Treść opublikowana przez Tytus
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jestem za ale może po 7 maja, bo wtedy bede miał nowe zawieszenie
-
[B6 AVF] Jak pozanać jakie mam zawieszenie ?
Myślę że chętnych znajdziesz na zamianę zawieszenia na "normalne". Sporo osób szuka 1BE lub 1BV
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
... ale za to jest dobra na spocika
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
:oklaski: a dokładnie Plymouth Road Runner Superbird
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Fisker Latigo CS V-10 (BMW M6)- [B6 AWX] Moja A4 po wielu zmianach
Zrób jakieś fotki w trakcie montażu i wrzuć na forum. Zawsze to będzie jakaś pomoc dla następnych chętnych do montażu spryskiwaczy :> Autko świetne :th:- [B6 AWX] Gdzie wpasować przetwornice HID ?
...albo z prawej (patrząc od przodu) obok płynu do układu wspomagania - ktoś z forum ma tak zamontowane. Na to nachodzi jeszcze osłona. Fabrycznie (opcja) jest tam chyba moduł do ogrzewania postojowego.- [ALL B6] Wymiana sprężyn i amortyzatorów
A czerwone Kontynuując temat... Byłem dzisiaj w dwóch serwisach w jednym zaśpiewali 350zł a w drugim 500zł Ten drugi znacznie lepszy. To chyba jednak jest z tym sporo roboty Musze to przemyśleć przy :beer1: na weekendzie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Panwie ... najlepszego dla dzisiejszych solenizantów z tego filmu to chyba tylko R8-ka i Black Sabbath są ciekawe- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: Dobrze że nie chodzę (na razie) z wami na strzelanie- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Daihatsu Charade- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
naszego lokalnego czy ogólnospolskiego ? :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co się stanelo, jesli można wiedzieć?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ok- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jarko nie przejmuj sie tak, ja miałem podobnie, puściła uszczelka i z przewodu od IC leciał olej. Wymieniłem uszczelkę, zrobiłem logi i wszystko jest ok, ale lewa strona silnika jest upaprana olejem, bo lalo przez jakieś 50tyś km. Możemy oblukać na spocie i zrobić logi. Jak chcesz możesz podjechać też do mnie do pracy :th:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew:- [ALL B6] Wymiana sprężyn i amortyzatorów
No to mnie trochę zmartwiłeś.... jesteś pewny na 100%? Wydawało mi się że po jakiejkolwiek zmianie w zawieszeniu - wahacze, sprężyny trzeba ustawić zbieżność Ja dorwałem komplet, ale jakby amorki miały słabe tłumienie to pewnie był zakupił od Ciebie Czerwone ??- [ALL] Wyważenie koła
we wrocku macie takie ceny? To chyba koła im podwozisz i z bagażnika pod samą wyważarkę zanosisz?- [ALL B6] Rozwaliłem Riegera i co teraz????
Sokol masz porównania jak kolesie z Top Gear :polew:- [ALL B6] Wymiana sprężyn i amortyzatorów
zdolności mam (nie chwaląc się ) a tak wiem troszke zabawy jest, zanim sie za to zabierzesz zalatw sobie sciski do sprenzyn znacznie latwiej i szybciej bedzie. tak, wiem, nie mam, musiałbym pożyczyć od kogoś lub kupić o nawet nie wiedziałem że sie wymienia, a to czemu? Wysłałem Ci odpowiedz na prv Najbardziej mnie martwi żebym nie utknął z jakimś problemem z rozebranym zawieszeniem Dzięki Panowie za odpowiedz- [ALL B6] Wymiana sprężyn i amortyzatorów
Witam Udało mi się wyłapać zawieszenie 1BE, cały komplet - amortyzatory i sprężyny. Czy ich wymiana to ciężka sprawa? Czy jest to tylko odkręcenie amorów/sprężyn, wyjęcie i włożenie nowych. Da radę samemu czy lepiej jechać do mechanika? Może ktoś umieści jakiś opis? Na co uważać przy tej operacji? Dodam jeszcze że dysponuje garażem z kanałem.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Panowie. Jeżeli zdążę na spota przywiozę vaga, ale może być ciężko. Napisze w niedziele rano.- [B6 AWX] Jakie to sprężyny ?
dla mnie też możesz sprawdzić 1BE i 1BV?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie Robert czekamy na fotki :th: - Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili