Treść opublikowana przez Tytus
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber pokaż zdjecie z góry albo od przodu :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Max czyja to 6-tke tuningujesz, wczoraj grill, dzisiaj ringi ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki Panowie za piłeczkę :th: Nie wiem czy ktoś Ci pomoże bo tutaj chyba nikt nie ma tiptronica
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja też moge :th: 1. Cuber 2. Sokol 3. Trzeniu 4. Tytus
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Max właśnie mialem do Ciebie pisać profesjonaliści.... :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ten kurier przebija Poczte Polska
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zakopiąńska 56 :th:, wpadniesz ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chyba poobgryzam nakretki bo są zielone
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber dzisiaj lornetka i wypatruj kuriera
-
[ALL B6] Sprężyny S-LINE
czyli rozumiem że dłuższa ale równiejsza
-
[B5 AFN] Czy turbina jest sprawna ?
no to wyjaśnij co tu było zrobione nie tak jak należy, oczywiście oprócz włączenia logowania na całą jazde, kolega wciskał gaz w podłogę na 3 biegu od 1500 do 4200, masz to w srodkowej części, a że rozmawialiśmy podczas jazdy to logowanie było włączone cały czas, jezeli chcesz to "wydziele" Ci ten fragment
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
... no nie przesadzaj :gwizdanie: włączyłem logowanie i gadałem z Jarkiem stąd tyle wyszło :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no nic napisałem posta, zobaczymy co odpisze :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Czy turbina jest sprawna ?
a mogłbyś napisać co jest zle poza tym że log jest wklejony z całej jazdy a nie "wyciety" od 1500-4200
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jarko trzeba było wkleić tylko ten "but" od 1500-4200 tak ze środka loga Trzeba mi było powiedzieć Ale chyba jak ktoś wie o co chodzi to się powinien kapnąć, czy napisać tam co i jak :?: no właśnie nie za bardzo wiem o co mu chodzi czy o to że wkleiłeś caly log z jazdy, czy rzeczywiście coś źle zalogowałem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jarko trzeba było wkleić tylko ten "but" od 1500-4200 tak ze środka loga
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
prawdopodobnie ją przejmę bo ma potencjał chociaz tylko 2xel szyby rtocki wyreza Ci reszte elektryki :th:
-
[ALL B6] Sprężyny S-LINE
Potwierdzam, auto prowadzi się świetnie, mi do pełni szczęścia brakuje tylko Q co Cię tak rozbawiło Robercie
-
[ALL B6] Sprężyny S-LINE
w miastach: parkowanie przy kraweznikach, wjazd na krawezniki/chodniki, tarki na dojazdach do świateł, "śpiący" policjanci i dziury na trasach: koleiny jeżeli masz opony >205, fałdy asfaltu zrobione przez ciężarówki. Wczoraj zrobiłem trasę Krk <--> Limanowa w obie strony, na zakopiance było super ale jak zjechałem na beznadziejną krajówke to czasem głowe chciało urwać, telepie okropnie, momentami zwalniałem do 50km/h.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to super jak tak pojeżdżę jeszcze trochę na paździochach to nic z nich nie zostanie na zime no to daj fotkę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sokol kupiłeś nową fure? Wrzuć fotki.
-
[ALL B6] Sprężyny S-LINE
auto prowadzi się świetnie ale rzeczywiście trzeba uważać - takie drogi
-
[ALL B6] Sprężyny S-LINE
Ja mam cosik takiego: Amortyzatory maja nr-y: 8E0 513 033 N i 8E0 413 031 CN Sprezyny oznaczenia: 1x niebieski, 2x różowy oraz 1x niebieski, 3x zielona Ale jest to zawieszenie 1BV z jakiegos s-line'a. Jak kupisz same spreżyny to auto Ci "tylko" siadzie ale nie bedzie twardsze, dodatkowo obecne amory szybciej mogą Ci się zużyć.
-
[ALL B6] Sportowe zawieszenie 1BV - ori
To jest sprężyna na przód, podejdzie do Twojego. Ogólnie od 2,5 chyba podchodzą chyba byle to nie było quattro.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to ja przywioze zwrotnice i wahacze do cwiczen