Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tytus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tytus

  1. Jestem za ale może po 7 maja, bo wtedy bede miał nowe zawieszenie
  2. Myślę że chętnych znajdziesz na zamianę zawieszenia na "normalne". Sporo osób szuka 1BE lub 1BV
  3. ... ale za to jest dobra na spocika
  4. :oklaski: a dokładnie Plymouth Road Runner Superbird
  5. Fisker Latigo CS V-10 (BMW M6)
  6. Zrób jakieś fotki w trakcie montażu i wrzuć na forum. Zawsze to będzie jakaś pomoc dla następnych chętnych do montażu spryskiwaczy :> Autko świetne :th:
  7. ...albo z prawej (patrząc od przodu) obok płynu do układu wspomagania - ktoś z forum ma tak zamontowane. Na to nachodzi jeszcze osłona. Fabrycznie (opcja) jest tam chyba moduł do ogrzewania postojowego.
  8. A czerwone Kontynuując temat... Byłem dzisiaj w dwóch serwisach w jednym zaśpiewali 350zł a w drugim 500zł Ten drugi znacznie lepszy. To chyba jednak jest z tym sporo roboty Musze to przemyśleć przy :beer1: na weekendzie
  9. Witam Panwie ... najlepszego dla dzisiejszych solenizantów z tego filmu to chyba tylko R8-ka i Black Sabbath są ciekawe
  10. :polew: Dobrze że nie chodzę (na razie) z wami na strzelanie
  11. naszego lokalnego czy ogólnospolskiego ? :gwizdanie:
  12. a co się stanelo, jesli można wiedzieć?
  13. Jarko nie przejmuj sie tak, ja miałem podobnie, puściła uszczelka i z przewodu od IC leciał olej. Wymieniłem uszczelkę, zrobiłem logi i wszystko jest ok, ale lewa strona silnika jest upaprana olejem, bo lalo przez jakieś 50tyś km. Możemy oblukać na spocie i zrobić logi. Jak chcesz możesz podjechać też do mnie do pracy :th:
  14. No to mnie trochę zmartwiłeś.... jesteś pewny na 100%? Wydawało mi się że po jakiejkolwiek zmianie w zawieszeniu - wahacze, sprężyny trzeba ustawić zbieżność Ja dorwałem komplet, ale jakby amorki miały słabe tłumienie to pewnie był zakupił od Ciebie Czerwone ??
  15. we wrocku macie takie ceny? To chyba koła im podwozisz i z bagażnika pod samą wyważarkę zanosisz?
  16. Sokol masz porównania jak kolesie z Top Gear :polew:
  17. zdolności mam (nie chwaląc się ) a tak wiem troszke zabawy jest, zanim sie za to zabierzesz zalatw sobie sciski do sprenzyn znacznie latwiej i szybciej bedzie. tak, wiem, nie mam, musiałbym pożyczyć od kogoś lub kupić o nawet nie wiedziałem że sie wymienia, a to czemu? Wysłałem Ci odpowiedz na prv Najbardziej mnie martwi żebym nie utknął z jakimś problemem z rozebranym zawieszeniem Dzięki Panowie za odpowiedz
  18. Witam Udało mi się wyłapać zawieszenie 1BE, cały komplet - amortyzatory i sprężyny. Czy ich wymiana to ciężka sprawa? Czy jest to tylko odkręcenie amorów/sprężyn, wyjęcie i włożenie nowych. Da radę samemu czy lepiej jechać do mechanika? Może ktoś umieści jakiś opis? Na co uważać przy tej operacji? Dodam jeszcze że dysponuje garażem z kanałem.
  19. Witam Panowie. Jeżeli zdążę na spota przywiozę vaga, ale może być ciężko. Napisze w niedziele rano.
  20. dla mnie też możesz sprawdzić 1BE i 1BV?
  21. Panowie Robert czekamy na fotki :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.