zdjęcie zaczerpnięte z forum vw-passat.pl Pierścień dostaniesz w ASO, nr: 3C0 145 117 F cena to cos kolo 12 zł. Jak wyciągniesz ten wąż pewnie troszkę oleju tam bedzie (tak jak mowi Poziek). Jeżeli bedzie go dużo to zainteresuj sie turbina
  9. Czemu Cie nie było na spociku Jak tam rameczki, dało się coś załatwić ?
  10. No to fajnie tam w W-wie macie :gwizdanie:
  11. poniedzialek.... a ja musze wypelniać jakieś pier**** formularze
  12. Panowie Czytaliście/oglądaliście F1: Pole Position dla Kubicy :oklaski: :oklaski: :oklaski: :dance:
  13. :th: Ok, dzieki chlopaki za wszelkie rady, bicie w tarczach nie jest na tyle znaczące, wiec z wymiana poczekam, a wyważenie kół pomogło. Niedługo bede zmieniał o opony wiec jazda na pewno zmieni sie na lepsze. Pozdrawiam
  14. Eh, piszecie bardzo tajemniczo Pewnie nie wiem wszystkiego nt kierowcy... No ale kończąc temat, autko fajne... ... eh wracam do garażu dać buzi na dobranoc swojej niuni
  15. Ano na pewno serwis, tankowanie i .... opinie ludzie.... z tym nie jest za dobrze. Ale nie oszukujmy się, jak ktoś ma na takie autko ma też na jego "obsługę" A gadanie ludzi.... hmmm... to już zależy od tego jaki jest kierowca No ale... skupiając sie na samym aucie.... przyjemność prowadzenia musi być ogromna A jak już bede bogaty to też sobie takie kupie Sokol, wszystko zależy od kierowcy...
  16. czemu tak mowisz, nie chciałbyś jeździć RS4 ??
  17. Słabo, kolega z pracy mi to tłumaczył, ale tam jest w większości napisane mniej wiecej tak: "Aby zwiększyć opcje X (np. Gala) kręć lewą gałką w prawo" Tylko że nie ma napisane co zwiększenie tej opcji powoduje. Większości ciekawych funkcji jest "opcjonalnych", np. TP message. a podstawy chyba znasz, jeżeli nie no to pokaże Ci na spocie. Generalnie nic nowego się nie dowiedziałem
  18. Siema Pany, dzisiaj wracając do domu moj seryjny AWX spotkał na alejach i nowohuckiej nasza klubową RS4-ke Autko robi wrażenie fajnie by mieć taka furke _________________________________________________ Dzieki Marek :th:
  19. No oponki, tak czy tak muszę zmienić, bieżnika nie jest zbyt wiele. Klocki byly chyba niedawno zmieniane, bo maja okolo 12mm, ale tarcze pewnie od nowości nieruszane. Przebieg 145 tys km. Te drgania przy hamowaniu nie są jakieś znaczące. Kiedyś wezmę jeszcze znajomego z pracy, zobaczymy co on powie....
  20. jeden koleś podobno ma do odstąpienia jakby miał dwa komplety to weź też dla mnie, rozliczymy sie na spociku, dzieki :th:
  21. Sokol jak bedziesz dzisiaj u ojca to daj tam znać że jutro nie przyjade bo musze wyjechać. Zadzwonie do nich na początku tyg i sie umowie jeszcze raz. Dzieki.
  22. marek27 zamawiasz rameczki klubowe ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.