Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tytus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tytus

  1. Cuber pokaż zdjecie z góry albo od przodu :gwizdanie:
  2. Max czyja to 6-tke tuningujesz, wczoraj grill, dzisiaj ringi ?
  3. Dzieki Panowie za piłeczkę :th: Nie wiem czy ktoś Ci pomoże bo tutaj chyba nikt nie ma tiptronica
  4. ja też moge :th: 1. Cuber 2. Sokol 3. Trzeniu 4. Tytus
  5. Max właśnie mialem do Ciebie pisać profesjonaliści.... :gwizdanie:
  6. ten kurier przebija Poczte Polska
  7. zakopiąńska 56 :th:, wpadniesz ?
  8. Chyba poobgryzam nakretki bo są zielone
  9. Cuber dzisiaj lornetka i wypatruj kuriera
  10. Tytus odpowiedział(a) na otles temat w Audi A4 B6/B7
    czyli rozumiem że dłuższa ale równiejsza
  11. no to wyjaśnij co tu było zrobione nie tak jak należy, oczywiście oprócz włączenia logowania na całą jazde, kolega wciskał gaz w podłogę na 3 biegu od 1500 do 4200, masz to w srodkowej części, a że rozmawialiśmy podczas jazdy to logowanie było włączone cały czas, jezeli chcesz to "wydziele" Ci ten fragment
  12. ... no nie przesadzaj :gwizdanie: włączyłem logowanie i gadałem z Jarkiem stąd tyle wyszło :polew:
  13. no nic napisałem posta, zobaczymy co odpisze :gwizdanie:
  14. a mogłbyś napisać co jest zle poza tym że log jest wklejony z całej jazdy a nie "wyciety" od 1500-4200
  15. Jarko trzeba było wkleić tylko ten "but" od 1500-4200 tak ze środka loga Trzeba mi było powiedzieć Ale chyba jak ktoś wie o co chodzi to się powinien kapnąć, czy napisać tam co i jak :?: no właśnie nie za bardzo wiem o co mu chodzi czy o to że wkleiłeś caly log z jazdy, czy rzeczywiście coś źle zalogowałem
  16. Jarko trzeba było wkleić tylko ten "but" od 1500-4200 tak ze środka loga
  17. prawdopodobnie ją przejmę bo ma potencjał chociaz tylko 2xel szyby rtocki wyreza Ci reszte elektryki :th:
  18. Tytus odpowiedział(a) na otles temat w Audi A4 B6/B7
    Potwierdzam, auto prowadzi się świetnie, mi do pełni szczęścia brakuje tylko Q co Cię tak rozbawiło Robercie
  19. Tytus odpowiedział(a) na otles temat w Audi A4 B6/B7
    w miastach: parkowanie przy kraweznikach, wjazd na krawezniki/chodniki, tarki na dojazdach do świateł, "śpiący" policjanci i dziury na trasach: koleiny jeżeli masz opony >205, fałdy asfaltu zrobione przez ciężarówki. Wczoraj zrobiłem trasę Krk <--> Limanowa w obie strony, na zakopiance było super ale jak zjechałem na beznadziejną krajówke to czasem głowe chciało urwać, telepie okropnie, momentami zwalniałem do 50km/h.
  20. no to super jak tak pojeżdżę jeszcze trochę na paździochach to nic z nich nie zostanie na zime no to daj fotkę
  21. Sokol kupiłeś nową fure? Wrzuć fotki.
  22. Tytus odpowiedział(a) na otles temat w Audi A4 B6/B7
    auto prowadzi się świetnie ale rzeczywiście trzeba uważać - takie drogi
  23. Tytus odpowiedział(a) na otles temat w Audi A4 B6/B7
    Ja mam cosik takiego: Amortyzatory maja nr-y: 8E0 513 033 N i 8E0 413 031 CN Sprezyny oznaczenia: 1x niebieski, 2x różowy oraz 1x niebieski, 3x zielona Ale jest to zawieszenie 1BV z jakiegos s-line'a. Jak kupisz same spreżyny to auto Ci "tylko" siadzie ale nie bedzie twardsze, dodatkowo obecne amory szybciej mogą Ci się zużyć.
  24. To jest sprężyna na przód, podejdzie do Twojego. Ogólnie od 2,5 chyba podchodzą chyba byle to nie było quattro.
  25. to ja przywioze zwrotnice i wahacze do cwiczen

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.